Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų pieštukai

QUOTE(shopingas @ 2010 05 23, 20:36)
O man jis nepatiko - buvo pirmas piestukas pas mane (na jau kai suvokiau protu apie kosmetika, o ne tik bile maliavotis norejosi), tai bandziau ivairiai as su juo tepliotis, bet nesusidraugavau.


as tik lupom naudoju, kaip cia user posted image. kur dar butu galima ji naudot?
Atsakyti
QUOTE(Mღntvile @ 2010 05 27, 22:28)
as tik lupom naudoju, kaip cia. kur dar butu galima ji naudot?


Na as irgi tik lupoms naudojau ji, bet turiu omeny, kad tepiau ivairiai: visas lupas apvedziau, tik lanka virsuje, bandziau ir paspalvint visas lupas, bet man nepatiko nei vienu budu.
Atsakyti
ziuriu, daug kur ji naudoja wub.gif user posted image
Atsakyti
Merginos, gal kuri patartumet lupu piestuka, kuris tiktu prie Nude lupdzio? 4u.gif
Senai senai turejau Lumene piestuka, toooks fainas buvo, grynai Nude spalvos, o dabar dauguma nude spalvu buna labiau lupu spalvos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 28, 10:16)
Lupu piestukas NR 1 tai GUERLAINo vandeniui atsparus Lip Pencil user posted image
spalva Cupidon 00
user posted image

tinka bet kurioms lupdaziu/blizgiu spalvoms nes tik nubrezia lupu kontura
pasakiskai atrodo wub.gif



Siandien nusipirkau ji- pasakiskas ! o dar del laikymo tai, isivaizduokit as juo ant rankos parduotuvej pasipaisiau , o po to lekem i baseina ir grizus namo atkreipiau demesi kad mano ranka vis dar paisina-tai nieko sau !
Atsakyti
Paskutiniuose paveikslėliuose atrodo kaip apsileilėję ar riebalais virš lūpos išsitepę unsure.gif Kokius dabar naudojate, radau asiliepimų apie lumene, nivea, artdeco. Linkstu į max factor ir artdeco g.gif Reikia, kad laikytųsi ir normaliai brėžtųsi. Vos tamesnio nei lūpų spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 11 10, 14:28)
Merginos, gal kuri patartumet lupu piestuka, kuris tiktu prie Nude lupdzio?  4u.gif

Aha, man irgi sitas klausimas domina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 11 10, 13:28)
Merginos, gal kuri patartumet lupu piestuka, kuris tiktu prie Nude lupdzio?  4u.gif
Senai senai turejau Lumene piestuka, toooks fainas buvo, grynai Nude spalvos, o dabar dauguma nude spalvu buna labiau lupu spalvos  unsure.gif

Kazkuriame is video, si visaziste http://www.youtube.c...aeldridgedotcom labai giria No 7 piestuka, tikrai begalo grazi spalva, noreciau uzsisakyti smile.gif
Atsakyti
Neturiu nė vieno lūpų pieštuko ir nusprendžiau, kad jų man vis dėlto reikia, tik nežinau kaip išsirinkti ax.gif kokie geri? Kas patars? Man reiktų kelių spalvų..
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 03 19, 21:33)
Neturiu nė vieno lūpų pieštuko ir nusprendžiau, kad jų man vis dėlto reikia, tik nežinau kaip išsirinkti  ax.gif kokie geri? Kas patars? Man reiktų kelių spalvų..

geresni minkštesni,jie paprastai brangesni. aš kartais pieštuku apvedu lūpas,tada juo pačiu viską nuspalvinu kas apvedžiota ir patepu kokiu skaidriu blizgiu.
be abejo geri pieštukai visokie šaneliai,diorai,bet pagal kokybę man nei kiek ne prastesni isadoros,anksčiau maxfactor naudojau-irgi geri,minkšti. lorealiai šiek tiek kietesni.
man patinka vandeniui atsparūs.
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 03 19, 22:33)
Neturiu nė vieno lūpų pieštuko ir nusprendžiau, kad jų man vis dėlto reikia, tik nežinau kaip išsirinkti  ax.gif kokie geri? Kas patars? Man reiktų kelių spalvų..

O pagal mane, lūpų pieštukų pagrindinė paskirtis, kad lūpdažis neišbėgtų už lūpų kraštų (ypač ryškūs raudoni, rožiniai) ir lūpdažis išliktų ilgiau, bet vis tiek niekada nesusidraugavau su pieštukais. Užtat dabar atradau jiems tobulą pakaitalą - Guerlain Lip Lift priemonė - tai kaip primer'is lūpoms. Drėkina, ilgiau išlaiko lūpdažį ir LABAI GERAI sulaiko nuo išsiliejimo į kraštus.
Na, nebent reikia pieštuko tam, kad formuoti lūpų formą, tada jau taip, bet šiaip vengiu aš jų, ypač kai dauguma priemonių man sausina lūpas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2013 03 19, 21:33)
Neturiu nė vieno lūpų pieštuko ir nusprendžiau, kad jų man vis dėlto reikia, tik nežinau kaip išsirinkti  ax.gif kokie geri? Kas patars? Man reiktų kelių spalvų..

Žalios jaunystės laikais esu turėju bele ko - Avon, Loreal, dar kažkokių. Aišku, tada buvo laikas, kai norėjosi maliavotis, o supratimo jokio nei apie grožį nei apie naudojamų priemonių kokybę neturėjom. Šiai dienai turiu keletą Art Deco pieštukų ir vieną Sisley. Art Deco pirkau, nes gaila buvo už Sisley mokėt tiek pat, kiek už lūpdažį. Bet dabar galvoju, kad geriau būčiau nusipirkus vieną Sisley vietoj trijų Art Deco.

QUOTE(Ameera @ 2013 03 21, 14:11)
O pagal mane, lūpų pieštukų pagrindinė paskirtis, kad lūpdažis neišbėgtų už lūpų kraštų (ypač ryškūs raudoni, rožiniai) ir lūpdažis išliktų ilgiau, bet vis tiek niekada nesusidraugavau su pieštukais. Užtat dabar atradau jiems tobulą pakaitalą - Guerlain Lip Lift priemonė - tai kaip primer'is lūpoms. Drėkina, ilgiau išlaiko lūpdažį ir LABAI GERAI sulaiko nuo išsiliejimo į kraštus.
Na, nebent reikia pieštuko tam, kad formuoti lūpų formą, tada jau taip, bet šiaip vengiu aš jų, ypač kai dauguma priemonių man sausina lūpas. smile.gif

Bent mano atveju, pieštukai lūpdažio pabėgimui nepadeda. Aišku, situaciją gerina, bet ne tobulai. Todėl labai sudomino šitas variantas, būtinai pasižiūrėsiu.
Atsakyti