Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

QUOTE(minilina @ 2007 04 25, 11:31)
aaa,mataj atsakei i mano zinute kur as rasiau apie klinika i kuria as eisiu, Ukmerges gatveje, tai ir pamaniau kad gal sumaisei  4u.gif  biggrin.gif
Papildyta:
mama_gulbe, sorry gal rasei, primink kokios tau problemeles su dantukais? ar jie pagede, ar kreivi?



pas man kreivi priekiniai - pats priekinis biski i virsu o antras nuo jo i vidu pasislinkes o iltis ir biski i virsu,tai ir atrodo taip nelabai ir tas dar kur i vidu papilkijes


Atsakyti
idedu tokia baisia foto, kaip atrodo mano dantuku problemele..

taj mama_gulbe, gal tau irgi kasnors panasaus? gal tada ir man neimanoma bus estetinio plombavimo daryt o reikes protezuoti? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(minilina @ 2007 04 25, 14:47)
idedu tokia baisia foto, kaip atrodo mano dantuku problemele..

taj mama_gulbe, gal tau irgi kasnors panasaus? gal tada ir man neimanoma bus estetinio plombavimo daryt o reikes protezuoti?  g.gif

user posted image



nu man tai tavo dantukai visai grazus ir balti ir nesimato to kreivumo

manau kad tau pades estetinis plombavimas , tikrai nereikia nieko protezuoti
jei nera is vis plombu priekiniuose tai as net ir estetinio nedaryciau, negadinciau dantuku
nebent jau su tokiais gyventi negali g.gif
matai kiekvienam kitaip atodo sava bedele
nufotkinsiu ir as savo dantukus ir tada pamatysi kad tavo visai grazus biggrin.gif gal persigalvosi

kazkaip reikia gerai apgalvoti manau

palauk kol spece Erika savo nuomone pasakys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 25, 15:51)
nu man tai tavo dantukai visai grazus ir balti ir nesimato to kreivumo

manau kad tau pades estetinis plombavimas , tikrai nereikia nieko protezuoti
jei nera is vis plombu priekiniuose tai as net ir estetinio nedaryciau, negadinciau dantuku
nebent jau su tokiais gyventi negali g.gif
matai kiekvienam kitaip atodo sava bedele
nufotkinsiu ir as savo dantukus ir tada pamatysi kad tavo visai grazus biggrin.gif gal persigalvosi

kazkaip reikia gerai apgalvoti manau

palauk kol spece Erika savo nuomone pasakys wink.gif



aj zinok jei ne vestuves,tai gal dar ir negalvociau,bet taip jau noriu kad graziai butu.. ir tas atsikises dantukas man krenta i akis paciai.. o kai zinau as,tai ir kompleksuoju.. o dar beto pas mane is vidaus kariesas matosi, tai reiktu ar taip ar taip manau patvarkyt, plombuot, kad poto nesugestu daugiau...
tik ziauriai bijau- zinau kad nuskausmina,bet bijau as net adatos duriu smile.gif
Atsakyti

Sveikutes, as jau grizau is konsultacijos! Buvau klinikoje "EOK odontologijos klinika", placiau www.eokdens.lt, pas gydytoja Gina-labai maloni moteris.

Nezinau kodel,bet isejau daug dziaugsmingesne nei po pirmosios konsultacijos "Juvenalite". Mano dantuku nuotraukele matet, taj galiu papasakot trumpa darbu plana: pas mane tarp tu priekiniu dantuku is vidaus kariesas,tai juos sutvarkys, o tuo paciu kai des plombas tam pagrindiniam danciui,tai patiesins, o tas kur salia jo biskuti ilindes- jo nenuslifuos,o daugiau ant jo prilipdys plomba, kad atrodytu lygesni. Dar pagrindiniu priekiniu dantu galiukus patvarkys kad jie nebutu tokie nusivalge ir ploni, jei reikes, apacioj viena iltini danti biskuti patrumpins nes del jo virsutinis (tas kur ilindes biski),dyla. Zodziu viska padarys per 3 valandzikes, ir kainuos tik 800-1000lt! (palyginimui Juvenalite padarytu per 6h,kainuotu 2200lt ir manau daugiau dantu nuslifuotu).
Man labai patiko kad ta gydytoja tokios nuomones,kad visi dantys neturi buti tobulai lygus, ir ji uztai,kad tik kuo maziau pakenkt danciui, kuo maziau jo nuslifuoti,o issaugot sveika...
Uzirasiau birzelio 11d.,nes eiles tokios dideles... Na bet kaip dziaugiuos, labai tikiuosi kad kai sutvarkys,dziaugsiuos simta kart labiau smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(minilina @ 2007 04 25, 20:54)
Sveikutes, as jau grizau is konsultacijos! Buvau klinikoje "EOK odontologijos klinika", placiau www.eokdens.lt, pas gydytoja Gina-labai maloni moteris.

Nezinau kodel,bet isejau daug dziaugsmingesne nei po pirmosios konsultacijos "Juvenalite".  Mano dantuku nuotraukele matet, taj galiu papasakot trumpa darbu plana: pas mane tarp tu priekiniu dantuku is vidaus kariesas,tai juos sutvarkys, o tuo paciu kai des plombas tam pagrindiniam danciui,tai patiesins, o tas kur salia jo biskuti ilindes- jo nenuslifuos,o daugiau ant jo prilipdys plomba, kad atrodytu lygesni. Dar pagrindiniu priekiniu dantu galiukus patvarkys kad jie nebutu tokie nusivalge ir ploni, jei reikes, apacioj viena iltini danti biskuti patrumpins nes del jo virsutinis (tas kur ilindes biski),dyla. Zodziu viska padarys per 3 valandzikes, ir kainuos tik 800-1000lt! (palyginimui Juvenalite padarytu per 6h,kainuotu 2200lt ir manau daugiau dantu nuslifuotu).
Man labai patiko kad ta gydytoja tokios nuomones,kad visi dantys neturi buti tobulai lygus, ir ji uztai,kad tik kuo maziau pakenkt danciui, kuo maziau jo nuslifuoti,o issaugot sveika...
Uzirasiau birzelio 11d.,nes eiles tokios dideles... Na bet kaip dziaugiuos, labai tikiuosi kad kai sutvarkys,dziaugsiuos simta kart labiau smile.gif  blush2.gif




thumbup.gif thumbup.gif
na ir saunu kad sutvarkys ir palyginus tikrai mazai ka darys ir greitai wink.gif
smagu

as ir lauksiu savo eiles ir tada aprasinesiu kaip man sekasi wink.gif

supranntu kaip tu jautiesi jei jauti vidini kompleksa, as ir taip pat jauciuosi kaip ir tu
nors ir sako kiti kad cia nieko tokio kad nesimato ir ttt, bet kai pati su ta mintim gyveni jau daug metu, tai tampa tarsi ilgai lautos svajones issipildymu rolleyes.gif
Atsakyti
Jus geriau paprasykite estetiniu plombuotoju, tegul parodo tas plombas po kokiu triju metu buvimo musu lietuviskose burnose ... Gal nuomone pasikeis, jei, zinoma, jums parodyti isdris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2007 04 26, 00:29)
Jus geriau paprasykite estetiniu plombuotoju, tegul parodo tas plombas po kokiu triju metu buvimo musu lietuviskose burnose ... Gal nuomone pasikeis, jei, zinoma, jums parodyti isdris smile.gif



o kas buna po 3 metu?
kiek suprantu tai kai pasidarai estetini plombavima tai reikia pora kartu i metus nueiti kad patikrintu, ten paslifuotu ir siaip apnasas nuvalytu ir viskas gerai buna

nereikia taip galvoti kad pasidarai estetini plombavima ir viskas - - 3 ar ten dar daugiau metu i pireki pas stomotologa eiti nebereikia g.gif

manau pastoviai lankantis ir tinkamai priziurint nieko baisaus neatsitinka ir geriau jau padaryti taip kad gerai jaustumeisi nes ir taip pilka siame pasaulyje tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minilina @ 2007 04 25, 14:47)
idedu tokia baisia foto, kaip atrodo mano dantuku problemele..

taj mama_gulbe, gal tau irgi kasnors panasaus? gal tada ir man neimanoma bus estetinio plombavimo daryt o reikes protezuoti?  g.gif

user posted image

Dantys tavo tikrai balti . biggrin.gif Pirmukas vienas tai kreivokas ,o kitas kaip ?Ar nesimato nuotraukoje ,ar ne kreivas? Apacioje antrukas ir iltinis -matosi nuotraukoje reikia patvarkyti... tongue.gif Bet siaip tikrai visai graziai atrodo .Nesimato priekyje juokiu plombu ,ar tesiog nuotraukoje.. thumbup.gif
Sekmes tau ,tikiuosi nenusivilsi .. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 26 balandžio 2007 - 11:39
QUOTE(UnknownUser @ 2007 04 26, 00:29)
Jus geriau paprasykite estetiniu plombuotoju, tegul parodo tas plombas po kokiu triju metu buvimo musu lietuviskose burnose ... Gal nuomone pasikeis, jei, zinoma, jums parodyti isdris smile.gif


taigis taigis, įdomu kiek estetų ir balintojų užsimena apie šitų procedūrų padarinius po n metų
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2007 04 26, 00:29)
Jus geriau paprasykite estetiniu plombuotoju, tegul parodo tas plombas po kokiu triju metu buvimo musu lietuviskose burnose ... Gal nuomone pasikeis, jei, zinoma, jums parodyti isdris smile.gif

QUOTE(Sophi @ 2007 04 26, 19:53)
taigis taigis, įdomu kiek estetų ir balintojų užsimena apie šitų procedūrų padarinius po n metų

Va dėl to mano gydytoja man ir patarė nedaryti estetinio plombavimo schmoll.gif Mano dantukas vienas priekinis kreivas ,tai norėjau pakoreguoti estetiniu plombavimu,bet ... schmoll.gif patarė geriau panešioti breketus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 04 26, 19:53)
taigis taigis, įdomu kiek estetų ir balintojų užsimena apie šitų procedūrų padarinius po n metų

Estetinis plombavimas ,ar protezavimas ...priklauso nuo to, kiek yra sveiko danties...
As maciau ne viena estetini plombavima po 3-5 metu . PVZ net mano estetinis plombavimas ... smile.gif tesiog reikia priziuteti ir kas kart pripoliruoti ,gal truputeli pakuoreguoti .. Zinoma kada dantis vien sulibdytas is plombu ,tai geraiu protezavimas..
Dabar jau susiprotezavau. biggrin.gif
Kas liecia dantu tiesinima protezavimu ir breketai ,tai irgi priklausio nuo situacijos . Jeigu kreivumas visai nedidelis pvz .vieno priekinio dantuko ir jis jau yra plombuotas ,tai galima ir plombuojant patiesinti ... 4u.gif
Mano drauges vienas priekinis buvi uzlipes ant kito ,abu plombuoti ir ji tikrai nenorejo nesioti breketus .Estetiniu plombavimu istiesino tuos 2 dantukus ir labai patenkinta .Jau 1,5 metu praejo ,buvo 2 kartus prisipoliruoti plombu ir tiek.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 26 balandžio 2007 - 19:19