Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų pieštukai

aciu, pasiziuresiu. kaip butu gerai, pavyzdziui, jei zinociau, be kokiu produktu kitos merginos apsieiti negaletu, tikrai eiciau po parduotuves su sarasiuku thumbup.gif gal reiktu naujos temos apie megstamiausia priemone besigrazinant...
Atsakyti
štai tokios spalvos lūpų pieštukas, kaip nuotraukoje apibrėžtas lūpų konturas, man atrodo tinkamiausia, labiausiai pritaikoma. Švelniai pasklaidžius į vidinę lupų puse, galima naudoti su daugeliu blizgių ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2010 05 10, 21:25)
štai tokios spalvos lūpų pieštukas, kaip nuotraukoje apibrėžtas lūpų konturas, man atrodo tinkamiausia, labiausiai pritaikoma. Švelniai pasklaidžius į vidinę lupų puse, galima naudoti su daugeliu blizgių  ax.gif
user posted image



Butent!!!!!!! Taip ir gaunas 4u.gif tokia piestuko spalva biggrin.gif ir lupu storis mano panasus smile.gif
Atsakyti
O pardese nera ju jau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 05 10, 22:15)
O pardese nera ju jau  g.gif



Ko? Tu piestuku? unsure.gif as tai nzn..
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 10 20, 11:25)
Kadangi Lietuvoje Artdeco permatomo lupu piestuko jau is esmes neimanoma rasti, radau jam dar geresni pakaitala - Nivea permatoma piestuka. Uz Artdeco jis patiko labiau, nes piesiant nera tokio balsvumo, kuris buna nuo Artdeco. Nivea dengiasi isvis nematomai, tik kaip skaidrus vaskiukas. Drasiai rekomenduoju 4u.gif

nusipirkau vakar toki guerlaino. Super daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mღntvile @ 2010 05 14, 17:29)
nusipirkau vakar toki guerlaino. Super daiktas thumbup.gif


Ar labai brangus sis piestukas ?
Atsakyti
QUOTE(sandrute37 @ 2010 05 21, 16:06)
Ar labai brangus sis piestukas ?

tiksliai nebepamenu, apie 70, bet "piesia" nepriekaistingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mღntvile @ 2010 05 14, 16:29)
nusipirkau vakar toki guerlaino. Super daiktas thumbup.gif


O man jis nepatiko - buvo pirmas piestukas pas mane (na jau kai suvokiau protu apie kosmetika, o ne tik bile maliavotis norejosi), tai bandziau ivairiai as su juo tepliotis, bet nesusidraugavau. Po to ilga laika jokio neturejau, o dabar turiu Korres (lupu spalvos) ir Maybelline (bespalvi), tai Maybelline kiek universalesnis, nes prie visko tinka. Bet siaip abejus super retai naudoju - kazkaip man nera labai reikalingas daiktas. Nors kai turejau YSL lupdazi, tai be piestuko jis iskart is konturu iseidavo.
Atsakyti
Norejau mergaites paklausti-
o kai tepat lupu blizgesi,tai naudojat piestuka ?
As kartais naudoju,tai man graziau atrodo,bet ir be piestuko buna grazu.
Atsakyti
QUOTE(sandrute37 @ 2010 05 23, 23:19)
Norejau mergaites paklausti-
o kai tepat  lupu blizgesi,tai naudojat piestuka ?
As kartais naudoju,tai man graziau atrodo,bet ir be piestuko buna grazu.

priklauso nuo blizgesio konsistencijos, nes yra blizgesiai kurie nuplaukia iskarto be piestuko mirksiukas.gif Bet dazniausiai ne .
Atsakyti
QUOTE(sandrute37 @ 2010 05 23, 23:19)
Norejau mergaites paklausti-
o kai tepat  lupu blizgesi,tai naudojat piestuka ?
As kartais naudoju,tai man graziau atrodo,bet ir be piestuko buna grazu.

siaip tai rekomenduotina,bet cia kiekvienos pasirinkimas
Atsakyti