Įkraunama...
Įkraunama...

Shopinizmas :)

jau puse metu nesergu- nusiperki kai akis uzkliuna uz kazko labai norimo, bet vaiksciot po parduotuves ir saudytis viska kas grazu nebemegstu, pavargstu irt.t.
o anksciau budavo nusipirkdavau ir vienodas maikes skirtingu spalvu, nes neissirinkdavau ir siaip gerokai dazniau binzinedavau po parduotuves, nes, kaip jus sakot, nervus ramina (nors kazin is tikro)
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2007 09 26, 16:04)
O mane stabdo tai, kad neaisku ka gausi, kokia kokybe, ar atitinka kaina, dydziai  smile.gif

O kai pamatai kad atitinka tai jau niekas nestabdo biggrin.gif biggrin.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
išgydyti šią baisią ligą padeda labai paprastas dalykas - kai atsidarai piniginę ir pamatai, kad joje ne kažin kas tėra...smile.gif juk jei neturėtumėt iš ko, tikrai nepirktumėt tiek daug? dar kitas gydymosi variantas - mažas butas, maža drabužių spinta ir t.t. aš pvz. dabar mažiau perku, nes neturiu kur pasidėti drabužių, rankinių neperku irgi dėl tos pačios priežasties, kadangi jos mėtosi, kur papuola, o mane tai nervina:)
o ir šiaip, kadangi esu itin išranki daiktams, man reikia viso miesto pardas apeiti, kol kažką išsirenku (arba neišsirenku) lotuliukas.gif , tai perku retai... bet jei pasirinkimas būtų gausesnis, tai įtariu, kad ir pačiai tektų gydytis shopaholizmą wink.gif
Atsakyti
man geriausias gydymas - nejimas i parduotuves. neinu, kankinuos, bet kai nezinau ko naujo yra tai maziau ir reikia. nu bet jeigu tik nueinu... sakes verysad.gif ir to ir ano staiga REEEEIKIA doh.gif
neisivaizduoju kas butu jeigu gyvenciau uzsienyje, kur didesnis pasirinkimas unsure.gif
Atsakyti
Na as tai, kad ir kiek gydyciausi turbut nuo to ''shopinimosi'' nepasveikciau blush2.gif O gal ir gerai - juk reik svae lepint tongue.gif Tik kad kartais sustot neina 4u.gif
Atsakyti
Nu va,net ramiau pasidare,kad ne as viena tokia.... as tai i savaite pora kartu turiu kazka nusipirkt,tik va,kad nesiociau viska ka turiu....tik neturiu kur deti paskui tu nenesiojamu rubu,kur jus kisat?
Atsakyti
shopinizmu lyg nesergu, bet siaip nuo abejotino reikalingumo prekiu gerai saugo nejimas i parduotuves biggrin.gif Kuo daugiau ten sukiojiesi, tuo labiau visko reikia sad.gif
Atsakyti
O aš visai nesergu, nes nueini į pardą pasimatuoji arba netinka arba dydžių nėra, tai dabar einu kai tik labai reikia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 09 21, 13:39)
Vienintelis budas nugalet siplnybes yra jom paklusti biggrin.gif  thumbup.gif uzeina noras nusipirkt ka nors, nervas ima, galvoji, gal nereik, gal nepirkt, daraisi irzli..o paimi, nusiperki ka norejai, ir nuotaika iskart geresne ir siaip gera tongue.gif

ir aš tuo būdu ligą malšinu, padeda cool.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 09 27, 16:37)
ir aš tuo būdu ligą malšinu, padeda cool.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaila @ 2007 09 26, 20:10)
dar kitas gydymosi variantas - mažas butas, maža drabužių spinta ir t.t. aš pvz. dabar mažiau perku, nes neturiu kur pasidėti drabužių, rankinių neperku irgi dėl tos pačios priežasties, kadangi jos mėtosi, kur papuola, o mane tai nervina:)
Taigi labai paprastai galima tai išspresti bigsmile.gif Išmetinėt/atidavinėt kam nors savo senus rūbus/rankines/batus. Aš taip ir darau. Kai tik atvažiuoja mama, įgrūdu jai į mašiną vis po porą maišų nenešiojamų daiktų. Kadangi ji vietos turi daug daugiau nei aš, tai ir talpinu pas ją biggrin.gif
Tikrai negalėčiau nepirkt naujų rūbų vien dėl to, kad neturiu kur padėt senus. Išmetinėčiau, jei jau taip cool.gif
Atsakyti
o as uzsikreciu shopinizmu, kai neturiu ka veikti arba panarsau SM smile.gif isvada: rasti idomesniu uzsiemimu thumbup.gif
Atsakyti