Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(tikurila @ 2008 01 21, 17:07)
Nu tikrai vertos demesio nuotraukos  thumbup.gif  Man asmeniskai labai prie sirdies toks styliukas  rolleyes.gif  O kokia kaina jai nepaslaptis  ax.gif


1600 clap_1.gif visiem kitiem kiek skambinau 3000 blink.gif dar smulkmenu neaptarem, gal uz kura ims, bet manu nera daug.Labai dziaugiuosiu thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki! Gal kas zinot apie fotografa Vyteni Zelioni is Kauno?
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2008 01 23, 03:23)
Sveiki! Gal kas zinot apie fotografa Vyteni Zelioni is Kauno?

zinau . musu vestuves vyko praeita vasara, tai kaip rinkomes fotografa jis buvo pretendentu sarase (tiksliau parekomenduotas), taciau kaip pamatem jo darbus ir kitu fotografu atsiliepimus apie ji , kad jis daugiau muzikantas nei fotografas tiesiog priejome isvados, kad jis nepateisins msusu lukesciu, taip kad patarciau ieskotis kito, bet tai tik mano nuomone, o jus rinkite kas jums patinka 4u.gif
Atsakyti
Tai ir man itarimas toks kilo. Kai as jam paskambinau, jis man pradejo iskart siulyti muzikantus. Labai aciu tau sarune uz nuomone, sis variantas dabar jau tikrai atkrenta. Dar norejau paklausti, nes as nelabai ka zinau sioj srity, gal kas nors girdejot kokiu atsliepimu apie fotografa Donata Zasciurinska is Kauno?
Atsakyti
Pabandykit paziureti internetini puslapi www.fotonv.lt . Sitie fotografai fotografavo musu vestuves pernai vasara. Patikekit, nuotraukas iki siol ziurim su placiausia sypsena, nes jose pagautos pacios tikriausios musu emocijos! Fotografuoja jie dviese, vienas labiau pozuotas, kitas gaudytas. Kai reikia pozuoti, esi labiau isitempes ir nuotraukose tai labai matosi, o kai fotografuoja tau nematant-vaizdelis visai kitas. Prie nuotrauku padaro jie ir slideshow filmuka, kuri labai patogu ziureti, kai daugiau zmoniu, o ir ne taip nuobodu ziurovams, nereikia vartyti albumo, yra muzikinis fonas. Ech, kokie smagus tie rupesciai, dar ir sia vasara pakartociau visa tai dar karteli :-) Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Melynplauke @ 2008 01 24, 09:42)
www.fotonv.lt

neblogos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 01 21, 16:38)
as uzsisakiau fotografa is Vln. www.nelik.com  clap_1.gif man patiko jo foto ir kaina gera!!! dar nebuvau su juo susitikusi bet jau labai dziaugiuosiu thumbup.gif

Ką tik peržiūrėjau jo darbus. Tikrai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2008 01 25, 11:32)
Ką tik peržiūrėjau jo darbus. Tikrai labai gražūs wub.gif


na, jei jauniesiems patinka "dirbti" per savo vestuves ir fotografui komanduoti, tai taip, nuotraukos gražios.
Atsakyti
nezinau ar buvo ideta sita nuoroda, man visai nieko sitos fotografes darbai, ji fotografavo mano drauges vestuves, nenusivyle smile.gif http://picasaweb.goo...com/inesa.linas
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 01 25, 12:29)
nezinau ar buvo ideta sita nuoroda, man visai nieko sitos fotografes darbai, ji fotografavo mano drauges vestuves, nenusivyle  smile.gif http://picasaweb.goo...com/inesa.linas

Man irgi jie patinka, bet kazkaip atrodo brangoki. Kiek supratau jie is KLaipedos, o vestuves Kaune. Nezinau, nezinau... Jau ir galva isiskaudejo. Tikriausiai naujas paieskas pradesiu kita savaite. Gal kas nors netycia turit fotografo is Alytaus Fausto koordinates?
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2008 01 25, 15:39)
Man irgi jie patinka, bet kazkaip atrodo brangoki. Kiek supratau jie is KLaipedos, o vestuves Kaune. Nezinau, nezinau... Jau ir galva isiskaudejo. Tikriausiai naujas paieskas pradesiu kita savaite. Gal kas nors netycia turit fotografo is Alytaus Fausto koordinates?

na jie ne is pigiju, bet dirba visoje Lietuvoje, va ta mano drauge kauniete, o ji apie juos suzinojo is kitos drauges kuri yra paneveziete irgi fotkino jos vestuves mirksiukas.gif
Atsakyti
metai apsisuko, o veidai tie patys ir diskusijos (vieniems per brangu, kietims mazoka) nepasikeite tongue.gif
Atsakyti