Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

QUOTE(Jenke @ 2012 12 29, 23:51)
Sveikutes,man butinai rekomendavo  detis Mirena,nes  priesingu  atveju tektu  salinti gimda,pasiskaitinejau internete tai  kainos  skiriasi  labai  nuo450 iki  700lt,kur  visgi  pigiausia?


Mano situacija analogiska. Gimdos gleivinės hiperplaziją, ir jos gydymui idealiausia yra Mirena. Jei ne tas gresiantis gimdos salinimas....tai man simtas metu ta kontracepcija. Gal as ir nebezadu daugiau vaikuciu tureti, bet vistiek nenoreciau jokiu operaciju. Baisiai skamba ka besakytumet. Aisku nefaina tos gausios menesines, tiesiog plaukiu per jas. Kai kitos perserga per keleta dienu, as vargstu 7-8 dienas doh.gif gimda tokia mano. Bet kai as pasiskaiciau salutinius reiskinius, kazi ar as jos noriu. Nes nuotaiku kaita, nervingumas,nugaros skausmai .... jie ir taip dazni mano sveciai. O svorio priaugimas, ir taip sunkiai krenta per nestuma priaugti kilogramai verysad.gif , du cezariai, vaikai 5kilograminiai pilvuka taip istampe verysad.gif gimda suriebejusi nesusitrauke, sakes man, sakes. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2013 02 08, 21:32)
Mano situacija analogiska. Gimdos gleivinės hiperplaziją, ir jos gydymui idealiausia yra Mirena. Jei ne tas gresiantis gimdos salinimas....tai man simtas metu ta kontracepcija. Gal as ir nebezadu daugiau vaikuciu tureti, bet vistiek nenoreciau jokiu operaciju. Baisiai skamba ka besakytumet.  Aisku nefaina tos gausios menesines, tiesiog plaukiu per jas. Kai kitos perserga per keleta dienu, as vargstu 7-8 dienas  doh.gif  gimda tokia mano. Bet kai as pasiskaiciau salutinius reiskinius, kazi ar as jos noriu. Nes nuotaiku kaita, nervingumas,nugaros skausmai .... jie ir taip dazni mano sveciai. O svorio priaugimas, ir taip sunkiai krenta per nestuma priaugti kilogramai  verysad.gif , du cezariai, vaikai 5kilograminiai pilvuka taip istampe  verysad.gif gimda suriebejusi nesusitrauke, sakes man, sakes.  verysad.gif

Mano situacija lygiai ta pati. bigsmile.gif ir man siūlė kaip paskutinį ir geriausią gydymo būdą mireną. Ir ką, taip ja tikėjau, kad padės ir viskas bus gerai, bet dėja...Man ji visai netiko. Po įdėjimo vis pakraujuodavo nemažai, o kai daktarė apžiūrėjo, man ji jau buvo beveik iškritus. Pataisė vėl ją.O tada prasidėjo maratonas. Kas savaitę tas pats. Taigi, kaip ginė sakė mano gimda visai jos nepriėmė, todėl praktiškai kas savaitę aš ją "išgimdydavau" suimdavo spazmai ir man ją stūmdavo lauk. Taigi, po pusės metų žaidimų man ją išėmė lauk.
Nors dėtis Mireną siūlė gal kokie 3 ginekologai, ir vos negarantavo, kaip čia viskas puiku ir šaunu bus, bet kai man ją pašalino, tai papasakojo ir daug nenusisekimų su ja. Kad tikrai nemažai moterų ji netinka, be to yra ir pastojusių su ja ne viena ir tt....
Pliusas man buvo tik vienas: nukrito 7 kg. ją benešiojant. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, noriu paklausti tu,kurios vaiksto nemazai laiko su Mirena,-ar buvo atsiradusios funkcines cysteles? mane ale nuramino, kad jos turi savybe atsirasti ir dingti..gal pas kuria taip buvo?
Atsakyti
Smagu, kam pavyko su mirena thumbup.gif man deja sios brangios investicijos teko atsisakyti po 5men, nes per visa laika nuo idejimo nepraejo tepliojimai, o galiausiai prasidejo labai stiprus nugaros ir pilvo apacios skausmai verysad.gif Ginekologe parekomendavo issiimt, nes tikriausiai netiko hormonas doh.gif dabar liepe pasidaryti pertraukele ir velau pabandyti nehormonine spirale, bet labiausiai tai gaila pinigeliu ir kad neisejo ramiai 5 metelius pagyvent doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinala @ 2013 02 08, 22:32)
Nors dėtis Mireną siūlė gal kokie 3 ginekologai, ir vos negarantavo, kaip čia viskas puiku ir šaunu bus, bet kai man ją pašalino, tai papasakojo ir daug nenusisekimų su ja. Kad tikrai nemažai moterų ji netinka, be to yra ir pastojusių su ja ne viena ir tt....
Pliusas man buvo tik vienas: nukrito 7 kg. ją benešiojant. thumbup.gif


Vaje. Dabar, kai pora dienu pasedejau internete, supratau, kodel ginelokoge nepatare informacijos rinktis internete. O jei ir skaityciau, "nekreipkite demesio". Kaip tai nekreipti, jei net ir su gera akcija, tai vistiek ne 100 Lt kainuojantis pabandymas. Jei zinociau, kad tiks, arba kaip koki "daikta" butu galima kam kitam atiduoti...o dabar netiko-i siuksliu deze, o kiek dar nemalonumu doh.gif
O sis faktas, kad jums nukrito o ne priaugot svorio, tai man labai tiktu hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1juraciukas: 10 vasario 2013 - 17:59
smile.gif Šypsenėlė (:+2013 02 09, 08:27-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2013 02 09, 08:27)
Sveikutes, noriu paklausti tu,kurios vaiksto nemazai laiko su Mirena,-ar buvo atsiradusios funkcines cysteles? mane ale nuramino, kad jos turi savybe atsirasti ir dingti..gal pas kuria taip buvo?

Sveikute 4u.gif as mirena turejau 5 metus ir dabar jau beveik metai kaip vel idejo,jokiu problemu su ja neturiu ir jokiu funkciniu cysteliu nebuvo atsirade schmoll.gif
Atsakyti
Desiuos paprasta (sidabruota, pasageles formos pazystama veza is BY geresnem kainom nei LT), nes planuojam antra leliuka po kokiu 2 metu. Daktare pasake , kad neapsimoka tokiam laikotarpiui investuoti i mirena.

Atsakyti
[quote=KIKO,2013 02 08, 10:20]
Laba diena,
Turiu Mirenos spiralę antrą savaitę, tad noriu pasidalinti įspūdžiais, nes prieš dedant pačiai labai domi patirtis buvo, ir šiuo metu taip pat kaip po įdėjimo sekasi su ja draugauti smile.gif
ir su spirale, bet kol kas thu thu thu atrodo viskas gerai smile.gif Tikrintis nesitikrinu, kažkaip man baisoka ten kaičioti pirštus, tai pirmą mėnėsį nutariau tieiosg dar saugotis su prezervatyvais kaip ir anksčiau kol patikrins ir pasakys ar vietoje, o tada jau drąsiai naudosimes šio daikčiuko teikiamais džiaugsmais biggrin.gif
įsidėjus mireną tikrai galima dar naudotis prezervatyvu? g.gif
Atsakyti
[quote=Lineikė,2013 02 23, 19:28]
[quote=KIKO,2013 02 08, 10:20]
Laba diena,
Turiu Mirenos spiralę antrą savaitę, tad noriu pasidalinti įspūdžiais, nes prieš dedant pačiai labai domi patirtis buvo, ir šiuo metu taip pat kaip po įdėjimo sekasi su ja draugauti smile.gif
ir su spirale, bet kol kas thu thu thu atrodo viskas gerai smile.gif Tikrintis nesitikrinu, kažkaip man baisoka ten kaičioti pirštus, tai pirmą mėnėsį nutariau tieiosg dar saugotis su prezervatyvais kaip ir anksčiau kol patikrins ir pasakys ar vietoje, o tada jau drąsiai naudosimes šio daikčiuko teikiamais džiaugsmais biggrin.gif
įsidėjus mireną tikrai galima dar naudotis prezervatyvu? g.gif
[/quote]

Šito nežinau iš tikro bet kadangi šiuo metu visiškai nenoriu vaikų turiu dvi mergytes, idėjus spiralę pirmą mėnėsį neaišku kas kaip ar nepasislinko ar ten gerai stovi iš kur žinoti smile.gif tai ką nesimylėti su vyru išvis biggrin.gif na mes naudojam ir nebuvo nesusipratimų , ryt va einu žiūrės ir jei pasakys kad viskas gerai tada jau drąsu bus thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Man idejo paprasta, daktare pasake, po 10d. ateiti pasitikrinti, iki patikrinimo - vyro nemyleti.
Atsakyti
QUOTE(mazojiR @ 2013 02 26, 13:41)
Man idejo paprasta, daktare pasake, po 10d. ateiti pasitikrinti, iki patikrinimo - vyro nemyleti.


nu geras, būtinai šiandieną pasiteirausiu dėl šito smile.gif
Atsakyti
KIKO kaip sekesi? rolleyes.gif
Man keista, kodel alkoholio negalima? klausiu todel, kad dabar prisimenu, kai man idejo spirale, niekas del to nesake ir buvo kaip tik svente, kurioje teko taure pakelti rolleyes.gif kazi ar tai itakos turi....

As turiu sidabruota jau du menesius, kol kas viskas labai gerai, mmm nepasakyciau, kad gausesnes, tik gal ilgiau pateplioja po ju. Ir va keista buvo per sias mm, radau iklote siuliuku g.gif galvoju ar cia tik nebus tie patys, kurie man kazkur 'pasikavojo' gimdoj, kai per trumpai dedant nukirpo g.gif kazi ar cia nieko tokio, kad jie iskrito...
Atsakyti