Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

QUOTE(bevardė @ 2013 08 29, 11:30)
keiskit ginekologę wink.gif


Jau pakeičiau 4u.gif
Atsakyti
Jau mėnuo, kaip aš su Mirena, kol kas viskas gerai.. Nieko blogo nepajutau..
Atsakyti
Pasiskaiciau foruma, tai baisu pasidare fear.gif ... Mirena idejau jau gerokai pries 3 metus, bet tokiu globaliu problemu kaip pikinimas, galvos skausmas ar kraujavimas ( dabar nebepamenu butent kokius negalavimus nares rase) as pas save tikrai nepastebejau g.gif Galvos skausmas, daznai nepakenciamas ir ziaurus iki asaru pas mane buvo ir iki jos idejimo, tad nemanau, kad spirale kazkokia itaka padare, kraujavimas pas mane isvis dingo, as kartais jau net nezinau kokia mazdaug diena turetu buti pagal ideja menesines wub.gif O ir kazkokiu kitu nepatogumu ji man nesukele...
Atsakyti
neseku visos diskusijos, bet moraliu poziuriu kazkiek geriau hormonine mirena. vario spirale labai sekmingai abortuoja atkeliavusius implantuotis zmogaus gemalus, taip kad... ir menesines su varine buna tragiskos, pagauseja ir kresuliu, tuo tarpu su Mirena - atvirksciai.
Mirena irgi abortuojanti, bet jau ne tokiu intensyvumu....
Atsakyti
QUOTE(viktoshka @ 2013 11 28, 13:35)
Pasiskaiciau foruma, tai baisu pasidare fear.gif ...

irnesakyk.gif a tu mažiau skaityk... aš jau antrą įsidėjau ir man taip patogu ir gerai, kad neįsivaizduoju vėl mmm ar kažko panašaus... kiekviena moteris skirtinga.. vienoms tinka, kitoms ne smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,norėjau pasiklausti nes nerandu(matyt ir nėra) skyrelio parduodu kontracepciją ar pan?ačiūsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 11 28, 14:45)

Mirena irgi abortuojanti, bet jau ne tokiu intensyvumu....

Sveika, o kaip suprasti abortuojanti?
Siuo metu ieskau kokia kontraceptija pradeti naudotis, tai noriu suzinoti viska nuo A iki Z, taciau kontraceptijoje esu visiskai zalia...
Atsakyti
QUOTE(Alyra @ 2013 12 09, 11:57)
Sveikos merginos,norėjau pasiklausti nes nerandu(matyt ir nėra) skyrelio parduodu kontracepciją ar pan?ačiūsmile.gif 4u.gif



 i 
Nėra, nes prekiauti vaistais, kontraceptinės priemonėmis, vaikiškais mišinėliais ir pan. forume draudžiama.
Atsakyti
Sveikos, jau du metus sekmingai naudoju Nova T spirale, vienintelis nepatogumas su sia spirale yra tas, kad vietoj 4 dienu kraujavimo, tai vyksta viena, dviem dienom ilgiau. Pries isidedant spirale rimtai svarsciau ir apie Mirena, bet suzinojus, kad pastaroji yra hormonine sios minties atsisakiau. Kontraceptikus vartojau apie 5 metus, tad daugiau nenoriu jokiu hormonu savo organizme smile.gif
Atsakyti
Man irgi puikiai tiko Nova T, tris sunesiojau sekmingai, be jokiu problemu. MS trukdavo 6 dienas.
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2013 12 15, 19:42)
Sveika, o kaip suprasti abortuojanti?


Man irgi kilo tas pats klausimas - kodėl abortuojanti?

Maniau, kad tik varinės veikia nuolatinių abortų pagrindu, o hormoninės spiralės neleidžia visam procesui užsimegzti.

Aš jau metus nešioju Mireną. Reiks ne už ilgo turbūt apsilankyt pas gydytoją, pasitikrint. Įsidėjau Kaune, pas gydytoją iš oficialaus sąrašo, giriančių šią priemonę (http://www_hormonalaspirale_lv/lt/hormonin-spiral). Maniau, jei šie gydytojai pateikiami, turbūt geriausiai ir sugebės kokybiškai įdėti. Kol kas nesiskundžiu ta kokybe - neiškrito. Tik gailiuosi, kad užsisakiau pirkti Mireną per polikliniką. Pigiau pirkti interneto vaistinėse.
Koks poveikis. Pradžioje kelis mėnesius ištisai kraujavau, kokius du kartus pykino (nežinau, ar to priežastis MIRENA), po dviejų mėnesių išnyko visa tai. Jokių skausmų, dabar labai retai šiek tiek pateplioja. Labai patogu. Nereikia dėl santykių saugumo nerimauti, patogu ir dėl to, kad galiu dažnai lankytis baseine. Tikrai labai palengvina gyvenimą šis išradimas. Labai viliuosi, kad ir ateityje nebus komplikacijų, kad ir po išėmimo vis dar būsiu vaisinga moteris, o ne sužalojusi savo organizmą. Dėl patogumo... Po penkerių metų galėsiu parašyti atsiliepimą! g.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2013 08 29, 10:01)
Aš esu naudojusi  g.gif  netiko, pykindavo, savijauta būdavo tragiška nuo KT. Sakiau apie tai savo ginekologei prieš dedantis spiralę, tačiau ji mane patikino, kad Mirenoje hormonų labai mažai ir nieko nebus man  doh.gif

Mano ginė pasakė aiškiai - Mirena veikimas lygiai toks pat kaip ir KT, tik kad nereikia kiekvieną dieną gerti tabletės, tik tiek.
Papildyta:
QUOTE(BasaRasa @ 2014 02 22, 03:53)
Man irgi kilo tas pats klausimas - kodėl abortuojanti?



Man irgi kilo toks klausimas, o tikiu štai tokiu rastu atsakymu -

varinė gimdos spiralė yra į gimdą įdedamas iš plastiko ir vario pagamintas T formos prietaisas. Vario jonai yra toksiški spermai ir trukdo apvaisinti kiaušinėlį. pirminė varinės spiralės funkcija – užkirsti kelią apvaisinimui.
Atsakyti