Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus vandenys

Mano ginė rytoj žiūrės echo, nes irgi įtarimas, kad per daug vandenų g.gif žiūrėsim ką pasakys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurytė @ 2007 04 16, 21:11)
Keliu temą į viršų, nes ir man reikia visos info apie per didelį vandenų kiekį...Mums beliko iki gimdymo 14 dienų ir gydytojas pastebėjo, kad tik šiandie vaisiaus vandenų per daug...
Kažin, ką galima padaryti, gal nebeverta visų tų tyrimų darytis, apie kuriuos čia minėjot...

Norėčiau išgirst daugiau atvejų, kai mamytėms taip buvo...Kaip viskas baigės? Labiausiai neramina, kad vandenų kiekio padidėjimą gali įtakoti kokie nors vaikelio apsigimimai, taip belaukiant galima išprotėti...  doh.gif


Aš jau pagimdžiau gegužės 8d...Vandenų kiekis buvo apmažėjęs kelios dienos prieš gimdymą..Dukrytė gimė visiškai sveika (duokdie, kad vėliau neišlįstų kokių bėdelių), tik nemaža, 55cm ūgio ir 4160g svorio...Todėl gydytojo išvada ir buvo tokia, kad didelis vaisius, todėl ir vandenų buvo daugiau...
Nepergyvenkit, svarbu išlikt ramioms ir viskas bus gerai... 4u.gif
Atsakyti
Jo, visgi vaisiaus vandenys viršija normą, dabar 22,3, tikėkimės, kad nedaugės g.gif
Atsakyti
Man šiandien irgi nustatė per didelį vandenų kiekį verysad.gif . Ir sakė reiks atlikti papildomus tyrimus (papildomo gydimo nereikia, matyt ne žymiai viršyja):
infekcijai ištirti ir dėl cukrinio diabeto. Ryt bandysiu daryti tyrimus. Vaikelį apžiūrėjo, sakė viskas gerai, atitinka einančią savaitę.
Atsakyti
QUOTE(Cesi @ 2007 08 29, 17:06)
Man šiandien irgi nustatė per didelį vandenų kiekį  verysad.gif . Ir sakė reiks atlikti papildomus tyrimus (papildomo gydimo nereikia, matyt ne žymiai viršyja):
infekcijai ištirti ir dėl cukrinio diabeto. Ryt bandysiu daryti tyrimus. Vaikelį apžiūrėjo, sakė viskas gerai, atitinka einančią savaitę.

Tai va, kai dariausi tyrimą cukrus geras buvo g.gif , dabar laukiu atsakymų dėl streptokokų, nes ir infekcija, gali įtakoti.
Atsakyti
QUOTE(Aurytė @ 2007 08 23, 14:24)
Aš jau pagimdžiau gegužės 8d...Vandenų kiekis buvo apmažėjęs kelios dienos prieš gimdymą..Dukrytė gimė visiškai sveika (duokdie, kad vėliau neišlįstų kokių bėdelių), tik nemaža, 55cm ūgio ir 4160g svorio...Todėl gydytojo išvada ir buvo tokia, kad didelis vaisius, todėl ir vandenų buvo daugiau...
Nepergyvenkit, svarbu išlikt ramioms ir viskas bus gerai...  4u.gif

Pas mane irgi buvo daug vaisiaus vandenų, bet kaip ir Aurytė minėjo, man buvo tas pats - gimė didelis ir sveikas sūnus wub.gif
Atsakyti
Man tai jau visus tyrimus padarė - visi atsakymai kaip ginė sakė idealūs. Bet vaikelis mano sakyčiau mažas. t.y. atitinka einama savaite bet 36 sav. sveria apie 2,4 kg. Tai čia sakyčiau berniukui nedaug. Nors kitas daktaras kuris darė man pakartotinai echo pasakė, kad neprisigalvotų čia nesamonių vandenų normaliai ir jos skaidrios, tiesiog sako - tu maža ir smulki dėl to atrodo jog pilvas didelis. Nežinau kiek tame tiesos, bet pagal viskas - viskas tvarkoje. Ir aš tuo tikiu. smile.gif
Atsakyti
Pas mane vandenų irgi buvo per daug. Ir kadangi su nerimu skaitinėjau, ką rašė šioje temoje, dabar, kai jau pagimdžiau, skubu nors šiek tiek nuraminti jus visas - gimė sveikas sūnelis bigsmile.gif (duokdie, kad bėdos neišlįstų vėliau). Tyrimus darė visokiausius, kol laukiausi, nieko nerado, tai nusprendė, kad vaikas bus labai didelis - apie 4500 gr, o gimė 3940 gr biggrin.gif
Sekmės visos, kurių dar laukia gimdymas ir mažiau stresų - daugiau gražių emocijų 4u.gif
Atsakyti
jazau kad tik musu pilvukuose vaikeliai augtu sveiki...... linkiu to sau ir visom kitom mamytem.
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif ir jau mamytės 4u.gif

Man vakar nustatė kad per daug vandenų 24,3... Tai taaaip neramu... unsure.gif Bandau prisimint kokią infekciją buvau pasigavus, bet gi taip gerai jaučiausi visą nėštumą, tai jau nebežinau... doh.gif 30 sav. kai darė echo tai vandenų buvo norma... g.gif O dabar... Tiesa leliukas sakė didelis - apie 3,9kg, tai gal čia dėl to ?? blink.gif g.gif
Atsakyti
man buvo labai daug vandenu,net sonkaulius skaudedavo..ir nitritu slapime surado-tai operavo 2 savaitem anksciau,nes gydytoja pabijojo rizikuot mano ir vaikiuko sveikata..
Atsakyti
Kai buvau nestuke.gif buvo ir man nustate per didelį vandenų kiekį (aukščiau irgi rašiau čia ir baiminausi), dabar mano branučiui kau beveik 4 mėn. Tačiau gimė su įgimta infekcija (na taip kortelėje nurodyta), net nežinau ar tai nuo tų vandenų kiekio ar ne nes man nesakė, gal nuo to jog 8 d. pernėšiojau ir vaikelis gimė su žaliais vandenimis. Tačiau jau viskas praetyje (pradžiai buvo lašinami vaikeliui antibiotikai) dabar jau augam sveik ir drūti.
Atsakyti