Įkraunama...
Įkraunama...

Jauna mama

QUOTE(hefaiste @ 2007 09 19, 16:20)
man rodo kad jauna mama tai nuo 21-25 na ci amano nuomone  blush2.gif  jei viska sok tai as tikiuosi pastosiu... ir 24 susilauksiu pirmagimio  biggrin.gif  jei ne tai tikiuosi 25  lotuliukas.gif

Linkim kuo greičiau pagauti gandrus bigsmile.gif
Atsakyti
Mano suvokimas sutampa su daugumos cia pasisakiusiu smile.gif manau jauna iki 25 o po to tiesiog normali mama tongue.gif manau nuo 30 jau vadinciau vyresne mama jai tik tada pirmo vaikelio susilaukia.
Pati irgi noreciau iki 25 pirma leliu turet. Dar turiu 4 metelius laiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2007 09 19, 17:06)
Linkim kuo greičiau pagauti gandrus  bigsmile.gif

dekui is visos sirdies bigsmile.gif to labai tikiuosi ir as ir mano vyras blush2.gif
Atsakyti
Jauna mama manau yra iki 25metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaizda @ 2007 09 17, 15:44)
Sveikos  4u.gif

Jei jau kalbam, ne "kaip jautiesi tiek ir yra" o tiesiog apie metus, tai 25m jau jokia ne jauna mama. Tai yra pats laikas gimdyti!!!!! Mediciniskai vaisingiausi ir palankiausi isnesioti vaikeli metai yra nuo 20 iki 25m  Turbut busiu nepopuleri, bet moterys, gimdancios pirmaji vaikeli virs 26m. jau yra itraukiamos i rizikos grupe... Taigi manau, jauna iki 20 - 21m  smile.gif



As kaip tik tam tarpe smile.gif mama tapau 21m... tada atrode viskas ok... bet dabar kai man 24m... manyciau, kad idealiausia butu apie 25m pirmas lelius rolleyes.gif
Atsakyti
As savo pirmosios susilaukiau 19 metu. Jai dabar jau 12 metu ir ji sako, kad esu jauniausia ir graziausia mamyte visame kieme thumbup.gif Greit mudvi galesim eit i sokius.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2007 09 15, 21:23)
Taigi: jūsų nuomone, kokio amžiaus moteris vis dar yra jauna mama?

kai išsprūsta iš lūpų ''oi kokia jaunutė mamytė'' tai sakyčiau amžių iki 20-22 metų. daugiau eina pats tas, ir iki 30 vistiek dar sakau jauna mama, bet ne jaunutė. manau pirmo vaiko iki 35 reiktų susilaukti, o daugiau jau kaip Dievas duos.
mano riba buvo 24 pirmo, aišku nebespėsiu, tai perkėliau iki 27 smile.gif
Atsakyti
30-ties dar jauna mama thumbup.gif
Atsakyti
man 25 turiu 4 metuku suneli ir jauciuosi jauna mama, ir tuo labai didziuojuosi thumbup.gif
Atsakyti
Man dar nera 25 metu, bet jau laukiames broliuko/sesutes.
Manau, iki 25 metu pirmas vaikelis, pats tas!
Atsakyti
manau, kad nuo kiekvieno zmogaus priklauso, kadangi zmones subresta skirtingai. Kai man buvo 20, as net negalejau pagalvoti, kad noriu kudikio, reiskias buvau jauna ir nelaikas smile.gif Dabar 24, ir as jau labai noriu, tai va dabar laikas, bet zinoma esu ir dabar jauna thumbup.gif Man siaip grazu kai buna jaunos mamos, bet ne per jaunos, tarkim 17-18 ir pan, nors kaip sakiua, jos gali buti labiau subrendusios
Atsakyti
O man nuo kokiu 23 nebeatrodo 'jauna mama', o patampa 'normali mama' biggrin.gif nznau kodel:) jauna mama gal tokia, kuria dar visi mergina vadina. o 23 ar 24 jau kazin ar 'mergina' bevadinsi, taikliau bus 'moterimi'.
Visos mamos yra thumbup.gif Nematau didelio skirtumo del amziaus, na nebent mama jaunesne nei 19, tada jau nebe jauna mama, o mama-paaugle, arba mama-vaikas doh.gif
Atsakyti