Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus vandenys

pries tris savaites tyriausi viskas buvo tvarkoje,siandien ginekologas pasake kad turiu gultis i ligonine nes perdaug vandenu reikia tirtis.sako ,kad gali buti infekcija ar dar kazkas,kad gali reiketi anksciau gimdyti.suprantu kad kiekvienai viskas vyksta kitaip,bet man labai neramu
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2006 10 03, 18:18)
pries tris savaites tyriausi viskas buvo tvarkoje,siandien ginekologas pasake kad turiu gultis i ligonine nes perdaug vandenu reikia tirtis.sako ,kad gali buti infekcija ar dar kazkas,kad gali reiketi anksciau gimdyti.suprantu kad kiekvienai viskas vyksta kitaip,bet man labai neramu

O je, didelių pilvelių bėdos..., g.gif tavo vietoje nesinervuočiau anksčiau laiko, nes viskas dar gali būti gerai. Kai kurioms moterims būna taip.
Vandenų norma yra 1-1,5 litro, bet būna ir 3 litrų mariose pluduriojančių vaikelių, nes mamos organizmo ypatumai tokie. mirksiukas.gif
Sunerimti pagrindas būtų jei tavo kraujas parodytų leukocitų žymiai daugiau normos.
Gydytoja juk prieš siunčiant į ligoninę padarė tyrimą ar ne? blink.gif
Atsakyti
Sveikos. Man taip pat diagnozavo atvirkštinį variantą - vaisiaus vandenų kiekis sumažintas verysad.gif , nors ir normos ribose. Gydytoja, jausdama atsakomybę, liepė nueiti pasitikrinti Perinataliniame centre, o pas ją pasirodyti po 2 savaičių.
Man šiek tiek neramu... Ar kam nors taip buvo? SOS
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas turejote panasia situacija:
Mums - 23 savaites, ir siandien pasake, kad daugoka vandens (Vaisiaus vandenu indeksas - 21,4, kai norma 8-20, atrodo...)
Papildomu tyrimu neskyre sad.gif
Nezinau ne ka ir galvoti...
Ka reiskia, kai tiek vandens ir ar galima ka nors pakeisti?
Gal kokiu papildomu tyrimu reiketu pasidaryti, ar ka?

Atsakyti
o man ismatavo gimdos dugno auksti ir tik istare OHO, 17sav gimdos dugnas -20cm - per aukstai pagal laika.. dabar kraustausi is proto nes visiskai nerandu info del ko tai gali buti...
Atsakyti
QUOTE(berenike @ 2007 02 19, 18:53)
Sveikos,

Gal kas turejote panasia situacija:
Mums - 23 savaites, ir siandien pasake, kad daugoka vandens (Vaisiaus vandenu indeksas - 21,4, kai norma 8-20, atrodo...)
Papildomu tyrimu neskyre sad.gif
Nezinau ne ka ir galvoti...
Ka reiskia, kai tiek vandens ir ar galima ka nors pakeisti?
Gal kokiu papildomu tyrimu reiketu pasidaryti, ar ka?

Turi daryti tyrima echoskopu, nepergyvenk ji padarys kai bus 30 sav. Mano situacija buvo panasi. Jei vandenu toliau dauges labai sparciai tai tada bus skirtas gydymas. Pas mane pvz. ju yra visrsutine riba, bet tai nieko blogo nereiskia, jei tyrimas echoskopu nieko neparode. Siulau nesinervuoti 4u.gif viskas bus gerai nestuke.gif
Atsakyti
Nium... Pas mus norma vandenu user posted image
O kas gali buti jei per daug?! user posted image
Atsakyti
Keliu temą į viršų, nes ir man reikia visos info apie per didelį vandenų kiekį...Mums beliko iki gimdymo 14 dienų ir gydytojas pastebėjo, kad tik šiandie vaisiaus vandenų per daug...
Kažin, ką galima padaryti, gal nebeverta visų tų tyrimų darytis, apie kuriuos čia minėjot...

Norėčiau išgirst daugiau atvejų, kai mamytėms taip buvo...Kaip viskas baigės? Labiausiai neramina, kad vandenų kiekio padidėjimą gali įtakoti kokie nors vaikelio apsigimimai, taip belaukiant galima išprotėti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurytė @ 2007 04 16, 22:11)
Keliu temą į viršų, nes ir man reikia visos info apie per didelį vandenų kiekį...Mums beliko iki gimdymo 14 dienų ir gydytojas pastebėjo, kad tik šiandie vaisiaus vandenų per daug...
Kažin, ką galima padaryti, gal nebeverta visų tų tyrimų darytis, apie kuriuos čia minėjot...

Norėčiau išgirst daugiau atvejų, kai mamytėms taip buvo...Kaip viskas baigės? Labiausiai neramina, kad vandenų kiekio padidėjimą gali įtakoti kokie nors vaikelio apsigimimai, taip belaukiant galima išprotėti...  doh.gif


Manau, kad tau viskas gerai, o reikalui esant bet kuriuo momentu jau galima ir gimdyti, tad pasikliauk gydytojais ir nekankink pati savęs. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurytė @ 2007 04 16, 22:11)
Keliu temą į viršų, nes ir man reikia visos info apie per didelį vandenų kiekį...Mums beliko iki gimdymo 14 dienų ir gydytojas pastebėjo, kad tik šiandie vaisiaus vandenų per daug...
Kažin, ką galima padaryti, gal nebeverta visų tų tyrimų darytis, apie kuriuos čia minėjot...

Norėčiau išgirst daugiau atvejų, kai mamytėms taip buvo...Kaip viskas baigės? Labiausiai neramina, kad vandenų kiekio padidėjimą gali įtakoti kokie nors vaikelio apsigimimai, taip belaukiant galima išprotėti...  doh.gif


Tik nesinervuok. Kai gime mano sunus, gydytoja labai stebejosi, kad sitiek daug vandenu. Sanitare buvo visa pikta, nes gimdykla tiesiog plauke... Ir viskas buvo kuo puikiausiai. Turbut kuo maziau zinai, tai tuo geriau.
Atsakyti
Sveikos, merginos. Apie vandenis siek tiek ismanau. Laukiant pirmojo sunelio, vandenu man buvo gerokai per daug - 2 kartus virsijo norma. Kad butu lengviau, man juos ligonineje periodiskai nutraukdavo (procedura neskausminga). Tam gali buti ivairiu priezasciu. 1. Bakterijos, infekcijos; 2. Nesciuju diabetas 3. Igimti dalykai. Pirmiausia patariu galvoti apie siuos dalykus. Kaip teko girdeti is daugelio zmoniu, dazniausiai viskas baigiasi gerai. Tik kokie 5 procentai (i kuriuos, deja, ir as pakliuvau) baigiasi liudnai - rimtos vaisiaus patalogijos. Labai svarbu islaikyti ramybe ir galvoti apie vaikeli, kad jam nepasunkintum padeties.
Atsakyti
Sveikos, turiu atvirkstine beda, vaikuciui 26 savaites, vaisiaus vandenu kiekis 7,2. Gydytoju komentairai paprastai buna itin "skupus". Paprastai vaisiaus vandenu pakitimas rodo arba vaisiaus sklaidos (vystymosi), arba placentos veiklos nepakankamuma (jei taip galima issireiksti). Zinau ir tai, kad per didelis vandenu kiekis siganlizuoja apie daug mezesnes bedas, nei kai vandenu per mazai. Kitaip tariant kai per daug - tai mamytes bedos (iv ligos, infekcijos ir pan.), o kai per mazai tai dazniausiai vakucio (nesivysto inkstai, slapimo pusle ar kt.). Tik pries pradedant pergyventi reikia turet omeny, kad statistiskai tik 1-3 proc. vaikuciu gimsta su patologija (aisku jei nera paveldimu ligu, ar mamyte nepersirgo nestumo metu infekcinem ligom - inkstu uzdegimai, raudoniukes, komplikuoti gripai ir t.t.). Labai svarbu kad jei nestumo metu nustatytas trukumas vandenu, tai mamyte turi buti stebima (echoskop. tyrimas kas savaite ar bent dvi) ir butinai atliekami tyrimai tuo paciu echoskop. ar jei yra galimybe dopleriu ar vaikutis vystosi normaliai. Jei nukrypimu nuo normos nera, tiesiog stengtis isnesioti vaikuti kiek galima ilgiau. Analogiskai kai vandenu per daug turi buti labai atidziai istirta mamytes sveikata.

Labai suprantu mamyciu nerima. O geriausias vaistas nuo pergyvenimu, tai dalykiskas pokalbis su priziurinciu nestuma gydytoju, nebijokit klausti ir reikalauti atsakymu. Nebijoti primygtinai prasyti tyrimo (jei atliekami tik standartiniai). O jei susiduriat su gydytojo abejingumu, taikrai nebijokit pakeisti gydytojo. Mano atvejis toks ir buvo. Mano buvusios gydytojos kredo - jei gamta duos pagimdysi, jei ne tai ne, o jei gims nesveikas tai kam isansto parintis... As paciu laiku pakeiciau gydytoja, kuris ir diagnozavo persileidimo gresme ir del vandenu ir del gimdos tonusu.
Atsakyti