Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės iš Kleboniškio ir Naujasodžio

QUOTE(baikscioji @ 2008 01 12, 16:11)
tai jau aciu uz priemima.nieko tas mano amzius ,bet jus po pirma turit,o mano dukrai jau 15metu rudeni sukakojo.o visos mano drauges kurios cia gyvena jau savo vaikus tekinti ruosiasi ir anuku tureti.tai man galvoju bus liudna ir kur as su maziuku nueisiu .juk jos neturi laiko vezimo su manim stumdyti.o be to viska pamirsau atrodo,tai ar patarimo kokio pas  ka  paklausti reikes,nes jusu jau leliai bus ugteleja,tai jus zinosit.kai auginau  savo dukra tai net pampersu nebuvo,

Kaip faina wub.gif Dukrai 15, o cia mazas bus thumbup.gif Kaip reaguoja dukra?
Atsakyti
sako jei sese tai gerai ,bet brolis tai jau ne.ir siaip ji tokia dar vaikiska,kad nesupranta ,kaip cia viskas bus .galvoja tik gims ir is karto i mokykla su ja eis.ana diena susirado tokia suknele,sako kai krikstinsit tai as sita galesiu uzsideti.tai nezinau kaip cia bus o man 80 procentu gyd.isziurejo berniuka. bet manau,kai gims tai bus visiems dziaugsmo biggrin.gif
Atsakyti
Xi xi xi, manau, dziaugsis vienodai ir sesute ir broliuku smile.gif Tik keista, kad nelabai supranta, jog leliukas gimes bus, juk mokykloj turetu mokyt g.gif Bet Tau gerai, turesi pagalbininke salia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2008 01 15, 13:16)
Xi xi xi, manau, dziaugsis vienodai ir sesute ir broliuku smile.gif Tik keista, kad nelabai supranta, jog leliukas gimes bus, juk mokykloj turetu mokyt  g.gif Bet Tau gerai, turesi pagalbininke salia  thumbup.gif

Sveikute,
na kaip jums sekasi su suneliu? Nesergat? Ir apskritai - kaipsekasi sutarti, kaip naktimis?
Atsakyti
QUOTE(Mininga @ 2008 01 15, 15:38)
Sveikute,
na kaip jums sekasi su suneliu? Nesergat? Ir apskritai - kaipsekasi sutarti, kaip naktimis?



Labukas! smile.gif Mum tai gerai sekas smile.gif Maziukas neserga. As tai va per sventes susirgus buvau, temperatura visa sav 40 nenukrito sad.gif Bet sunelis, aciu Dievui, neapsikrete. Stipruolis bigsmile.gif Tik po ligos pienelio sumazejo smarkiai, tai misineliu primaitinu sad.gif Beje, gal turi kokia lentele, kiek kokio amziaus leliui reikia misinio duot? Ten ant dezutes parasyta, bet man atrodo, kad ten tokia didele doze... g.gif
Siaip tai jis pas mane ramutis smile.gif Nakti tai isvis nuo gimimo vienas dziaugsmas smile.gif Mes ji migdom nakciai 12val, tai anksciau atsikeldavo pirma karta 4val ryto, o dabar jau 2 sav kai kelias 6val ryto!!! thumbup.gif Paskui dar 9 pabunda ir toliau miegam iki 11 val smile.gif Kitaip sakant, miegam iki pusiaudienio biggrin.gif Mes abu su vyru peledos, tai ir Matukas peledziukas lotuliukas.gif
Kaip Tavo mazulyte? Sveika? Laiminga? smile.gif Ka naujo ismoko? smile.gif Kaip paciai sekas? smile.gif
Atsakyti
Sveikute,
na smagu girdeti, kad toki stipruoli augini thumbup.gif Mano mergyte irgi sirgo verysad.gif Cia matyt tas pats virusas - butent kur auksta temperatura. Nes mano mergytei irgi vos ne iki 40 buvo ir taip visa savaite. Zodziu be antibiotiku neissisukom verysad.gif Labai blogai pati jauciausi, nes taip gaila mazutes buvo. Atrodo, viska pati iskestum, kad tik vaikutis nekentetu. Na bet ne vienas neuzaugo nesirges. dabar jau viskas gerai pas mus. Sekmadieni atsventeme pirma gimtadieni thumbup.gif
O del misinio kiekio tai as neturiu jokios lenteles, bet as duodavau kai tik noredavo valgyti. Nors tiesa sakant vienu metu mano marija ir dabar nesuvalgo daugiau nei 150 ml, dazniausiai suvalgydavo apie 120ml. Tiesa, dabar pas mus misinys jau tik pries miega, ir tai jau pradedam jo atsisakyti, o pereinam prie normalaus pienuko tongue.gif Del miego tai as jums pavydziu. Nors pas mus irgi dabar jau gerai - miegoti marija eina apie 22-23 val, nakti pavalgo apie 3val 9galetu jau ir nevalgyti doh.gif ) ir ismiega iki 9-10val. tai as su irgi miegu tiek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mininga @ 2008 01 17, 15:12)
Sveikute,
na smagu girdeti, kad toki stipruoli augini  thumbup.gif Mano mergyte irgi sirgo  verysad.gif Cia matyt tas pats virusas - butent kur auksta temperatura. Nes mano mergytei irgi vos ne iki 40 buvo ir taip visa savaite. Zodziu be antibiotiku neissisukom  verysad.gif Labai blogai pati jauciausi, nes taip gaila mazutes buvo. Atrodo, viska pati iskestum, kad tik vaikutis nekentetu. Na bet ne vienas neuzaugo nesirges. dabar jau viskas gerai pas mus. Sekmadieni atsventeme pirma gimtadieni  thumbup.gif
O del misinio kiekio tai as neturiu jokios lenteles, bet as duodavau kai tik noredavo valgyti. Nors tiesa sakant vienu metu mano marija ir dabar nesuvalgo daugiau nei 150 ml, dazniausiai suvalgydavo apie 120ml. Tiesa, dabar pas mus misinys jau tik pries miega, ir tai jau pradedam jo atsisakyti, o pereinam prie normalaus pienuko  tongue.gif Del miego tai as jums pavydziu. Nors pas mus irgi dabar jau gerai - miegoti marija eina apie 22-23 val, nakti pavalgo apie 3val 9galetu jau ir nevalgyti  doh.gif ) ir ismiega iki 9-10val. tai as su irgi miegu tiek  thumbup.gif



O siaubas mega_shok.gif vargsiuke mazule sad.gif ir mamyte vargsiuke... Isivaizduoju, kox kosmaras, kai Tavo dziaugsmelis suserga sitaip baisiai sad.gif Gerai, kad jau dabar viskas gerai smile.gif
Beje, didziausi sveikinimai Tavo princesei gimimo dienos proga!!! happybday.gif Kaip smagu, kai jau metuku sulaukia smile.gif Man atrodo dar taip toli, nors laikas ziauriai greit bega smile.gif
As taip pagalvojau, gal kuria diena kavos pas man i svecius? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2008 01 17, 15:10)
O siaubas  mega_shok.gif vargsiuke mazule sad.gif ir mamyte vargsiuke... Isivaizduoju, kox kosmaras, kai Tavo dziaugsmelis suserga sitaip baisiai sad.gif Gerai, kad jau dabar viskas gerai smile.gif
Beje, didziausi sveikinimai Tavo princesei gimimo dienos proga!!!  happybday.gif Kaip smagu, kai jau metuku sulaukia smile.gif Man atrodo dar taip toli, nors laikas ziauriai greit bega smile.gif
As taip pagalvojau, gal kuria diena kavos pas man i svecius?  rolleyes.gif

Nugi tikrai smagu butu susimatyti thumbup.gif Rudeni nepavyko, o dabar su vezimais oras ne pats geriausias verysad.gif Galetume susiderinti kokia dienele po savaitgalio. Ryt lekiam i mano krikstaduktes gimtadieni, o sekmadieni i drauges dukrytes wub.gif Na va, atejo laikas kai jau mano mergyte kviecia i vaikiskus gimtadienius wub.gif Nors ji dar ir ziopliuke, bet vistiek...
Atsakyti
QUOTE(Mininga @ 2008 01 17, 20:18)
Nugi tikrai smagu butu susimatyti  thumbup.gif Rudeni nepavyko, o dabar su vezimais oras ne pats geriausias  verysad.gif Galetume susiderinti kokia dienele po savaitgalio. Ryt lekiam i mano krikstaduktes gimtadieni, o sekmadieni i drauges dukrytes  wub.gif Na va, atejo laikas kai jau mano mergyte kviecia i vaikiskus gimtadienius  wub.gif Nors ji dar ir ziopliuke, bet vistiek...


Oi, kaip fainai!!! clap_1.gif Tai sutarta, kita sav darom susibegima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2008 01 17, 22:01)
Oi, kaip fainai!!!  clap_1.gif Tai sutarta, kita sav darom susibegima  thumbup.gif

Kazkaip nusitese musu "kita" savaite hihihi.gif Mane ir darbai uzpuole buvo, o ir orai - nors nusisauk kai lyja, o kai geras oras - tai savaitgaliais pas mus privaziuoja zmoniu tongue.gif Nu vnz... sakau, tikrai reiktu pagaliau susimatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mininga @ 2008 03 16, 23:22)
Kazkaip nusitese musu "kita" savaite  hihihi.gif Mane ir darbai uzpuole buvo, o ir orai - nors nusisauk kai lyja, o kai geras oras - tai savaitgaliais pas mus privaziuoja zmoniu  tongue.gif Nu vnz... sakau, tikrai reiktu pagaliau susimatyti  mirksiukas.gif



blush2.gif Tai ir as reikalu kruva turiu smile.gif Nu, tai reikia sia savaite, nes penktadieni vel sniega prognozuoja... unsure.gif hmz, gal ryt? wink.gif mano nr 861351545
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2008 03 17, 10:53)
blush2.gif Tai ir as reikalu kruva turiu smile.gif Nu, tai reikia sia savaite, nes penktadieni vel sniega prognozuoja...  unsure.gif hmz, gal ryt? wink.gif mano nr 861351545

Sveikute,
kazkaip nelemta mums susitikti blink.gif - susirgo mano mergyte verysad.gif Tikiuosi, kad del dantuku uzkilo temperatura, nes sloga tokia nezymi ir siaip visa kita neskaitant nuolatinio verkslenimo lyg ir tvarkoj. Negaliu kaip sunku, kai serga vaikas doh.gif Atrodo, viska padarytum, kad tik greiciau pasveiktu.
Nu gal kaip nors susitiksim kokia dienele mirksiukas.gif O sniego man atrodo ir siandien pakankamai drebtelejo lotuliukas.gif
Atsakyti