Įkraunama...
Įkraunama...

Bėga pienas

Surinkėjų pirkti neverta. Nusipirkau ir ką, su jais ilgiausiai 40 min. galima būti, o susidaręs vakumas dar daugiau pieno ištraukia. Manau geriau pralaukti kol susinormalizuos tas tekejimas ir naudoti įdėkliukus.
Atsakyti
na paguodet, pasirodo dar yra vilties, kad susinormalizuos tas pienatekis...
nes vienkartiniai ideklai i bankrota nuvarys (daugkartiniu, pagalvojau, kad 6 man parai neuzteks, o skalbt du kart dienoj tingiu...)

man tai labai pravercia surinkejai maitinimo metu kitam papui (pirkau chicco - kazkur apie 30 Lt kainavo) - joks ideklas neatlaiko vieno maitinimo.

tik va nakti problema - surinkeju neisidesi, o maze vis ilgiau ima miegoti...
Atsakyti
Mano mažėliui 8 mėn., o man vis dar teka pienas blink.gif Kai pradedu matint pienas plūsteli ir po to...........fontanai blink.gif Su pirmuoju galvojau, kad nesuireguliuoja, nes į paskaitas laxčiau, tai nusitraukinėdavau, pritvinkdavau, ale čia...visi maitinimai, dieną jau rečiau, krūtys nebepilnėja, bet kai patraukia tai fontanai, ir naktim tas pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Dobšiukas @ 2004 07 04, 22:45)
Mano mažėliui 8 mėn., o man vis dar teka pienas blink.gif Kai pradedu matint pienas plūsteli ir po to...........fontanai blink.gif Su pirmuoju galvojau, kad nesuireguliuoja, nes į paskaitas laxčiau, tai nusitraukinėdavau, pritvinkdavau, ale čia...visi maitinimai, dieną jau rečiau, krūtys nebepilnėja, bet kai patraukia tai fontanai, ir naktim tas pat smile.gif

Mano mažylei beveik 6 mėn. ir pas mane ta pati situacija, kai traukia iš vienos krūties, tai iš kitos tuo metu fontanai blink.gif O dar ji pas mane jau nuo 4 mėn. išmiega visą naktį (nuo 21.30 iki 5.30-6.30), tai pieno tiek prisigamina blink.gif ,kad kiekvieną rytą pabundu šlapia ohmy.gif
Atsakyti
Mamukai, esam dar mazi ir kankina va tokios bedos: kai pradeda zysti papuli visas merliukas labai greit tampa slapias, nes daug pieno bega pro sonus, o ka nuryja, tai ir nezinau g.gif Kazkaip gaila to isbegancio pienelio. Gal nusitraukti ir uzsaldyti? Bet kita beda seka is paskos: kol krutine kieta, ypac desine, tai viskas gerai tik kad bega pro sonus, o kai istraukia ta kietuma po kokiu 5 min., ir krutine tampa minksta, tai prasideda muistymaisi, kraipymaisi ir visokie kitokie davimaisi... Va tai ir nezinau, ar cia normalu kad tas pienas pro sonus teka ar kazka daryti?patarkit mamos veretankos naujai i fronta atejusiai mamankai doh.gif
Atsakyti
nelabai suprantu ,a kaip per visur? Man tai tik is kitos kruties pradedavo sunktis, tai as ranksluosti turiu, priglaudziu ir sugeria.
Gal tavo lialius nespeja nuryt? tai manau verta but truputi nusitraukt pries zindant. O ar saldyt tai nezinau, As tai nesiterliojau, ismaitinau iki 10 men. be jokiu rezervu saldytuve.
Papildyta:
nelabai suprantu ,a kaip per visur? Man tai tik is kitos kruties pradedavo sunktis, tai as ranksluosti turiu, priglaudziu ir sugeria.
Gal tavo lialius nespeja nuryt? tai manau verta but truputi nusitraukt pries zindant. O ar saldyt tai nezinau, As tai nesiterliojau, ismaitinau iki 10 men. be jokiu rezervu saldytuve.
Pirmais men, gal daugiau pieno, paskui reguliuosius mazdaug nuo 3 men, pagal tavo leliuko poreikius.ir nebegs per visus sonus. smile.gif
Atsakyti
na mano suneliui greit 6men, bet maitinant vis dar fontanas bega is kitos kruties doh.gif namuose tas nieko, kaip ir tori dedu ranksluosti, bet va didziausi nepatogumai, jei tenka maitint kazkur kitur doh.gif
marinda, jei vaikas isvalges viena kruti neramus, bandyk det prie kitos, gal jis dar alkanas, jei muistos g.gif
Atsakyti
yra pirkti specialus iklotai i liemenele, ivairiausiu firmu ir kainu. Man labiausiai patiko firmos chiko. Rasti galima kiekvienoj vaistinej ar prekybos centre.Ir maitinimas nesukels jokiu nepatogumu.
Atsakyti
QUOTE(dowilia @ 2006 02 17, 12:58)
yra pirkti specialus iklotai i liemenele, ivairiausiu firmu ir kainu. Man labiausiai patiko firmos chiko. Rasti galima kiekvienoj vaistinej ar prekybos centre.Ir maitinimas nesukels jokiu nepatogumu.

g.gif nu paprasti iklotai man perdrektu, ar tu cia apie pieno surinkiklius? nes tik ideklu tai man bent 3 reiktu, kad neperslaptu ir rubai doh.gif
Atsakyti
Taz pienukas ne is kito papoido bega, bet is vaiko burnos teka ant marliuko, ir jis visas slapias buna, o paskui biski pavalges leliukas pradeda muistytis, tai man va ir gaunasi stresas - kad gal pieno mazai jau jam, bet kad puse to pieno pro krastus isbego, tai negi gresi ta marliuka? blink.gif nu kaip kazlas kazkada, ziema tipo kai neturejo pasimatyme atidarytuvo vynui, tai paeme panos salika, susuko buteli, sudauze, iskrate sukes ir tipi dabar gersim-gresim lotuliukas.gif Tai va ir man taip gaunasi - ka daryti kad per lupas tas pienas maitinimo pradzioj nebegtu? g.gif ar nutraukti? gal nespeja ryti? bandziau ir ant pilvo maitinti, bet nepadejo... unsure.gif
Atsakyti
nutrauk pries maitinima truputi pieno.maniskis irgi nespedavo ryt fontano , pakui oro prisiryja, pilva skauda. beje pradzioj pienukas liesesnis buna, nutraukus iskart gaus vaikas riebesnio.tik per daug nereikia nutraukt, nes pieno gaminsis dar daugiau.Sekmes 4u.gif
nestresuok kad pieno mazai, jei vaikas normaliai svorio priauga.
Atsakyti
LABUTIS,NA MUMS TIK SAVAITE IR VARGSTU LABAI PIENAS FONTANAIS BEGA,PANELE BEZYSDAMA VISAS KRUTIS NUGRAUZE KAI TIK DUODU KRUTI TAI NORS I KELNES DARYK TAI PRIES MAITINIMA AS TRUPUTI NUTRAUKIU,PASKUI JAI DUODU BET JI NUO SIANAKT TOKIA NERAMI,TIUTE LABAI TRAUKIATIK ISKRENTA IR VERKIA JAUCIU GAL NEPAVALGO VA PAVALGE IR VISTIEK NERAMI TAI SUPYLIAU I BUTELIUKA TA NUTRAUKTA PIENELI,PAVALGE ,ATRUGO,NU IR APRIMO TAI IR NERVUOJUOSI NEZINAU KAME REIKALAS g.gif GALVOJU GAL MAN NUTRAUKINET PIENUKA KOL KRUTIS APGIS IR DUOT IS BUTELIUKO MATYCIAU KIEK SUVALGO,BET KAZIN KIEK TOKS VAIKAS TURI SUVALGYT g.gif ?PADEKIT MAMYTES. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zika1: 18 vasario 2006 - 15:09