Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis, 25 tema

Diva blink.gif nerealu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif koki sablona darei? g.gif man rubu velimas tamsusu miskas unsure.gif unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 09 20, 19:20)
aciu, Minesota, Sedona, Diva  4u.gif

o dabar Diva girsiu  biggrin.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nu super, tikrai, koks nuostabus misko elfas tavo dukruze gavosi  wub.gif noreciau tokia miske sutitki  wub.gif gyva pasaka vaiksciojanti  wub.gif
kaip sekesi velti papasakok  4u.gif
ir, mamyt, nepatingek, nuvelk savo elfukei tinkancia kepure i komplekta, tada turbut isvis visi is koju iskris.

jauciu vaikstot ir visi praeiviai akiu neatplesia, ania?  mirksiukas.gif

nu jo- demesio netruksta..o del skrybelaites, tai tik Lietuvoj bus-manirgi labai norisi, bet, deja zaliair geltonavilna visiskai baigesi... doh.gif

Bonbonke-osablonas-palto formos-niekomandro..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Diva*: 20 rugsėjo 2007 - 19:25
QUOTE(*Diva* @ 2007 09 20, 20:25)
nu jo- demesio netruksta..o del skrybelaites, tai tik Lietuvoj bus-manirgi labai norisi, bet, deja zaliair geltonavilna visiskai baigesi... doh.gif

Bonbonke-osablonas-palto formos-niekomandro..smile.gif

koks grožis wacko.gif wacko.gif swoon.gif swoon.gif angel.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilke @ 2007 09 20, 11:26)
sveikutes, na va, atgavau rysi su pasauliu  lotuliukas.gif vyras kompiuteri i komandiruote buvo issivezes  biggrin.gif tai viena diena veltiniais uzsiimiau, kita - tvarkiau buta, ka per mano veltiniavimo diena mazius cia prikrete  doh.gif  doh.gif  doh.gif buciau galejus fotografuoti ir siuntineti visiem pasiziureti  lotuliukas.gif nu baisu baisu.... dar kol nuotraukas dabar susikeliau, tai sugebejo mazius visam bute visa cukrines turini ispilti...  doh.gif

labai graziai dekoruota Agnuzes sraige ir gelele  wub.gif ir linados tapciukai patys paskutiniai man graziausi, be reikalo anksciau nerodei tongue.gif ir Sedonos salikas super, mano nuotaika kazkaip dabar atitinka  ax.gif o jei dar nuo liudnu minciu padeda  mirksiukas.gif

mano nauji darbeliai:

knygele "Zemes zydejimas", puosta gintarais - viskas is keliu rusiu nedazytos vilnos, teksturinis pavirsius
user posted image

salis ant silko "Rytu juru istorijos"
user posted image

user posted image

ir kai kas is neiprasto veltinio - voratinklinis veltinis, bet is storesnes Wensleydale vilnos - idomi faktura gaunasi  smile.gif ir labai stiprus veltinis, puosta gintarais. Vilna ir silko dekoras nudazyti ranka
"Laukine moteris mieste"
user posted image

user posted image

dar vienas liko pusgaminio stovyje  lotuliukas.gif



siaubingai gražu bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
nuostabus paltukas.....nuostabi dukružė
išties, niekomandro - palto formos šablonas laugh.gif laugh.gif wacko.gif umn.gif: swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 21 rugsėjo 2007 - 06:33
Vilke, uzrasine labai faina, tokia laukine wub.gif
Diva, paltukas super, Maja, tikras nykstukas wub.gif , is tiesu, kepuriuko tik truksta smile.gif
Ar siuvai pasiltinima? Nes ziema gali but saltoka, ar ne? Mano galvoj paltu kruva, bet laiko nerandu verysad.gif verysad.gif
Na as palta velciau tai su statytom rankovem, ne vientisai, man rodos patogiau butu nesioti smile.gif
Atsakyti
as irgi noriu pagirti velejas 4u.gif pries metus apie tokius darbus auditorija galejo tik pasvajoti ax.gif
Atsakyti
Diva, labai labai gražiai Maja atrodo su naujuoju paltuku wub.gif thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
Prisidedu prie pagyru 4u.gif
Sedonos apykakle puiki thumbup.gif
Vilkes darbeliu visad laukiu wub.gif
ir zhaliasis nykshtukas blink.gif - neimanoma nesizavet sugebejimais, nors tokio stiliaus aprangos man ir ne prie shirdies blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2007 09 21, 06:29)
nuostabus paltukas.....nuostabi dukružė
išties, niekomandro - palto formos šablonas laugh.gif laugh.gif wacko.gif umn.gif: swoon.gif



Linada,Bonbonke- va special for you- sorry uz kokybe ir kad sablonas siek tiek pasiraites- fotkinau labai greitai:)))

user posted image
Atsakyti
ui, tai aciu biggrin.gif bet nevelsiu. sudetingiausia buvo apykakles klausimas, bet pamaciau sablona-viskas isaiskejo biggrin.gif
Atsakyti
aciu uz sablon foto 4u.gif sakyk, o kiek sunaudojai vilnos? g.gif
Atsakyti
Aurelia- ne, nesiuvau nieko- cia paltukas- jei jau bus labai salta-tai ka nors galvosim. neplanavau jokio pamusalo. O siaip- minkstas toks paltukas gavosi- plonyte medziagyte- rankos lengvai kilnojasi- manau, kad taip geriau nei su statytom- zinau, akd kazkada irgi rasiau, kad statytom butu patogiau- bet dabar manau kitaip. fainas tas veltinis.. ypac besiulis..smile.gif))

aciu uz pagyrimus, mergaites. Kaip as jusu visiu pasiilgau... planuokit lapkriti diiideli myta..smile.gif))

Bonbonke- nedaug- deliojau labai plonai, nes labai nedaug turejau- svorio nepasakysiu- svarstykliu neturiu... Visa zalia ir geltona kuri buvo likusi..smile.gif))))
Atsakyti