Įkraunama...
Įkraunama...

Jauna mama

Mano nuomone jauna mamyte yra iki 25 metuku 4u.gif , man pats graziausias amzius tapti mamyte yra nuo 25 ir iki............ 4u.gif
Atsakyti
As manau kad jauna mamyte galima vadintis iki 25 metu ax.gif
Atsakyti
ech, jus cia mane sudirbot lotuliukas.gif as jau 27 ir dar ne mamyte doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Jei jau kalbam, ne "kaip jautiesi tiek ir yra" o tiesiog apie metus, tai 25m jau jokia ne jauna mama. Tai yra pats laikas gimdyti!!!!! Mediciniskai vaisingiausi ir palankiausi isnesioti vaikeli metai yra nuo 20 iki 25m Turbut busiu nepopuleri, bet moterys, gimdancios pirmaji vaikeli virs 26m. jau yra itraukiamos i rizikos grupe... Taigi manau, jauna iki 20 - 21m smile.gif
Atsakyti
na pati esu nescia ir man dar tik 20 metu...gal ir esu per jauna, bet argi amziuj esme?juk kitos geriau savo vaikelius isaukleja negu tos jau augusios motinos...db lb dziaugiuosi kad kai man bus 30 mano maziui bus jau 10m. thumbup.gif ir busiu jauna mama... lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai galvoju, kad jauna mama yra iki 21-22 metu
Atsakyti
sveikutes smile.gif as manu jauna mama gali buti 20 - 25 metu blush2.gif , svarbiausia kad ji butu pasiruosusi motinystei nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(zaizda @ 2007 09 17, 14:44)
Sveikos  4u.gif

Jei jau kalbam, ne "kaip jautiesi tiek ir yra" o tiesiog apie metus, tai 25m jau jokia ne jauna mama. Tai yra pats laikas gimdyti!!!!! Mediciniskai vaisingiausi ir palankiausi isnesioti vaikeli metai yra nuo 20 iki 25m  Turbut busiu nepopuleri, bet moterys, gimdancios pirmaji vaikeli virs 26m. jau yra itraukiamos i rizikos grupe... Taigi manau, jauna iki 20 - 21m  smile.gif

Pirmą sykį girdžiu, kad moterys virš 26 yra įtraukiamos į rizikos grupę blink.gif Žinau, kad nuo 35-36, bet kad nuo 26 mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2007 09 18, 20:01)
Pirmą sykį girdžiu, kad moterys virš 26 yra įtraukiamos į rizikos grupę  blink.gif Žinau, kad nuo 35-36, bet kad nuo 26 mastau.gif


ax.gif , as esu girdejusi, bet man tai kelia sypsena, koks dar rizikos faktorius, nebent, kad nuo zemes pavirsiaus dings Lietuviu tauta. biggrin.gif
Atsakyti
Erikutis gimė kai man buvo 19 blush2.gif Nesakau buvo sunku, buvo tokių dienų kada rankos sviro, bet dėl; nieko nesigailiu, ir jei atsukčiau laiką atgal, vėl elgčiausi taip pat.Džiaugiuosi tuo, kad nesiryžau nutraukti gyvybės. Dabar namuose laksto berniukas, į namus įneša labi daug džiaugsmo, gyvumo. atėjo toks momentas, kada vėl pradėjo tiksėti biologinis laikrodukas ir su MB nusprendėm, kad norime antro vaikelio. man 23 metukai, bet vis dar esu jauna mama. ir džiaugiuosi tuo, nes kai gims antras vaikelis, ir grįšiu iš motinystės atostogų galėsiu atsidėti karjerai.
Atsakyti
sveikos, as manau, kad jauna mama yra apie 18-23 m, o gimdydama iki 30 m. pirmaji vaika yra normalaus gimdymo amziaus ax.gif As pati apie vaiko planavima pradejau galvoti budama 25 m. rolleyes.gif
Atsakyti
man rodo kad jauna mama tai nuo 21-25 na ci amano nuomone blush2.gif jei viska sok tai as tikiuosi pastosiu... ir 24 susilauksiu pirmagimio biggrin.gif jei ne tai tikiuosi 25 lotuliukas.gif
Atsakyti