Įkraunama...
Įkraunama...

Bėga pienas

Aš dar vis naudoju įklotus - tiek dieną, tiek naktį rolleyes.gif Turiu ir Avent surinkėjus, bet arba aš nemoku su jais elgtis, arba man jie nepatinka rolleyes.gif Labiausiai patinka "Nuk" įklotai smile.gif
Atsakyti
Intensyviau tekėjo kokius 6 mėn. vėliau vis mažiau. Dabar jau metai sueis sausio 30 d. kaip maitinu, ir būna dienų, kai dar teka, būna ir naktų, kad atsikeliu balutėj, tenka kokią flanelę pasitiest ant paklodės vidury nakties... Bet čia dėl to, kad jau nakčiai nebesidedu jokių įdėklų, juos naudoju tik dieną. Per šiuos maitinimo metus teko išbandyt įvairių firmų įdėklus ir nei vieni man neįtiko, kad ir brangūs, ir garsesnių firmų, o apsistojau labai greit ties viena firma "FIXIES" - jų būna kiek aš mačiau tik "Drogas" parduotuvėse, gal dar kur ir yra, bet man neteko užtikti. Jie labai malonūs, minkštučiai ir kas geriausia - pigesni už kitus thumbup.gif .
Atsakyti
As turejau plaunamus, tai iki pat galo su jais vaiksciodauvau kaip slapiu marskineliu konkurse. Po to juos atidaviau kazkam, nes man jie grynas pinigu ismetimas buvo... Padejo tik tie, kur veikia always'u principu. (Lansinoh kompanijos, jei neklystu) Nu bet pas mane pieno buvo nu nesvietiskai daug. 4 menesius tikejausi, kad susireguliuos ir ne velnio. Kai pradejau eit i darba ir nusitraukinet, tai problema issisprende savaime, nes nutraukdavau viska kas yra. Po to turejau tiek atsargu, kad vaikis dar pusantro menesio mamos piena gere po to kai baigem maitintis... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foxenas: 12 sausio 2004 - 22:40
Pienas mums susireguliavo per pora menesiu. Bet ir dabar is ipratimo nesioju medvilninius skalbiamus ideklus, nes retkarciais pienas vis dar sugalvoja nelaiku isbegti smile.gif . Is pradziu naudojau vienkartinius ideklus, bet kai pabandziau skalbiamus, vienkartiniu ir tebestovi visa dezute. Nes tie antrieji zymiai svelnesni. Nakti miegodavau, apsivyniojusi krutine marliniais vystyklais. Tik mazdaug nuo ketvirto menesio ismiegu sausa ir be ju (jei guliu ant nugaros smile.gif ) Dabar, kai mazius reciau valgo, maitinant ant nenaudojamos kruties uzsidedu antkruti, kad surinktu istekanti pienuka. Ilgiau buti su anktkruciu be geros ventiliacijos nepatariu, nes po kurio laiko jis ima veikti kaip pientraukis smile.gif
Atsakyti
Atvirai sakant,mamytes,sestadieni mane istiko sokas blink.gif ,pamacius parduotuvej pieno surinkeja.Nu beveik kaip puse mano papuko unsure.gif .O mano vyrelis juokesi,sako aha clap.gif dabar supratau,kodel tos mamytes su toookiais papukais.Tai koki dydi liemenuko naudojat,jei naudojat tuos surinkejus? g.gif Isivaizduoju turetu buti didesnis,nei nesiojat nuolat?Momo man patiko ideja naudoti ta dalykeli maitinant lelika.Nes atsimenu man budavo-is vieno lelis valgo,o is kito teka rolleyes.gif .Bet ar tikrai jau labai reikalingas tas surinkejas?
Atsakyti
su pirmu susireguliavo per mazdaug 4 mne, su antru per koki 1.5 men. seip ir dabar kartais pradeda nelaiku begt - pvz, susilus, ar vaika ant ranku paemus, bet iklotu jokiu nebenaudoju, ismokau beganti pienuka sustabyt - prispaudziu spenelius ir palaikau, kol nustoja begt (apie puse minutes).
Atsakyti
Su pirmu buvo kosmaras.Nes pieno gaminosi tikrai per daug.Jei vaikas miegodavo daugiau nei trys valandas is krutines pienas begdavo fontanu.Tai atsistodavau prie vonios ir i ja begdavo pienas kol vaikas neatsikeldavo.Iklotu uztegdavo kokiam pusvalanziui.Pienas gal susireguliavo per 5 menesius.
su antruoju vaiku visai kitaip bega tik kai vaikas paliepia.Tik maitinant is kitos krutines pabega.Manoji nakti miega 8 val.tai kaRTAIS atsikeliu baloje. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Kriauklyte @ 2004 02 10, 12:11)
Atvirai sakant,mamytes,sestadieni mane istiko sokas blink.gif ,pamacius parduotuvej pieno surinkeja.Nu beveik kaip puse mano papuko unsure.gif .O mano vyrelis juokesi,sako aha clap.gif dabar supratau,kodel tos mamytes su toookiais papukais.Tai koki dydi liemenuko naudojat,jei naudojat tuos surinkejus?

As naudojau tuos surinkejus, bet liemenuka naudojau lygiai tokio pat dydzio kaip ir be ju. Nezinau ten kazkaip graziai issiformuoja ir viskas.
O man beje ir lyg susinormalizuoja pienuko begimas, jau kelios dienos kaip nebebega, pagaliau clap.gif Jau tu surinkeju nenaudoju, tik merliuka dar isitiesiu.
Atsakyti
O mamos ar turi itakos tam pieno tekejimui isgertu skysciu
kiekis. Maitinu dar tik 5 dieneles, bet pieno tai labai daug yra,
man vis sako ribok skyscius, bet as taip gert noriu blink.gif ,
Atsakyti
QUOTE (aureja @ 2004 01 12, 19:11)
Per šiuos maitinimo metus teko išbandyt įvairių firmų įdėklus ir nei vieni man neįtiko, kad ir brangūs, ir garsesnių firmų, o apsistojau labai greit ties viena firma "FIXIES" - jų būna kiek aš mačiau tik "Drogas" parduotuvėse, gal dar kur ir yra, bet man neteko užtikti. Jie labai malonūs, minkštučiai ir kas geriausia - pigesni už kitus thumbup.gif .

As irgi naudoju Fixies thumbup.gif NUK'as man visai netiko - akimirksniu permirkdavo. O Fixies sugeria panasiai kaip Avent, gal netgi geriau. Ir kaip minejo Aureja - minkstuciai, malonus thumbup.gif Juos atrado mano vyras. Perka visuomet "Camelia" vaistinese. Pakuotes (30 vnt.) kaina 8,60 berods. "Droge" gal pigiau? g.gif
Mano bambynui dabar 7 menesiai. Diena, jei esu namie, ideklu nebenaudoju. Nebent kur nors einu. Tada jau butina, nes suveikia Merfio desnis rolleyes.gif O naktim dazniausiai dar paslampa, priklausomai nuo to, ar mano pupsikas keliasi valgyti ir kada keliasi biggrin.gif
Atsakyti
Aš norėčiau nusipirkti nevienkartinius įdėklus, dabar naudoju Jonson&Jonson vienkartinius, bet pienukas vis rečiau teka, jau beveik tik maitinant ir naktį. Gal kas gerus žinot, kiek kainuoja ir kur nusipirkti galėčiau. Tik dabar pagalvoju, kad čia daug kam fontanai iki 3 mėnesio ir ilgiau teka, o man dar dviejų nėra, tai gal pieno trūksta... Kitą savaitę eisim pas gydytoją tai pažiūrėsiu kiek priaugo. Kai pirmą mėnesį priaugo 1400 g, tai as galvojau kad negali trukti... Tai gal jei neteka, vaikiukui trūksta pienelio g.gif
Atsakyti
QUOTE (Kriauklyte @ 2004 02 10, 12:12)
Atvirai sakant,mamytes,sestadieni mane istiko sokas blink.gif ,pamacius parduotuvej pieno surinkeja.Nu

Mane irgi, tik ne del dydzio, o kainos uz toki, atrodytu, niekeli (maniau,20-25 Lt butu normal, bet 41Lt uz 2 vnt?... blink.gif ) ... idomu, ar ju buna kitu firmu, ne Avent, gal kas susidurete? Nors tas nuolat begantis pienas irgi varo is proto, kai pagalvoji, vien tik uz tai gal verta sumoketi wink.gif
Atsakyti