Įkraunama...
Įkraunama...

Kinietiška dieta 4

Labas rytas!
As jau lesioju pirmuosius ryziukus. Na kaip pusryciams, tai nelabai daug ju ier suvalgiau, ir jau sotu. Issiviriau didziausia puoda, bet itariu liks puse rytojui smile.gif
Astuskinai, kaip tau sekas?
Atsakyti
kuku!
o as jau pietums ryzius kapoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir kaip gi sekasi. Aš kažkada bandžiau bet valios pritrūko, ir tie ryžiai schmoll.gif , jau geriau vien daržovės ir vaisiai rolleyes.gif
Atsakyti
o katik vakarine doze ryziu suvalgiau. Viskas ok, valgiau nemaziai tu ryziu, alkio jokio nesijaute ir kazko kito nelabai ir norejos. Nusipirkau skanios azalios arbatos, tai ji man visus skanumynus atstoja smile.gif
Idomu kur astuskinas dingo. Negi nusiplove su visais ryziais smile.gif
TYada tikrai monologu varysiu smile.gif
Atsakyti
sweika, sweika 4u.gif vis nepriėjau prie pc smile.gif na kaip pirma diena tai man visai lengva :0 nes turėjau užsiemimo tai i rvalgyt nesinorėjo smile.gif tik vandenį pabodo gerti lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas!
Na siandien jau nebetokia stropi buvau. Pusryciam valgiau ryzius perpus su grikiais, nes vakar vakare po ryziu rugstys kazko sukilo. Turbut vel senos bedos su skrandziu atsinaujino. Pietum bandysiu vien ryzius valgyt vel. Ziuresiu kaip sekssis. Jei vel skrandis streikuos, tai siand uzbaigsiu su kitokiom kosem. Taip pat be druskos, pvz kokia avizine, o ryt jau prie darzoviu pereisiu. Va tokios tokeles.Manau, jei po dvi dienas ant kiekvienos rusies maisto pasedesiu, irgi bus neblogai. Nes kaip jau sakiau, du metus jokos dietos nesilaikaius, tai mano skrandziui tas matau ryskiai nepatinka
Atsakyti
aš tai paslydau ax.gif o be to dar šeštadienį mano gimtadienis cool.gif tai galvoju gal po jo tada doh.gif ak pas mane kantrybės 0 verysad.gif o tiu žiūrėk jei nepatinka skrandukui tai nesikankink blink.gif
Atsakyti
Ech, kaip sunku visgi laikytis dietu.. unsure.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif paskaiciau as cia jusu ir pati uzsimanaiu pasiliekninti bigsmile.gif nes jau visai rubu neturiu doh.gif tai siandien dar ne,bet vat nuo rytojaus jau tik ryzius kaposiu drinks_cheers.gif mat siandien,tai jau pavalgius neblogai:geda2:
Papildyta:
einu dar pasiziuresiu ar turiu ryziu,zalios arbateles,reik susiruosti rytojui,nes blyn jau as visai apsileidau:(o be to dar sesers vestuves ne uz kalnu,tai mirk-gyvenk reikia nors kokius 5kg numesti,nors aisku noretusi ir daugiau
Atsakyti
Labą vakarėlį 4u.gif Įdomi ta jūsų dietikė pasirodė, tai ir aš prie jūsų prisidėsiu nuo rytdienos mirksiukas.gif
Atsakyti
labas smile.gif zinot as laikiaus kazkada cios dietos ir nieko organizmas isseko o gydytoja isbare ir ji pasake kad ryziu dieta yra kaip valomoji organizmo, jos galima laikytis tik 3dienas blink.gif
Atsakyti
sveikos. Paskaičiau apie šią dietą, tai tokia lengva pasirodė. Ryžiai,daržovės ir vaisiai man patinka. Tai jaučiu reikės išmėginti savo valią. O dar jei gali neriboti kiekio, tai man tinka. Pradėsiu startuoti nuo vasario 1 d. Vėliau pranešiu kaip sekėsi ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti