Įkraunama...
Įkraunama...

Dainavos vidurinė m-kla

QUOTE(sadzia @ 2012 06 13, 08:56)
Buvau pirmokeliu susitikime .Man si mokytoja dvelke arogancija. Ji yra mokykloje nejudinama, nes turi gera uznugari.
Papildyta:
NORIU PASTEBETI, JEI GERA MOKYTOJA, KLASES PROBLEMOS NIEKADA NEPASIEKS APKALBU, NES GERA MOKYTOJA SUGEBA SPRESTI PROBLEMAS VIDUJE, O NE KAD JOS ISEITU I ISORE.
TAD SPRESKITE PATYS. JEI JAU RASO APIE PETKAUSKIENE SUPERMAMOJE....ISVADA JI NESUSITVARKO NE TIK SU VAIKAIS BET IR SU JU TEVAIS.
NORS AS JOS ASMENISKAI NEPAZISTU, TIK IS MATYMO,NIEKO PRIES JA KATEGORISKAI NETURIU.
BET PAEMUS DAINAVOS MOKYKLA NERA NEI APIE VIENA MOKYTOJA TIEK INTRIGU

Visiškai su tavim sutinku... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<Tita> @ 2011 05 05, 11:23)
Jau buvau, bet sekretore tai tikra fyfa, nei ka paklausi, nei ka gausi doh.gif , o del deklaravimo pazymos, tai sake nereik. Prasiau pas Masaitiene, bet ar ten papuolem, tai nzn, is viso tokia veido israiska, kad ko cia atejai ir dar klausineji. Sake sekt info geguzes gale arba birzelio pradzioj pakabins lyg ant mokyklos duru,gal ir internete  doh.gif

taip taip,ko gero nesulauke ko nors saldesnio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gimnazistas @ 2012 04 30, 04:41)
Siūlyčiau vaikus vesti į šalia esančią Stulginskio mokyklą. Ten geriau paruošia mokinius ir visada olimpiadose užema aukštesnes vietas už Dainavos mokyklą. Stulginskis nors ir nerenovuota mokykla, tačiau neapsigaukite. Mokytojai išties geri. Geriausios mokytojos
maciulevičienė (Lietuvių), Kazlauskienė (matematika), Gulbinas (chemija)


ar cia tas pats chemijos mokytojas apie kurio klumpes ir skyletas kojines anekdotai sklande dar mano mokyklos laikais ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goba: 02 liepos 2012 - 18:56
QUOTE(Goba @ 2012 07 02, 19:55)
ar cia tas pats chemijos mokytojas apie kurio klumpes ir skyletas kojines anekdotai sklande dar mano mokyklos laikais ?


Jezau, tik jau ne Stulginskio... Tokio beprotnamio nerasit visam Kauno mieste. Intrigos ir tarp pedagogų, ir tarp aptarnaujančio personalo, kurios labai paliečia vaikus. Patikėkit, žinau, kad rašau
Atsakyti
QUOTE(Linulė @ 2012 07 04, 15:23)
Jezau, tik jau ne Stulginskio... Tokio beprotnamio nerasit visam Kauno mieste. Intrigos ir tarp pedagogų, ir tarp aptarnaujančio personalo, kurios labai paliečia vaikus. Patikėkit, žinau, kad rašau

Dirbot ir buvot atleista už prasižengimus, kad taip gerai žinot?
Atsakyti
nuo temos nukrypimas konkretus.....Tema cia-Dainavos mokykla ,ne Stulginskio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2012 07 02, 19:55)
ar cia tas pats chemijos mokytojas apie kurio klumpes ir skyletas kojines anekdotai sklande dar mano mokyklos laikais ?


Ne čia ne tas mirksiukas.gif senukas chemikas jau senai nebedirba, o skylėtos kojinės ir klumpės ne anekdotas, o realybė lotuliukas.gif
Atsakyti
Mielos mamytes, pati mokausi sioje mokykloje. Esu 10-oke ir galiu pasakyti, kad 12 klasiu cia nebaigsiu kadangi padare desimtmete mokykla. Gal dziaugiuosi, o gal truputi ir liudziu, kad teks isseiti. Is vienos puses norisi jau mokykla keisti is kitos puses daug visko cia nutiko. Sioje mokykloje kaip ir visose yra ir pliusu ir minusu. Pamenu kaip iki kokios 6,7 klases labai norejau eisti i mokykla, o po to tas noras bleso. Siaip ka galeciau pasakyti apie mokytojas? Pradiniu klasiu aukletoja mano buvo Komisaraitiene. Ka galiu pasakyti kai mum deste tai su vaikais mokejo elgtis ir paguosti ir pabarti kai reikedavo. Taciau buvo viena situacija kuri man labai nepatiko nezinau gal tik musu klasej taip pasitaike, bet buvo taip kad buvom trecios klases pabaigoj ar jau ketvirtokai tiksliai nepamenu ir pirkom naujus suolus ir patys turejom moketi, bet svarbiausia, kad pirkom uz savo pinigelius, o su jais prabuvom tik vienerius metelius. sad.gif Kai buvau penktoke buvo tokia nedidele sumaistis nes is pat pradziu nezinai kur eiti po tas klases, bet po to viskas susitvarke. O siaip ka galiu pasakyti apie vyresniu klasiu mokytojus. Nenoriu girtis bet mokslai man visai neblogai sekasi ypac matematika chemija ir biologija. As manau kuo grieztesnes mokytojos tuo geriau ismoko svarbiausia nebuti prisidirbusiai ir mokytoja nieko nesakys. O kai perskaiciau atsiliepimus apie sia mokykla tai labai apsidziaugiau, kad tiek daug geru atsiliepimu. smile.gif
Papildyta:
Taigi kitais mokslo metais as jau busiu 11-oke ir kadangi savo mokykloje jau niekaip 12 klasiu nebaigsiu tai norejau paklausti kur geriau butu stoti ar i Kauno Antano Smetonos gimnazija ar i Kauno Rasos gimnazija? Kokie atsiliepimai apie sias gimnazijas, kur kokius dalykus griesciau ima gal zinote ir kur butu geriau eiti?
Aciu.
Atsakyti
Gal yra tėvelių kurie šiemet ves vaikus į pirmąsias klases šioje mkloje??? Kokie atsiliepimai apie mokytojas???
Atsakyti
Tikrai gera mokykla. geros mokytojos, nesigailesit.
Atsakyti
Sveiki,mes siemet ruosiames pradeti lankyti sia mokykla,gal kas galetu papasakoti apie dabartiniu ketvirtoku aukletojas? Man nepatinka,kad tiek laiko mokyklos internetinis psl neveikia... Beje gal kas dalyavote gruodzio men atviru duru dienoje? smile.gif
Atsakyti
mes ketvirtokai,bet ne kazin ka galiu ispudingo pasakyti unsure.gif gal isskirciau tik mokytoja Sonata ax.gif
Atsakyti