Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės iš Kleboniškio ir Naujasodžio

QUOTE(Mininga @ 2008 03 19, 00:21)
Sveikute,
kazkaip nelemta mums susitikti  blink.gif  - susirgo mano mergyte  verysad.gif Tikiuosi, kad del dantuku uzkilo temperatura, nes sloga tokia nezymi ir siaip visa kita neskaitant nuolatinio verkslenimo lyg ir tvarkoj. Negaliu kaip sunku, kai serga vaikas  doh.gif Atrodo, viska padarytum, kad tik greiciau pasveiktu.
Nu gal kaip nors susitiksim kokia dienele  mirksiukas.gif O sniego man atrodo ir siandien pakankamai drebtelejo  lotuliukas.gif


Vargsiuke sad.gif Tikiuos, nepersalo sad.gif Susitixim, kai pasveix wink.gif O ir orai subjuro...
Atsakyti
Sveiki Naujasodzio gyventojai,
Meginam kurti po truputi musu sodu bendruomene smile.gif junkites ir gal kaip nors viskas greiciau judes, o ir susipazinti butu laikas smile.gif: Naujasodis online. Dar tik pradzia, bet nuo kazko reikia pradet.
Atsakyti
Atgaivinu temą biggrin.gif
Mūsų sodas klebonišky,tad dažnai būnam ten,ir mielai jungisuosi į pasivaikščiojimus su leliais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2009 02 18, 15:12)
Atgaivinu temą biggrin.gif
Mūsų sodas klebonišky,tad dažnai būnam ten,ir mielai jungisuosi į pasivaikščiojimus su leliais drinks_cheers.gif

Sveikute bigsmile.gif
Na jau senokai niekas negaivino temukes. Pavasariop gal ir daugiau mamyciu atsiras g.gif
Pasipasakok apie save mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mininga @ 2009 03 10, 20:18)
Sveikute  bigsmile.gif
Na jau senokai niekas negaivino temukes. Pavasariop gal ir daugiau mamyciu atsiras  g.gif
Pasipasakok apie save  mirksiukas.gif

Esu jauna mamytė,neseniai pasigimdžiau sūnelį smile.gif Turime sodą Klebonišky,Vytauto.g,kuriame mėgstame leisti vasaras,o dabar dar ir po mišką dažniau vaikščiosim su sūnučiu...
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2009 03 11, 21:17)
Esu jauna mamytė,neseniai pasigimdžiau sūnelį smile.gif Turime sodą Klebonišky,Vytauto.g,kuriame mėgstame leisti vasaras,o dabar dar ir po mišką dažniau vaikščiosim su sūnučiu...

NU smagumelis, nes ir mes is Vytauto g drinks_cheers.gif Dabar kai prasilo orao jau susitinkame kelios mamytes su vaikuciais kai pasivaiksciojimu laikas sutampa.
Atsakyti
Sveikutes,
Tai praneskit kada tie pasivaiksciojimai vyksta smile.gif Su malonumu ir mes prisijungsim su dukryte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mininga @ 2009 03 14, 17:29)
NU smagumelis, nes ir mes is Vytauto g  drinks_cheers.gif Dabar kai prasilo orao jau susitinkame kelios mamytes su vaikuciais kai pasivaiksciojimu laikas sutampa.

O Jūs gyvenate ant kalno užkilus į dešinę ar kairę? 4u.gif Šeštadienį vaikščiojom,tik keliai nekokie dar buvo,tai grįžom su baisias ratais vežimo,bet oru grynu prisikvėpavom thumbup.gif
Atsakyti
Na bent jau mes su dukryte keliaujam laukan +- apie 12 val mirksiukas.gif Beje sestadieni mes irgi vaikstinejome, bet neuzmateme nieko su vezimu g.gif Matyt nesutapo laikas musu tongue.gif

O gyvename mes kaireje Vytauto g. puseje smile.gif

Na tikiuosi visgi pasimatysime.
Atsakyti
Labas mamytes,
Prasau jusu pagalbos.Antradienio ryta mes ir dar musu kaimynai rado apiplestus savo garazus.Asmeniskai is manes dingo dviratis ir visi mano vyro elektriniai irankiai.Is kito kaimynu irgi dingo labai panasus daiktai .Dviraciu ta nakti buvo pavogti tris.Vakar atsirado zmogus mates ,kaip antradienio ryta apie 6 val.du jaunuoliai ir vienas stambus apie 30metu stumesi tris dviracius per kleboniskio gatve sodu link.Noriu jusu paklausti ,gal ka esate pastebejusios .Gal salimais apsigyveno kokie panasus tipai .Tuo paciu saugokites ,nes kaip matote vagystes prasidejo .Perspekyte ir savo kaimynus
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baikscioji @ 2009 04 03, 09:10)
Labas mamytes,
Prasau jusu pagalbos.Antradienio ryta mes ir dar musu kaimynai rado apiplestus savo garazus.Asmeniskai is manes dingo dviratis ir visi mano vyro elektriniai irankiai.Is kito kaimynu irgi dingo labai panasus daiktai .Dviraciu ta nakti buvo pavogti tris.Vakar atsirado zmogus mates ,kaip antradienio ryta apie 6 val.du jaunuoliai ir vienas stambus apie 30metu stumesi tris dviracius per kleboniskio gatve sodu link.Noriu jusu paklausti ,gal ka esate pastebejusios .Gal salimais apsigyveno kokie panasus tipai .Tuo paciu saugokites ,nes kaip matote vagystes prasidejo .Perspekyte ir savo kaimynus
doh.gif



Siaubas kaip baisu!!!! blink.gif Ramiai gyvenom, o kazkokie niekseliai jau po musu rajona smirineja!!!! O pas Jus gal signalizacijos nera? Ar jau dabar net ir turint signalizacija nesijaust ramiai?! unsure.gif
Na, tikiuosi, kad ras tuos bjaurybes, kurie pas Jus isisuko! O kad tokiu dalyku nebutu, reikia, kad ir bendruomene vieningesne ir atidesne ne tik savo kiemui, bet ir kaimynu, butu... gun_bandana.gif
Atsakyti
VISAS MUSU RAJONO MAMYTES SVEIKINU SU SV. KALEDOM 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti