Įkraunama...
Įkraunama...

Dainavos vidurinė m-kla

Būsimų pirmokėlių tėvelių dėmesiui smile.gif

2013m gruodžio 9 d. 18.30 val. mokyklos aktų salėje vyks būsimų pirmokėlių tėvelių susirinkimas. Kviečiame dalyvauti!
Atsakyti
Stipriu tempu ši mokykla ritasi žemyn..... jau tik dešimt klasių beliko. Vaikų paruošimas niekam nerūpi, gaila... Žadam bėgti ir mes.

Atsakyti
Nežinau, akip dalykinėj sistemoj, bet pas pradinukus ir mano vaikiam, ir man patinka. Geros, rūpestingos mokytojos.
Papildyta:
Nežinau, kaip dalykinėj sistemoj, bet pas pradinukus viskas gerai. Ir mano vaikai, ir aš esu patenkinta gerom, rūpestingom mokytojom
Atsakyti
Na jau tik nesakykite, kad vaikų paruošimas niekam nerūpi - tai netiesa. smile.gif O didelių mokyklų klasėse, kur sėdi po 30, tikrai labai rūpi? smile.gif Ir pagrindine mokykla tapo dėl švietimo reformos, ne dėl kitokių priežasčių. Žinoma, reikėjo adaptacijos, kad mokykla truputį persiorientuotų pakeitusi statusą, bet tik tiek. Viskas ten gerai wink.gif Turėdama kitą pasirinkimą savo vaiką ten vedu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aaukse: 10 gegužės 2014 - 19:08

 ! 
Skelbimams skirta skelbimų lenta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernoja: 27 rugpjūčio 2014 - 19:59
Norėčiau patarimo dėl būsimų pirmokų mokytojų. Parašykite savo atsiliepimus, norime pakliūti tik pas gerą mokytoją. Prašau rašyti AZ. Dėkui
Atsakyti
QUOTE(Justina2009 @ 2015 01 17, 20:01)
Norėčiau patarimo dėl būsimų pirmokų mokytojų. Parašykite savo atsiliepimus, norime pakliūti tik pas gerą mokytoją. Prašau rašyti AZ. Dėkui


A.Komisaraitienė, V.Masaitienė - drąsiai pas abi wink.gif Bus ir kitų mokytojų dar wink.gif
Atsakyti
Mokytoja Komisaraitienė. doh.gif Pirmas įspūdis: Laaaaabai maloni. O dabar jau 4 metai girdim tik tai, kad tokių blogų vaikų ji dar neturėjo. Jei mums kažkas nepatinka galim eiti į kitą klasę arba pasiūlo vaikui mokytis pagal specialią programą. Ant vaikų nuolat rėkiama, jie žeminami girdint visai klasei, netgi pakomentuojamas ir tėvų elgesys.
Konkrečiu mano atveju: pirmoje klasėje mokytoja mano dukrai trinktelėjo per galvą su keliais lapais (tuo minkštu segtuvu) visai klasei matant. Kai nuėjau išsiaiškint ar taip tikrai buvo, mokytoja atsakė: Aš nestipriai, ji manęs neklausė. Aišku mokytoja dukros atsiprašė man girdint, bet man išėjus pareiškė: Kitą kart mamai pasakyk,kad su plyta tau trenkiau. O po paskutinio pokalbio su mokytoja ji mano dukrai, girdint visai klasei pasakė: Melage, tu. Man, net baisu į tave žiūrėt. Ir tokių " perliukų " turim daug. Viena mama kreipėsi į mokyklos vadovybę, jai buvo atsakyta: Jūs juk žinojot, kad šita mokytoja rėksnė.
Šiai dienai mokytoja A. Komisaraitienė turi 2 nusiskundimus švietimo skyriuje. Toks skundas mokytoją "apramina" kokiems dviem mėnesiams. Kodėl dauguma tėvų tyli? Nes žino, kad kentės vaikai.
Matau,kad labai išsiplėčiau, todėl reziumuojant pasakysiu: Jei norit ,kad vaikas eitų į mokyklą bijodamas, kad būtų apšaukiamas, žeminamas. Leiskit pas šitą mokytoją.
Aišku yra ir tokių tėvų,kuriems ši mokytoja patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildauskienė: 09 vasario 2015 - 12:33

Iš tiesų pasakėte naujieną man. Kaip tik esu girdėjusi daug labai gražių tėvų nuomonių apie šią mokytoją...
Liūdna, kad Jūsų santykiai nesusiklostė, tačiau reikia tikėtis, kad tai - ne taisyklė, o tik išimtis iš jos smile.gif

Atsakyti
Tikriausiai tai ir yra skaudžiausia, nes pas šią mokytoją ėjom su rekomendacijom, kad tai labai gera mokytoja. Galbūt ji buvo tikrai gera , bet šiai dienai situacija yra labai nemaloni. Ir tikrai nėra taip,kad po pirmo mūsų konflikto aš bėgau rėkdama: Mus skriaudžia. Ne, vertinau situaciją, kalbėjau su dukra ( nes ji " gyvas sidabras " ), kalbėjau su mokytoja. Rezultatas į gerąją pusę labai trumpalaikis. Sutinku, kad galbūt aš klydau, bet atsirado dar kelios mamos, su tokiom pat problemom. Drąsesni vaikai tai patvirtino. Ir taip nuolatos. Todėl paskutinis nesutarimas su mokytoja baigėsi tuom, kad nusprendžiau nebetylėt.
Atsakyti
Ir puiku, kad netylite. mirksiukas.gif Aš šiemet leisiu savo mažąjį į pirmą klasę čia. Tiesa, šios mokytojos tikrai neišbraukiu iš pasirinkimo sąrašo, nes ir šią dieną turiu labai gerų nuomonių apie ją. Turbūt ne visi Jūsų klasės tėveliai susidūrė su tomis pačiomis problemomis. mirksiukas.gif Tačiau dėl Jūsų patirties tikrai nesmagu. Labai linkiu Jums ir Jūsų vaikui sėkmės ateityje 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš patarimo, kokią mokytoją rinktis (jeigu tai įmanoma) pirmokėliui?
Atsakyti