Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Luandra @ 2007 10 21, 19:28)
aš naudojau ji labai ilgai apie dvejus metus. turiu jau ilgus plaukus (jau kokiu 8 cm trūksta iki liemens) ir mano manymu dzintars dėka. gaila, kad dabar man nuo juo atsiranda pleiskanos schmoll.gif


sunaudojau jau viena Dzintars losjono buteliuka. Ir paskutini karta ploviau su nauju nebandytu sampunu. Atsirado pleiskanu tokiu neaiskiu, apkaltinau sampuna iskarto. O dabar paskaicius Jusu zinute susimasciau g.gif
Atsakyti
Naudojau balzamą, bet kvapas tai užmušantis, šiaip ne taip išnaudojau (gaila buvo išmesti) bet daugiau nepirksiu schmoll.gif Aliejukas man geriau, ne taip smirda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2007 10 21, 19:44)
sunaudojau jau viena Dzintars losjono buteliuka. Ir paskutini karta ploviau su nauju nebandytu sampunu. Atsirado pleiskanu tokiu neaiskiu, apkaltinau sampuna iskarto. O dabar paskaicius Jusu zinute susimasciau  g.gif

tos pleiskanos ne visoj galvoje, o tam tikrose vietose ir pas mane tokios dideles. bet po keliu plovimu jie dingsta.
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2007 10 21, 19:48)
tos pleiskanos ne visoj galvoje, o tam tikrose vietose ir pas mane tokios dideles. bet po keliu plovimu jie dingsta.


g.gif aha tikrai, man toje vietoj kur netycia daugiau to balzamo kliuvo......
Papildyta:
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2007 10 21, 19:48)
Naudojau balzamą, bet kvapas tai užmušantis, šiaip ne taip išnaudojau (gaila buvo išmesti) bet daugiau nepirksiu  schmoll.gif  Aliejukas man geriau, ne taip smirda  bigsmile.gif


man tai visai nepiktas tas kvapas, specifinis ir tiek. Tik buteliukas galetu but patogesnis, nesugebeciau paskirstyt jei nebuciau i kita perpylus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2007 10 21, 19:52)
g.gif  aha tikrai, man toje vietoj kur netycia daugiau to balzamo kliuvo......
Papildyta:
man tai visai nepiktas tas kvapas, specifinis ir tiek. Tik buteliukas galetu but patogesnis, nesugebeciau paskirstyt jei nebuciau i kita perpylus  blush2.gif

tas pats man nuo tos mirros priemonės. pati ir nepastebėčiau, bet kas antra diena ėjau krioterapiją daryti, tai meistrė man ir pasakė, vieną dieną kad pas mane keliuose vietose keistos pleiskanos. prieš ai naudojau mira, tai supratau kad jį netinka.
pasakė, geriau daugiau nenaudoti, reiškia netinka.
tu paeksperimentuok. nenaudok dzintars, kol ne praeis pleiskanos, po to vėl pabandyk, jei bs tai netinka
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2007 10 21, 19:52)
man tai visai nepiktas tas kvapas, specifinis ir tiek. Tik buteliukas galetu but patogesnis, nesugebeciau paskirstyt jei nebuciau i kita perpylus  blush2.gif

Buteliukas ir nepatiko, išlaisčiau aš jį, ai bet negaila buvo, nes nepatiko. Neseniai mačiau balzamą kitokiame buteliukyje, tokiam kaip aliejuko, bet ten turbūt tas pats balzamas g.gif
Atsakyti
Aš jau naudojau du kartus,bet viskas tvarkoje,jokių pleiskanų 4u.gif O kvapas tikrai nemalonus,bet aš 2kartus su šampūnu išplaunu ir nera jokios smarvės schmoll.gif O šampūna naudoju fitovalį 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
aš irgi su ta pačia bėda verysad.gif žiauriai slenka plaukai, ir taip pat neatrandu priežasčių doh.gif Gal kuri iš jūsų naudojote MILKSHAKE ampues nuo plaukų slinkimo? (nepykit, jei apie jas jau buvo rašyta ir pasikartosiu ax.gif ) mano draugė naudoja šias ampules, jos plaukai tikrai laaabai gražūs, ji man patarė panaudoti jas, sako padeda nuo slinkimo. Bet kiek teko skaityti, Milkshak'o paskirtis truputį kita, tad ir nebesusigaudau ar verta pirkti ir ar sustabdys tą slinkimą g.gif
jei kuri išbandėt, pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutia.r @ 2007 10 22, 17:45)
Sveikos  4u.gif
aš irgi su ta pačia bėda  verysad.gif  žiauriai slenka plaukai, ir taip pat neatrandu priežasčių  doh.gif  Gal kuri iš jūsų naudojote MILKSHAKE ampues nuo plaukų slinkimo? (nepykit, jei apie jas jau buvo rašyta ir pasikartosiu  ax.gif ) mano draugė naudoja šias ampules, jos plaukai tikrai laaabai gražūs, ji man patarė panaudoti jas, sako padeda nuo slinkimo. Bet kiek teko skaityti, Milkshak'o paskirtis truputį kita, tad ir nebesusigaudau ar verta pirkti ir ar sustabdys tą slinkimą  g.gif
jei kuri išbandėt, pasidalinkit patirtimi  4u.gif

Aš kažkokias M... naudojau, 1vnt. kainuoja apie 2Lt, pati ampulė lyg stiklinė, lyg plastmasinė, ruda, peršviečiama, pagaminta Italijoje, stiprina plaukus ir dar kažką daro. Man tiko ir patiko, apstabdė plaukų linkimą mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi ziauriai slenka plaukai. ir kiazkodel ziuriu, kad cia ne tik iprastas sezoninis slinkimas, o jau gerokai uzsitesusi problema. bandziau "kosmadoj" berods, ar kur ten siulytas kapsules plaukams, bet visiskai nepadejo, tik pinigus isleidau.
pritariu tiems, kas teigia, jog pirmiausia reikia is vidaus stiprinti t..y gerti vitaminus ir pan.
Atsakyti
o ar kas gali placiau apie spirito ir pipiriuku antpila parasyti?
ar ji reikia atskiesti?
o ar plauku tas spiritas nesausina...?
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2007 10 22, 17:56)
Aš kažkokias M... naudojau, 1vnt. kainuoja apie 2Lt, pati ampulė lyg stiklinė, lyg plastmasinė, ruda, peršviečiama, pagaminta Italijoje, stiprina plaukus ir dar kažką daro. Man tiko ir patiko, apstabdė plaukų linkimą  mirksiukas.gif



na, viena milkshake ampule kainuoja apie 7-8 litus, tai cia turbut ne tos buvo g.gif
Atsakyti