Įkraunama...
Įkraunama...

Shopinizmas :)

schmoll.gif noriu noriu pirkti
Atsakyti
vis dar su tuo noru susitvarkyti negaliu verysad.gif vargas su manim.. verysad.gif
Atsakyti
Neturiu ligos pirkti be perstojo. Kaip valdausi? Ogi taip, kad logika kala i klyna ir pagalvoji, ar tikrai reikia 10-os poros batu, 5-os rankines ar 3-ios sukneles, nauju auskaru, kurie deretu tik prie vienos palaidines ir t.t. O siaip, kadangi madu nesivaikau, tai nuolatinio noro tureti naujausio modelio rubus tikrai nera. Nesakau, kad niekada nieko nenoriu, bet logika, vis delto atlaiko. Va kad ir pastaruoju metu, labai patinka vairavimo pirstinaites, man grazu, bet kainuoja apie 17-25 svarus, tai negi dabar imsi ir pirksi vien del to kad grazu ir pora kartu per metus uzsimaut galima butu. Ot taip va.
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 09 20, 19:00)
o as save guodziu,jog visko,ko noriu,vistiek nenusipirksiu ir net neverta stengtis biggrin.gif  bet ateity zadu menesio islaidas skudurams sumazinti perpus unsure.gif

kaip sekasi mazinti islaidas skudurams perpus? ax.gif
Atsakyti
Mane tai kaip kai kurias valdo "tobulo" rubo paieskos... Tas nuolatinis ciupinejimas, ieskojimas. Kazkaip pirkti noras kyla tik jei tikrai manau, kad to rubo reikia, ta prasme jauciu spraga garderobe (pvz. nera vasarines kasdienines sukeneles ar pan.)

tik va parduotuviu normaliu nemegstu, ten kazkaip viskas aisku - gali pasirinkti spalvas, dydzius ir pan. Man idomiau lobiu paieskos kuistukuose. Lietuviski pigesni (taigi ir nuodemes nedideles), bet siuo metu gyvenu Danijoj, tai cia kuistukuose dizainieriu ir ivairiui smulkesniu skandinavisku brandu rubeliu esama uz lietuviskas kainas Zaroje, tik reikia zinoti "tashkus"..tai va ant tu kuistuku as dabar ir uzsikabinus blush2.gif verysad.gif norisi eiti kasdiena ir tikrinti, ar nera ko naujo verysad.gif

Gerai, kad laiko nera tongue.gif darbai...darbai....darbai...
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2007 12 14, 04:28)
skaiciau pasisakymus ir dusavau... verysad.gif sergu, ir jau nenormaliai...vyras uz galvos susiemes...o as kas menesi vis atiduodu po maisa labdarai, nes nenesioju ir nesuprantu, kam apskritai ta daikta pirkau. Siaip labai patinka su draugemis prasinesti pro parduotuves, ir prisipirkti tiek, kad maisai rankose netilptu thumbup.gif o paskui grizus namo, viska dar apziurineti...(man daznai namie pries veidrodi drabuzis pasidaro netoks grazus, kaip parduotuveje), tada nesi atgal priduoti, ir prie to pacio vel praeini pro lentynas blink.gif

drinks_cheers.gif Man tas pats.Dazniausiai perku bele tik pirkti.Kai pamatau parduotuvej ruba jis man lb patinka,ziauriai jo reikia o kai pareinu namo,viskas pasidaro kazkodel nebegrazus,storina ir pans. ax.gif Ir tada po keliu dienu keliauja atgal blush2.gif Dabar jau jai nusiziuriu koki rubuka stengiuosi kokius 3 kartus ji bent jau pasimatuoti ir jai vistiek noriu tada perku doh.gif ,bet kartais taip buna,kad net ir neuzsidedu.Nzn kaip kitu vyrai,bet maniskis jau nebesupranta mano sito hobio schmoll.gif ir man paciai baisu jau darosi,bet,kad nera vaistu nuo sios ligos rolleyes.gif
Atsakyti
As tai noredavau pirkt ir pirkt,kol pati neturejau savo pinigu(mokinaus mokykloj). Dabar,kai galiu sau leist nuspirkt ka noriu (nekalbu apie laukiniu gladiatoriu rankines,nes naturalios odos net nenesioju), tai ir tas noras siaubt parduotuves ne toks didelis. O siaip tai ilgai galiu nesiot ta pati ruba,niekada neismetu ir neatiduodu drabuziu,nebent jau visai suplyse buna,nes kiekvienas daiktas man sukelia skirtingus prisiminimus is mano gyvenimo etapu,del to man jie svarbus. Derinu pvz.pries 2-4 metus pirktus drabuzius su naujais. Retai buna,kad neturiu ka apsirengti,nebent oras permainingas buna,tada reik pasukt galva.

Tik nepriimkit nieks asmeniskai,sita dalyka dazniausiai matau Anglijoj,kur daug pigiu skudureliu,kaip zmones laksto lyg akis isdege po tas parduotuves,nezino ka dar pagriebt, o jeigu dar ispardavimas,tai isvis, tada eina laimingi apsikrove maisais slamsto is tu pigiausiu parduotuviu doh.gif Nemalonu man matyt ta vartotojiskuma,daiktu manija ir troskuli. Anksciau turbut pati tokia buvau. Isaugau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~FSCG~: 28 liepos 2008 - 10:31
As, kad nepirk nereikalingu drabuziu, susidariau saraseli (tikiuosi jis man pades isvengti bereikalingu islaidu) cia, "stilius ir apranga", prisiziurejau daug nuostabiu derinuku ir pati noreciau skoningai, stilingai rengtis...bet truksta man daug ko...pvz.: akseksuaru (dirzu,apyrankiu, skareliu, rankinuku) batu, rankinuku, sijonu, pedkelniu ir.t.t biggrin.gif kazkada persikraustant, maisais isnesiau savo drabuzius i labdara, kad maziau veztis butu doh.gif kaip as dabar gailiuosi verysad.gif atrodo, kad butent tie drabuzeliai "isgelbetu" mano dienos derinukus doh.gif ir dabar stengiuosi uzpildyti "spragas" drabuziu spintoje...savu pinigu neturiu, tai man sirdi skauda, kai negaliu visko ko noriu nusipirkti...serganti as unsure.gif
Atsakyti
Matai FSCG , zmones, kurie dazniausiai atvaziuoja i UK is LT apsipirkti drabuziu, perka viska is eiles, nes jiems daznai atrodo, kad net Primark kokybe daznai perkanda tarkim toki Utenos trikotaza ar kazka pan. + plius kainos dvigubai pigesnes. As asmeniskai, tarkim perkant kasdienius drabuzius trinimui po namus, pizamas, paprastas maikutes labiau vertinu kiekybe, o ne kokybe, todel galiu pirkti ir Primark. Drabuzius kuriuos laikau puosnesnesniais nei trynimui namie, perku is kokybisku parduotuviu, arba isparduotuviu, taciau galiu pasakyti, kad kokybe daznai neatitinka vardo. Su laiku aisku atkasi, kad tarkim tokie Diesel dzinsai nesunesiojami todel ir perku juos tik is ten. Marskinukai darbui, kokybiskiausi is PINK ,taip pat perku tik is ten.
Bet visiskai nesutinku su palyginimu del is ispardavimu. Kodel ispardaviminiai rubeliai prilygsta slamstui?? Negi to drabuzio kokybe tarkim pirkto House of Fraser skyriuose per sale, skirsis nuo pries 2men. kabejusio su pilna kaina? g.gif
Atsakyti
DKNight, as kalbejau apie pvz. Primark ispardavimus,kurie daugeliui zmoniu reiskia,kad jie gales prisipirkt trigubai daugiau. As pati megstu ispardavimus, bet paskutinej savo pastraipoj kalbejau apie ta besaiki pirkima,todel,kad ir kokioj parduotuvej jis butu,Harrods ar Primark, man jis neatrodo zavingas.
Daznai tenka skaityt kritika toms pigioms parduotuvems,kad jos isnaudoja treciojo pasaulio saliu vaikus,kai jie tuo tarpu turetu buti mokykloje,moka jiems centus,todel ir rubo kokybe ir kaina smunka,kai jis siuvamas vos ne gatveje. Negaliu kalbet apie absoliuciai visas parduotuves ir teigt,jog brangesnes parduotuves taip nedaro,bet kartais geriau sukirpti ir pasiuti rubai kalba patys uz save.
Atsakyti
QUOTE(~FSCG~ @ 2008 07 28, 13:13)
DKNight, as kalbejau apie pvz. Primark ispardavimus,kurie daugeliui zmoniu reiskia,kad


persiprasau, nes ne taip supratau blush2.gif biggrin.gif
o del to isnaudojimo tai taip...maciau per tv, butent apie Primark ir kalbejo unsure.gif
Atsakyti
pirkimai mano LIGA turbut neisgydoma doh.gif
Atsakyti