Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

Sveiki,esu vienisa mama su 2 suneliais, antruokas ir 8 menesiu.neseniai issiskyriau su vyru,taip baisu,kad jau nkekada neturesiu tikros seimos,meiles...
Atsakyti
jei galvosi, kad nesutiksi-tai taip ir bus...
..мысли материалны...
galvok, kad eilė vyrų gerų laukia-beliks tik išsirinkti...
ir atsiras ta eilė, jei tau tik jos reikia...

..man pvz. nereikia....šeimos
vaikų dviejų užtenka lotuliukas.gif

skyrelį čia turim: "kaip susirasti mylimąjį" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejoana: 30 rugsėjo 2007 - 20:00
QUOTE(eglejoana @ 2007 09 30, 20:59)
jei galvosi, kad nesutiksi-tai taip ir bus...
..мысли материалны...
galvok, kad eilė vyrų gerų laukia-beliks tik išsirinkti...
ir atsiras ta eilė, jei tau tik jos reikia...

..man pvz. nereikia....šeimos
vaikų dviejų užtenka lotuliukas.gif

skyrelį čia turim: "kaip susirasti mylimąjį" mirksiukas.gif

ne kol kas man nereikia jokio vyro,bet visada norejau seimos,meiles,kazkokio demesio.........
Atsakyti
Turiu bent kelias drauges su keliais vaikais ir jau su naujais vyrais gyvenančias, taigi patikėk viskas priklauso tik nuo tavęs mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
turiu tris vaikus,laukiuosi ketvirto,esu vieniša mama,na šiuo metu turiu draugą.tai net nežinau,kažkaip niekad net negalvojau,kad vaikai galėtų būti kliūtis man susirandant gyvenimo meilę ar draugą.ir tikrai buvo ir tų meilių ir draugų.tikraikai meilė ateis,net nepastebėsi ir nesvarbu kiek pas tave bus vaikų.
Atsakyti
gal cia nuo nusiteikimo priklauso... man dvieju bernu pakanka, nesijauciu vienisa, na tik aisku finansiskai labai sunku buna, ir atsakomybes nasta nuvargina. inikus i menus esu, darbas , vaikai, tikrai jokiam vyrui netureciau laiko . as jau keturis metus viena, mums visiems gerai , saugau musu ramybe seimoje, o per vyra daznai visokios itampos atsiranda. neisivaizduoju saves uzsiimancia vyro paieskom. lotuliukas.gif
nors taip mastanciu mazuma. kitos moterys be vyro kazkokios nepilnavertes jauciasi.
Atsakyti
O man gerai ir be diedo thumbup.gif: geriausias variantas - koks meilužis pasimatymams romantiškiems, buitimi dalintis su niekuo nebenoriu schmoll.gif:

Bet į vandenį spjaudyti nedrįsiu Jei jau susuks kas mano vargšę galvelę, tai jau susuks. Tačiau specialiai progų negaudysiu
Atsakyti
QUOTE(jalta @ 2007 10 01, 09:34)
nors taip mastanciu  mazuma. kitos moterys be vyro kazkokios nepilnavertes jauciasi.


oi ne mažuma schmoll.gif -vis auganti masė. gali nuklysti į kairę bet kada, įsimylėti ir užgesti, o vyrai nelabai mėgsta lengvabūdes mamas.
draugas(-ai) -taip, visu 100% taip.
polėkiams, idėjoms bendroms, projektams-tik ne namie.

gal skaitėt vienos Vokietijos parlamentarės projektą: visos santuokos po 7metų automatiškai turėtų būti nutrauktos. Jei nori abu toliau gyventi kartu-gali pratęsti(vėl vestuvės lotuliukas.gif ) arba išsiskirstyti. aišku subjektyvu.

užversk tą pirmos santuokos puslapį ir atversk naują švarutį gražutį: kaip norėsi, taip ir bus.
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2007 09 30, 20:03)
ne kol kas man nereikia jokio vyro,bet visada norejau seimos,meiles,kazkokio demesio.........


Po kol kas ir as jauciuosi labai panasiai kaip tu, Editoshka. Gal del to kad ir situacija labai panasi: esu ka tik palikta su dviem mazais vaikai.... Bet po truputi stojuosi ant koju. Labai noreciau jaustis taip kaip dauguma cia rasanciu: gyventi be diedu, uzsiimti kuryba, bet vakare atsigulus i tuscia lova uzeina siza. Negaliu as taip.
Atsakyti
O man tai jau tai visai nebereikia diedu: nei seksui, nei svelnumui, nei pagalbai, nei uzuojautai. Vargintu mane. Tiesiog erzintu viskas, kas su jais suije. Gal todel, kad visi mano kelyje pasitaike buvo sriubautojai, melagiai, aiskintojai, isterikai. Vienintelis mano vaiko tevas buvo ramus ir neverkslenantis. Tik kitokios kliutys buvo del ko nesam kartu. Per nelyg pripratau viena gyventi. Progu susipazinti su vyrais nera, o jei ir buna, tai jie visi buna vede, susiporave ir panasiai. Gultis vakare i tuscia lova man nebaisu, nes visada gulu ziauriai pavargusi ir is karto nuluztu. ryte keltis nesunku, nes zadintuvas pypsina kas 9 minutes, jei netycia nuluzciau smile.gif Finansai? Na ilgainiui ismokau ir pripratau pinigus uzdirbti ir kontroliuoti pati viena. Nezinau net, kaip reiktu finansines puses reikalus seimoje kontroliuoti su kita puse. Bendrauju su vienu vyruku jau metus sms, ne sykio nebuvom susitike ir manau, kad niekada nesusitiksim. Faina gauti sms ir tokio demesio man pakanka smile.gif Antras vaikas? Na cia as racionali. Kol kas vieno uztenka, o kai ateis laiaks, galesiu ir antra be problemu pasigimdyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2007 10 03, 14:01)
O man tai jau tai visai nebereikia diedu: nei seksui, nei svelnumui, nei pagalbai, nei uzuojautai. Vargintu mane. Tiesiog erzintu viskas, kas su jais suije. Gal todel, kad visi mano kelyje pasitaike buvo sriubautojai, melagiai, aiskintojai, isterikai. Vienintelis mano vaiko tevas buvo ramus ir neverkslenantis. Tik kitokios kliutys buvo del ko nesam kartu. Per nelyg pripratau viena gyventi. Progu susipazinti su vyrais nera, o jei ir buna, tai jie visi buna vede, susiporave ir panasiai. Gultis vakare i tuscia lova man nebaisu, nes visada gulu ziauriai pavargusi ir is karto nuluztu. ryte keltis nesunku, nes zadintuvas pypsina kas 9 minutes, jei netycia nuluzciau smile.gif Finansai? Na ilgainiui ismokau ir pripratau pinigus uzdirbti ir kontroliuoti pati viena. Nezinau net, kaip reiktu finansines puses reikalus seimoje kontroliuoti su kita puse. Bendrauju su vienu vyruku jau metus sms, ne sykio nebuvom susitike ir manau, kad niekada nesusitiksim. Faina gauti sms ir tokio demesio man pakanka smile.gif Antras vaikas? Na cia as racionali. Kol kas vieno uztenka, o kai ateis laiaks, galesiu ir antra be problemu pasigimdyti  tongue.gif

g.gif faina, kad taip susitvarkei gyvenimą. ne visos tokios laimingos blush2.gif pvz aš negaliu be smileysex.gif ilgiau išgyvent, net jei sublimuoju save visose įmanomose srityse: darbuose, kūryboje, rūpesčiuose ir pan... blush2.gif o nuolatinis partnerio ieškojimas sekina, nervina ir... žodžiu, man tai yra bene didžiausia problema liekant be diedo g.gif gal skamba ir kvailai, bet.. vibratorius man irgi ne išeitis. noriu normalaus smileysex.gif, reguliariai, paprastai, gali būti ir be navarotų, bet reikia nors užmušk doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2: 03 spalio 2007 - 13:19
QUOTE(ziogelis2 @ 2007 10 03, 15:16)
g.gif faina, kad taip susitvarkei gyvenimą. ne visos tokios laimingos blush2.gif

Na, ziurint pagal ka vertinsim ta mano gera gyvenima. As juk visada gyvenu ant uzdelsto veikimo bombos, kad bet kada galiu prarasti darba, susirgti, vaikas susirgti gali. Bet ismokau viska racionaliai vertinti. Beje, mano gyvenimas turejo buti ne cia, t.y. ne LT. Bet cia jau kita filosofiska istorija wink.gif
Atsakyti