Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(linksmuke81 @ 2008 01 27, 16:19)
O jei "dirbti" nepatinka, tai negrazios?  g.gif

Nu gi suprantama - nori graziu nuotrauku, tai pasistenk. O kai kurie tai mano, kad jei fotografas tik "gaudo momentus", tai jau ir isvis nieko daryt nereikia, galima nors ir sumustinius visa laika valgyt ir is plastikiniu puodeliu sampana gert, o po to megautis super "pagautais" kadrais. Juokinga gi.  doh.gif

Kad ir koks butu fotografavimo stilius - ar pozuotas, ar nepozuotas - taigi nieko nebus be jaunuju pastangu. O visa ta nauja mada, kad GERAS fotografas tik kadrus gaudo ir nieko nestato tai isvis sakes  doh.gif 

Jo, visos kurios renkasi "reportazininkus" tokios pazangios ir madingos, o visos kitos - kaimo vistos.  schmoll.gif Jei butu taip gerai su reportaziniu stiliumi Lietuvoje, tai darytu tokias nuotraukas kaip daro WPJA nariai, pavyzdziui. Bet nedaug WPJA nariu is Lietuvos, ane? Idomu, kodel.  g.gif

Tai kad mano nuomone - tegul visos renkasi toki stiliu ir tokias nuotraukas, kurios joms patinka, ir nereikia issidirbinet, kad jau jeigu fotografas vercia jaunuosius padirbti, tai fui koks tas fotografas.



Siaip visiskai teisinga pastaba. Na gal nereikia nusiteikti vestuviu diena "dirbti" fotografui, visgi tai jusu svente, bet ta diena nereikia isivaizduoti, kad viska sureguliuos, suplanuos fotografas unsure.gif taip, yra ir "vestuviu pagal fotografa", bet nemazai zmoniu pabuvoje tokiose, savo vestuvems griebiasi priesingo varianto - fotografo reportazisto. Bet velgi - neisigilina, kad tikruju reportazistu principas - visiskai nesikisti i ivykiu eiga, neparinkineti "specialiu" vietu, o kadrus gaudyti tik toje aplinkoje, kurioje randates... Zinant musu tradicijas, "grynakrauju reportazistu" islikti Lietuvoje butu sunku. Juk paziurejus uzsienio meistru-reportazistu darbus, dazniausiai matomi kadrai tik is pasirengimo, baznycios, sveikinimu, banketo - t.y. vietose, kur vyksta realus veiksmas. Nera jokiu Lietuvoje populiariu fotosesiju gamtoje, pilyse ar "graziose vietose". Nes ten - neisvengiamas pozavimas arba bent improvizacija. O pas mus vestuves be isvaziavimo i gamta ar aplankant kazkokia grazia ar originalia vietove neisivaizduojams, ir va kaip toje aplinkoje isgauti ispudingu kadru - ir yra fotografo uzduotis. Sugebanciu atsipalaiduoti pries kameras ir naturaliai pozuoti jaunuju nera daug... Juk didzioji dalis jaunuju, net pasirinke fotografa reportazista, atejus fotosesiju laikui tiesiog pasimeta, ir pradeda nuolat klausineti "o ka dabar daryti?"... Tad tenka kazkaip gelbeti situacija, ir kiekvienas fotografas tam naudoja savo metodus.
Nes jei niekas nevyks, nuotraukos bus panasios, statiskos, nekeliancios emociju - jus geriausiu atveju tiesiog stovesite graziame fone. EMOCIJOS yra pagrindine salyga isimintinam kadrui - tiek reportaziniam, tiek rezisuriniam. Bendraukite su savo antraja puse, kalbinkite ja ir buciuokite, glauskites ir apkabinkite - tik tada ir nuotraukose matysite tai, kas jus jungia - JAUSMA, juokites, verkite, stebekites - ir nuotraukose matysite - NUOTAIKA...

beje, labai sveikinu www.meninenuotrauka.lt fotografus Irina ir Aleksandra tapus WPJA nariais 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jus to tikrai verti drinks_cheers.gif ir juk net nesinori kelti klausimu - rezisuotos ju nuotraukos ar ne - jos tiesiog GYVOS mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 28 sausio 2008 - 13:01
Labukas visoms supermamoms, esu naujoke 4u.gif ir tikiuosi kad priimsite mane i savo pokalbiu rateli.. ax.gif Esu 2008m nuotaka bigsmile.gif
Todel noreciau suzinoti jusu nuomone apie fotografa Lina Vaski... truputi jo nuotrauku maciau internete, bet gal kas ji uzsakinejote vestuvems?
Atsakyti
QUOTE(murze75 @ 2008 01 28, 13:46)
Labukas visoms supermamoms, esu naujoke  4u.gif ir tikiuosi kad priimsite mane i savo pokalbiu rateli..  ax.gif Esu 2008m nuotaka  bigsmile.gif
Todel noreciau suzinoti jusu nuomone apie fotografa Lina Vaski... truputi jo nuotrauku maciau internete, bet gal kas ji uzsakinejote vestuvems?


Sveika, prisijungus smile.gif Tau 4u.gif
O kada tavo vestuves?
Atsakyti
Isteku rugpjucio 23 diena bigsmile.gif Tai rupesteliu turim, kadangi norisi kad ta diena viskas butu saunu , uzsisakem fotografa tik va nezinom kaip jis.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(murze75 @ 2008 01 31, 11:10)
Isteku rugpjucio 23 diena  bigsmile.gif  Tai rupesteliu turim, kadangi norisi kad ta diena viskas butu saunu , uzsisakem fotografa tik va nezinom kaip jis..  g.gif


jei ne paslaptis ka uzsisakete? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murze75 @ 2008 01 28, 13:46)
Todel noreciau suzinoti jusu nuomone apie fotografa Lina Vaski... truputi jo nuotrauku maciau internete, bet gal kas ji uzsakinejote vestuvems?


štai zile tau ir atsakymas ax.gif
Atsakyti
Lina Vaski is Kauno ... biggrin.gif
Papildyta:

Lina Vaski is Kauno.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(murze75 @ 2008 01 31, 15:21)
Lina Vaski is Kauno ...  biggrin.gif
Papildyta:

Lina Vaski is Kauno....  bigsmile.gif


vakar buvom su juo susitike ax.gif
man biskiuko pritruko kokybes jo nuotraukose. ax.gif ..... siaip mielas zmogiukas.... rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai? unsure.gif Nes internete tai nuotraukytes man patiko.... g.gif
Kame kokybe nekokia? Ar blogai kadrai pagauti ar tiesiog nuotraukos blogai padarytos..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murze75 @ 2008 02 01, 13:08)
Tikrai? unsure.gif  Nes internete tai nuotraukytes man patiko....  g.gif
Kame kokybe nekokia? Ar blogai kadrai pagauti ar tiesiog nuotraukos blogai padarytos.....  unsure.gif


na as nesu profesionale ir todel nenoriu kritikuoti sito fotografo ( nors turbut jau padariau) blush2.gif geriau pati susitik ir pamatysi, nes geriau viena karta pamatyti, nei isgirsti simta nuomoniu...
kadru tikrai graziu yra, man nete irgi patiko.... taciau palyginus kokybe su kitu fotografu atsilieka biskiuka... nors ir kaineles skirtumas yra .... rolleyes.gif
Atsakyti
Supratau... g.gif Na reiks susitikt ir pasiziuret.. unsure.gif
Atsakyti
kas iesko fotografo apie Siaulius, siulau paskambinti ir Eglei 868204791
Atsakyti