Įkraunama...
Įkraunama...

Shopinizmas :)

QUOTE(Lamia @ 2007 09 27, 09:55)
man geriausias gydymas - nejimas i parduotuves. neinu, kankinuos, bet kai nezinau ko naujo yra tai maziau ir reikia. nu bet jeigu tik nueinu... sakes verysad.gif ir to ir ano staiga REEEEIKIA doh.gif
neisivaizduoju kas butu jeigu gyvenciau uzsienyje, kur didesnis pasirinkimas unsure.gif


man lygiai taip pat biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Aktuali tema bigsmile.gif Man didžiausias malonumas, net gi pavadinčiau hobi, yra shoppingas thumbup.gif Skudurai - tai iš viso silpnybė rolleyes.gif ax.gif Galėčiau dienų dienas vaikštinėti po drabužių pardes ir žinau tikrai nepabostų schmoll.gif Didelis pasiekimas tai, kad pristabdžiau su kosmetika bei parfumais. Dabar perku tik tai, kas baigiasi arba, ko tikrai reikia, o ne taip kaip anksčiau, kai negalėdavau atsispirti naujovėms, akcijoms, reklamai, draugių rekomendacijoms ir pan. Bet va, su rūbais, batais ir aksesuarais nieko negaliu padaryti doh.gif Spinta lūžta nuo šmutkių, kai kurios dar net su etiketėmis, nes nebespėju pasipuošti flirt.gif brunette.gif Vyrui kaip keiksmažodis jau tapo mano "neturiu kuo apsirengti" hihihi.gif blush2.gif
Atsakyti
Labai gera tema sakyciau ir as joje pasireiksiu thumbup.gif nzn kas man atsitiko pries sventes bet leidziu pinigus kaip paselusi ant skuduru nors drauges sako kad ju turiu pakankamai (smutkiu:D)bet va vistiek perku ir viskas ir galvoju ko man dar reikia nesuprantu kas man uzejo bet taip norisi nauju skuduru kad net galva skauda thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai nebekovoju, nes beviltiska biggrin.gif tik jau biski pradeda nervinti, spintu ir spinteliu trukumas (nebeuztenka vietos), tai kartais darau generaline tvarka ir retai nesiojamus, avimus ir pan. daiktus isdalinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE
as tai nebekovoju, nes beviltiska biggrin.gif tik jau biski pradeda nervinti, spintu ir spinteliu trukumas (nebeuztenka vietos), tai kartais darau generaline tvarka ir retai nesiojamus, avimus ir pan. daiktus isdalinu smile.gif


Sutinku, kad beviltiška console.gif gossip.gif Generalinę tvarką darau kone kas savaitę: kai ką atiduodu, šį bei tą parduodu, dalį nešu į palėpę (ten tuoj skuduryną padarysiu lotuliukas.gif , tiksliau, jau padariau blush2.gif ). Na, o tuos, už kuriuos sumokėjau begėdiškai daug ir dar viliuosi, kad pasitaikys proga pasirodyti žmonėse tongue.gif, palieku garbingai laukti geresnių laikų cool.gif Po generalinės repeticijos, pasibaigus spintų tuštėjimo metui, vis gi nusprendžiu, kad tikrai neturiu, kuo apsirengti, niu, ir tada vėl relax ekskursija po pardes pioneers.gif triniti.gif
P.S. Vakar sopančia širdimi išmečiau gan solidų maišą apatinių rūbelių, kurių nepaliečiau daugiau kaip pusmetį, vadinasi, ir nebūtų prireikę irnesakyk.gif Ale kažkodėl vis vien sąžinė graužią unsure.gif, ir jau dairausi ko nors naujo lens.gif
Atsakyti
as jau cia ir anksciau rasiau, kad nekovoju biggrin.gif reikia, tai reikia, vadinasi-perku ax.gif bet labiausia perku batelius ir rankines doh.gif man turi buti daug ir visoms progoms ir nesvarbu, kad nei uzsidesiu, nei ka blush2.gif bet turi buti daug lotuliukas.gif

vaikams rubus lygiai taip pat perku...gerai, kad MB savaisiais pasirupina pats, nors siaip nelabai nuo manes atsilieka hihihi.gif
Atsakyti
skaiciau pasisakymus ir dusavau... verysad.gif sergu, ir jau nenormaliai...vyras uz galvos susiemes...o as kas menesi vis atiduodu po maisa labdarai, nes nenesioju ir nesuprantu, kam apskritai ta daikta pirkau. Siaip labai patinka su draugemis prasinesti pro parduotuves, ir prisipirkti tiek, kad maisai rankose netilptu thumbup.gif o paskui grizus namo, viska dar apziurineti...(man daznai namie pries veidrodi drabuzis pasidaro netoks grazus, kaip parduotuveje), tada nesi atgal priduoti, ir prie to pacio vel praeini pro lentynas blink.gif
Atsakyti
Oi kaip gerai yra, kad as ne viena tokia. Apsipirkineti yra mano aistra wub.gif pavyzdziui jei uzsivelku sena ruba, kuri jau turiu n metu, tai man nuotaikos nera. O jei pasipuosiu nauju apdaru, tai tiesiog svyciu, atrodau kaip naujai gimusi, visiems svelni ir t.t. Bet merginos, as labai rekomenduociau paskaityti SOPHIE KINSELLA knygas PARDUOTUVIU MANIAKE UZSIENYJE,NES NAMIE JAU NEUZTENKA PARDUOTUVIU. Ju yra trys dalys. Kai perskaitysit, tai visos mes atrodysim kaip angelai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2007 12 14, 11:55)
Oi kaip gerai yra, kad as ne viena tokia. Apsipirkineti yra mano aistra wub.gif pavyzdziui jei uzsivelku sena ruba, kuri jau turiu n metu, tai man nuotaikos nera. O jei pasipuosiu nauju apdaru, tai tiesiog svyciu, atrodau kaip naujai gimusi, visiems svelni ir t.t. Bet merginos, as labai rekomenduociau paskaityti SOPHIE KINSELLA knygas PARDUOTUVIU MANIAKE UZSIENYJE,NES NAMIE JAU NEUZTENKA PARDUOTUVIU. Ju yra trys dalys. Kai perskaitysit, tai visos mes atrodysim kaip angelai tongue.gif



Kad man tokias problemas bigsmile.gif
Atsakyti
As gydausi patikrintom priemonem-siuo metu neturiu atliekamu pinigu thumbup.gif Uz dyka kazkodel niekas niekur neduoda sad.gif Be to vis pametu po keleta kg, tai teisinuosi tuo, kad "neapsimoka nauju rubu pirkt, nes kai sukuuusiu megalol.gif netiks".
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2007 12 14, 12:17)
As gydausi patikrintom priemonem-siuo metu neturiu atliekamu pinigu thumbup.gif Uz dyka kazkodel niekas niekur neduoda sad.gif Be to vis pametu po keleta kg, tai teisinuosi tuo, kad "neapsimoka nauju rubu pirkt, nes kai sukuuusiu megalol.gif netiks".


cia ir man del sukudimo buvo apstoje pirkimaisi biggrin.gif ypac kai nestuke.gif buvau, bet va dabar svoris visiskai atsistate ir vel zygiuoju po parduotuves blush2.gif ir kas blogiausia, kad naujas rubas man patinka tik vienam kartui doh.gif man cia turbut JAV itaka padare g.gif

kiba gal man 3 karta nestuke.gif maziau pirkciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip ir dauguma is cia jau pasisakiusiu as taip pat nebegaliu atsispirti vadinamam drabuziu shoppingui ax.gif . Atrodo jau nieko ir nebereikia, bet vistik pamacius nauja drabuzi suvirpa sirdele ir kol nenusipirksiu tol vaiksciosiu suirzus, tai MB visalaika sako, jeigu tik patinka ir labai nori tai ir pirk, na tai kaipgi galima tada atsilaikyti g.gif . O is ties tai pagalvoju, kad kol pinigine leidzia reikia isnaudoti kiekviena proga, juk rubu, batu- niekuomet nebus perdaug, nesvarbu kad nelabai vietos spintoje telike biggrin.gif
Atsakyti