Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinių kiaušidžių sindromas

Sveikutės, esu šiame skyrelyje naujokė, bet turiu tą pačią problemą PKS. Negaliu pastoti jau apie metus. Buvo kelios stimuliacojos, bet nesėkmingos, mmm tik duphastono dėka, dabar jau 2 mėnuo vartojų metforminą, bet jokių džiuginančių rezultatų. verysad.gif Norėčiau pasiteirauti ar verta apsilankyti pas endokrinologą, jei taip tai gal žinote kokį gerą Šiauliuose? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

lankiausi pas ginekologe privaciai ji man padare tepineli. Kita diena atejau pasiimti atsakymu. nelabai ka suprantu, nezinau ar geras tas tepinelis ar ne, jei geras neiciau antra karta pas ja. Gal jus ka nors ismanot. Mane labaiusiai domina leukocitai.

Atsakyme parasyta:
uretra 3-6-9
cervix 4-6-8
rectum 13-18-22
Gal jus zinote ar tai norma leukocitu o gal padidejes kiekis?
Ir taip pat
epitelis:
uretra 1 bal
cervix 1 bal
rectum 3 bal
Gal zinote ka tai reikia 1 bal ir tie 3 bal?
smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar ir noreciau prie jusu prisijungti. Suzinojau, kad turiu PKS pries 2 metus. Jauciau, kad kazkas ne taip, bet nenorejau sau pripazinti.
Norejau paklausti ar jus bandete keisti dieta. Skautinejau, kad numetus svori, ribojant cukru, kartais atsistato. Idomu, ar kam pavyko... ka jus manot?
Atsakyti
QUOTE(KatinoUsai @ 2008 03 06, 21:47)
Sveikos,
ar ir noreciau prie jusu prisijungti. Suzinojau, kad turiu PKS pries 2 metus. Jauciau, kad kazkas ne taip, bet nenorejau sau pripazinti.
Norejau paklausti ar jus bandete keisti dieta. Skautinejau, kad numetus svori, ribojant cukru, kartais atsistato. Idomu, ar kam pavyko... ka jus manot?

Šitai ir man labai įdomu... O apetitas kaip tyčia padidėjęs... doh.gif Nu rimtai gal reik labai labai labai sutvarkyti mitybą, mesti svorį - gal čia būtų sprendimas?
Atsakyti
Snd nulekiau pas gine del nestuke.gif , o ji man pranese naujiena, kad pas mane PK...buvau istikta soko, net nepasiklausinejau kas tai per dalykai, nes man jau uzteko to zodzio policistines...dabar gryzus skaitineju ir baisu darosi...nes jokiu vaistu neisrase, tiesiog liepe apsilankyt kt menesi 10-12 ciklo diena ir tada ji viska tikxliai matys...bet pasiskaicius pozymius, tai kas liecia mmm, tai jos pas mane buna kas menesi, nera labai jau reguliarios, kad 28d, bet svyruoja nuo 24 iki 29 d. plaukuotumas nepadidejes, oda normali, plaukai ir nesiriebaluoja baisiausiai, kas liecia svori, priaugau keleta nereikalingu kg, kuriuos dabar bandau aktyviai numesti...dar vienas is pozymiu nuotaiku kaita...kai dare ultragarsa ji garsiai skaiciavo ir suskaiciavo iki 8, cia kiausideje, kaip supratau folikulai...tai va merginos...prisijungsiu prie jusu ir bandysim sprest sia problema ir neleist saves kankint...
Atsakyti
Sveikos mergytes. Mane tikriausiai prisimins tik senbuves smile.gif , nebuvau apsilankiusi jau ilga laika, bet noriu papasakoti kaip man sekasi blush-anim-cl.gif
Kai kurios zino, kad as taip pat turiu PKS, ir mano hormonu santykis yra gana nemazas. Viena karta buvau pastojusi, bet mano dziaugsmas truko tik viena diena. Tiksliau viena diena suzinojau, kad nescia, o kita - kad nestumo nebera ir greit pradesiu kraujuoti verysad.gif Po to geriau KT ir po triju menesiu nutraukiau. Gydytoja liepe bandyti naturaliai puse metu ir paskui sutarem kanors daryti rimciau. Po KT nutraukimo ilgai nesulaukiau menesiniu, jau ruosiausi eiti pas gydytoja, kai pastebejau, jog galbut vyksta ovuliacija. Zinoma cia buvo tik mano speliojimai, begaline viltis ir laukimas. As neapsirikau. Dabar jau supuoju menesio ir 4 dienu pacia nuotabiausia dukryte pasaulyje. Gal tai padrasins jus, ikveps vilties. Labai linkeciau visoms vienu ar kitu budu susilaukti savu stebukliuku.
Atsakyti
QUOTE(nainen @ 2008 03 08, 00:42)
Sveikos mergytes. Mane tikriausiai prisimins tik senbuves  smile.gif , nebuvau apsilankiusi jau ilga laika, bet noriu papasakoti kaip man sekasi  blush-anim-cl.gif
Kai kurios zino, kad as taip pat turiu PKS, ir mano hormonu santykis yra gana nemazas. Viena karta buvau pastojusi, bet mano dziaugsmas truko tik viena diena. Tiksliau viena diena suzinojau, kad nescia, o kita - kad nestumo nebera ir greit pradesiu kraujuoti  verysad.gif  Po to geriau KT ir po triju menesiu nutraukiau. Gydytoja liepe bandyti naturaliai puse metu ir paskui sutarem kanors daryti rimciau. Po KT nutraukimo ilgai nesulaukiau menesiniu, jau ruosiausi eiti pas gydytoja, kai pastebejau, jog galbut vyksta ovuliacija. Zinoma cia buvo tik mano speliojimai, begaline viltis ir laukimas. As neapsirikau. Dabar jau supuoju menesio ir 4 dienu pacia nuotabiausia dukryte pasaulyje. Gal tai padrasins jus, ikveps vilties. Labai linkeciau visoms vienu ar kitu budu susilaukti savu stebukliuku.


labai, labai sveikinu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darule @ 2008 03 07, 13:46)
Šitai ir man labai įdomu... O apetitas kaip tyčia padidėjęs... doh.gif  Nu rimtai gal reik labai labai labai sutvarkyti mitybą, mesti svorį - gal čia būtų sprendimas?

O tai pas jus tikrai antsvoris? Nes tik tokiu atveju reikia mesti svorį, o ne tada kai pas moterį būna tie amžinai "lišni" 5 kilogramai biggrin.gif

QUOTE(Linushi @ 2008 03 07, 19:57)
Snd nulekiau pas gine del  nestuke.gif , o ji man pranese naujiena, kad pas mane PK...buvau istikta soko, net nepasiklausinejau kas tai per dalykai, nes man jau uzteko to zodzio policistines...dabar gryzus skaitineju ir baisu darosi...nes jokiu vaistu neisrase, tiesiog liepe apsilankyt kt menesi 10-12 ciklo diena ir tada ji viska tikxliai matys...bet pasiskaicius pozymius, tai kas liecia mmm, tai jos pas mane buna kas menesi, nera labai jau reguliarios, kad 28d, bet svyruoja nuo 24 iki 29 d. plaukuotumas nepadidejes, oda normali, plaukai ir nesiriebaluoja baisiausiai, kas liecia svori, priaugau keleta nereikalingu kg, kuriuos dabar bandau aktyviai numesti...dar vienas is pozymiu nuotaiku kaita...kai dare ultragarsa ji garsiai skaiciavo ir suskaiciavo iki 8, cia kiausideje, kaip supratau folikulai...tai va merginos...prisijungsiu prie jusu ir bandysim sprest sia problema ir neleist saves kankint...

Skaičiau probirka.org metodikas, kaip nustatinėja PKS. Tai ten rašo, kad tyrimas ultragarsu net nėra būtinas, jei įmanoma pasidaryti hormoninius tyrimus. Taigi, echoskopu galima tik įtarti, o ne diagnozuoti. Tavo ginekologė turėjo paskirti hormoninius tyrimus, o ne pranešineti naujienas tik akį užmetus smile.gif Na, bet gal ji ir planuoja juos kada nors atlikti g.gif
Ždžiu reikalauk tyrimų diagnozei patvirtinti, o dar geriau - eik pas nevaisingumo specialistus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2008 02 28, 11:56)
Sveikos esamos ir būsimos mamytės. Vakar rašiau į kitą temą, šiandien atkopijuoju į šią: Mano problema gal ne tokia aktuali kaip Jūsų, bet vis tiek aktuali rolleyes.gif Auginu du vaikus (sūnui 13, dukrai 6). Sūnus "gavosi"greitai 4u.gif , dukra "darėme" beveik 7 metus. Vis nesupratau kas darosi, ko taip ilgai, bet gavosi ir viskas tvarkoje. Kaip ir nusiraminau jog du vaikučiai, užtenka. Bet atsitiko, kad su pirmu vyru išsiskyriau ir jau metai kaip istekejusi už antrojo. Pradejome planuoti bendra vaikuti ir ... vel neišeina doh.gif Dabartinis mano vyra už mane gerokai vyresnis, bet jis turi du vaikus pirmoje santuokoje, todel kaip ir abu vaiku tureti galime. Nuvažiavau i "Motinos ir vaiko " klinika šiaip - profilaktiškai ir pasake, kad pas mane kiaušidžių policistoze      ( jeigu is tikro tai net nežinau tai PK ar PKS) , kaip supratau g.gif tai ir yra mano "ilgų darymų" priežastis. Jeigu imant pagal ligos simtomus tai iš jų yra tik padidėjas plaukuotumas, daugiau niekas man netinka. Kažka užsimine apie ovuliacijos stimuliacija, bet po to kai pagersiu vitaminu t.y. 2-3 mėnesiu. Aišku galečiau vel laukti, gal užkibčiau savaime, bet laikas spaudžia, man tuoj 34, jam tuoj 53 . Kažkaip keistai man ta "liga " atrodo, gal geriau operacija kokia. Kazkaip pasimetusi jaučiuosi.


Manyčiau jeigu norite lėliuko- greitai- o ne po 7 metų reiktų riebtis papildomų priemonių g.gif

Atsakyti
Sveikutes merginos, siandien man israse endokrinologe metformino, bet nelabai paaiskino kaip ji gerti. Tai yra zinau tik tiek kad du kartus dienoje, bet ar reikia gerti visa laika ar daryti pertraukeles? Gal kuri is jusu zinot?
Atsakyti
Man taip pat israse Metformina,ir liepe gerti pastoviai 2 kartus per diena po valgio.Sake kai pastosiu ju nebegerti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Busiukas @ 2008 03 26, 18:04)
Man taip pat israse Metformina,ir liepe gerti pastoviai 2 kartus per diena po valgio.Sake kai pastosiu ju nebegerti. mirksiukas.gif

g.gif O man sake kai pastosiu dar tris menesius gerti g.gif blink.gif Tai vat kas zino dabar kaip cia yra? Is vis kiek man endokrinologe papasakojo apie metformina tai toks jausmas kad stebuklingas vaistas vos ne nuo visu ligu. Ir cholesteroli, insulina reguliuoja, cikla sutvarko, svori numesti padeda. Man pesimistei pernelyg gerai viskas skamba blush2.gif
Ps as gydausi ne Lietuvoje o Airijoje tai gal tiesiog kitokia gydymo praktika g.gif

Atsakyti