Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

AS turiu varine Bauer firmos spirale jau 1.5 metu ir esu ja labai patenkinta, viskas be priekaistu.
Prie vaikuciu gimdyma geriau kontraceptines 10 metu, gydytojai nieko blogo tame nemate. Dabar pagimdzius du vaikelius daugiau hormonu nenorejau, del to pasirinkau paprasta spirale.
Be to neseniai isoperavau tulzies pusle, nes rado akmenuku, vienas is gydytoju variantu kad butent tie vartoti hormonai man priaugino akmenukus doh.gif taip kad pacios spreskite, tai tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 03 09, 22:22)
Viena medike liaudiskai paaiskino Mirenos veikimo principa. Ji savyje turi hormona analogiska isskiriamam nestumo metu,  tad turint Mirena smegenys gauna signala, kad esi nescia. Todel ovuliacijos nevyksta (kaip kazkuri forumiete rase - bent jau 95 proc.). To pasekoje mmm visiskas dingimas arba negausus tepliojima - mmm butaforija. Kadangi esi "nescia " atsiranda tie visi "salutiniai" poveikiai, kaip pykinimas, svorio augimas, nuotaiku kaita, lytinio aktyvumo mazejimas ir t.t., taip budingi daugeliui nesciuju. Renkantis Mirena reikia klaust saves, ar organizmas susitvarkys su "nestumu"  trunkanciu 5 metus  doh.gif niu buna moteru, kurios lengvai ta perioda pernesa, nebuna problemu. Bet daugumai visai kitaip. As nestumo metu sienom lipt galejau, jei deciausi sia spirale - balti chalatai butu garantuoti  schmoll.gif
O tai kad pastaruoju metu visi medikai ir farmacininkai labai aktyviai propaguoja sia kontracepcijos priemone, reikia traktuot tik kaip gera marketinga. Tai yra verslas ir nieko daugiau.
O kaip kazkuri forumiete parase, kad isemus spirale hormonu pusiasvyra savaime atsistatys - paistalai. Hormonai - dalyvauja medziagu apykaitoj ir daugely kitu procesu, jei tarkim sutrinka medziagu apykaita - labai sunku, praktiskai neimanoma ja grazint i pusiausvyra. Labai lengva viska isbalansuot. Manau, savo kuna reikia tausot. Kol jaunos, kunas pats susitvarko, bet ateina momentas X, arba lydint kazkokiam stresui, kuriu siame gyvenime pilna, ir basta.



Visiskai pritariu as pati buvau isidejusi mirena beveik tris metus ir jos pasaliniu poveikiu daugybe: nuotaiku kaita, plauku slinkimas, svorio augimas, hormonu disbalansas po isemimo, nuolatiniai pilvo skausmai, netgi nugaros skausmai, ir nebukite naivios pasiskaitykite anglu kalba keliolikos tukstanciu moteru atsiliepimus apie mirena vien anglijoj susibures forumas kur tukstanciai moteru nukentejusiu nuo mirenos.
Atsakyti
Nezmoniski pilvo skausmai, slenkantys plaukai, depresine nuotaika, kiausidziu cistos ir rezultatas - NESTUMAS nestuke.gif ..... ir tai per 5 men Mirenos naudojimo, kuriu metu reguliariai tikrinausi, ar spirale vietoje..... taip kad Mirenos reklama SAUGI ir PATIKIMA thumbup.gif man skamba kaip pasityciojimas... tuo labiau, jog tokiu kaip as tikrai yra daugiau nei 1 is 10 000, kaip man teige net keturios skirtingos ginekologes ....
Atsakyti
Turejau paprasta spirale,taciau man netiko del pagausejusiu mm ir nepastoviu ciklu,pries kelias dienas pasikeiciau i Mirena ir kolkas viskas thumbup.gif
Atsakyti
aš mirena turiu jau antrą.Pirmą buvo 5 metus,reikėjo keisti ir tikrai nekilo minčių į ką,vėl įsidėjau.Man buvo labai skausmingos mėnesinės,o dabar aš jų neturiu,bet ir nepasigendu smile.gif mireną ginekologė rekomendavo kaip gydymo priemonę
Atsakyti
QUOTE(gabusagreen @ 2013 06 14, 00:39)
nebukite naivios


Prie ko čia naivumas g.gif Vienoms tinka, kitoms netinka, tai yra visiškai normalu.
Atsakyti
Na va, ir pas mane prasidejo problemos po 6men. draugystes su Mirena.. sad.gif.atsirado nedidele cista ir pradejo siaubingai plaukai slinkti... :(Jei nesustos plaukai greitu laiku slinkti, teks skirtis su Mirena. Na nors hemobglobina atstaciau :|
Atsakyti
Sveikos,

mane labai vilioja tos spirales..... bet kai pasiskaitai...ir is pazystamu kiek kas turejo -tai labai greitai atbaido doh.gif
UK dar kazkokie implantai i ranka yra....pas mus LT nededa dar, gal kas turite? kazi kaip jie g.gif
Atsakyti
štai ką rašo informaciniame lapelyje apie Mirenos šalutini poveiki

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Mirena, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Kai kurie galimi šalutiniai reiškiniai išvardyti kituose skyriuose (pvz. 2 skyriuje “Kas žinotina prieš vartojant Mirena”),Žemiau pateikiame daugiau galimų šalutinių reiškinių sąrašą pagal jų veikiamas kūno dalis ir pasireiškimo dažnumą.

Labai dažni: jie gali pasireikšti daugiau nei 1 pacientui iš 10:

Lytinės sistemos ir krūties sutrikimai

Gimdos ar makšties kraujavimas, įskaitant negausų kraujavimą, nedažnas mėnesines (oligomenorėją), ir mėnesinių nebuvimą (amenorėją)
Nepiktybinė kiaušidžių cista (žiūrėti 2 skyrių ” Padidėję kiaušidžių folikulai”)

Dažni: jie gali pasireikšti nuo 1 iki 10 pacientų iš 100:

Psichikos sutrikimai

Prislėgta nuotaika
Nervingumas
Sumažėjęs lytinis potraukis

Nervų sistemos sutrikimai

Galvos skausmas

Virškinimo trakto sutrikimai

Pilvo skausmas
Šleikštulys (pykinimas)

Odos ir poodinio audinio sutrikimai

Spuogai

Raumenų, kaulų ir jungiamojo audinio sutrikimai

Nugaros skausmas

Lytinės sistemos ir krūties sutrikimai

Dubens skausmas
Dismenorėja (skausmingos menstruacijos)
Išskyros iš makšties
Vulvovaginitas (išorinių lytinių organų ar makšties uždegimas)
Krūtų jautrumas
Krūtų skausmas

doh.gif vien pasiskaicius sia informacija, man nebekyla klausimas ar as jos noriu
Atsakyti
QUOTE(''Rutuliukas'' @ 2013 08 28, 22:02)
doh.gif vien pasiskaicius sia informacija, man nebekyla klausimas ar as jos noriu


Bet toks šalutinis poveikis būdingas visoms hormoninėms kontracepcijos priemonėms.
Man įdomu, ar tos moterys, kurioms netiko Mirenos spiralė prieš tai yra naudojusios kontraceptines tabletes? Ar jos tiko ar ne?
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2013 08 29, 09:55)
Bet toks šalutinis poveikis būdingas visoms hormoninėms kontracepcijos priemonėms.
Man įdomu, ar tos moterys, kurioms netiko Mirenos spiralė prieš tai yra naudojusios kontraceptines tabletes? Ar jos tiko ar ne?

Aš esu naudojusi g.gif netiko, pykindavo, savijauta būdavo tragiška nuo KT. Sakiau apie tai savo ginekologei prieš dedantis spiralę, tačiau ji mane patikino, kad Mirenoje hormonų labai mažai ir nieko nebus man doh.gif
Atsakyti
keiskit ginekologę wink.gif
Atsakyti