Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Vat man jau atrodo gerokai apsitvarkė plaukai bigsmile.gif vis dar geriu Vega vitaminus ir naudoju O'Rising kapsules nuo slinkimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 10 24, 22:01)
Vat man jau atrodo gerokai apsitvarkė plaukai bigsmile.gif vis dar geriu Vega vitaminus ir naudoju O'Rising kapsules nuo slinkimo ax.gif



kokia maždaug jų kaina ir kur būna pirkti? tik pas kirpėjus ar ir parduotuvėse? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

pasidalinsiu su jumis savo beda, gal atsiras turinciu panasia problema; ji, aisku, susijusi su plaukais verysad.gif

Ant galvos plauku visad buvo gana daug, nors kai paauglystej nesiojau trumpus plaukus, mama vis mesteledavo, kad pakausis kiek retesnis. Bet i tai labai demesio nekreipiau, nes pakausio kaip ir nematau, o prieky plauku iki soties buvo 4u.gif

Bet... rugpjucio pabaigoj nuejau pas kirpeja ir ji man liepe butinai is karto eiti darytis tyrimu, nes pakausyje nenormaliai mazai plauku... Taip ir padariau, jau kita diena pasidariau tyrimus (Lietuvoje) - rezultatai geri. Dar vienus issamesnius tyrimus dariausi Liuksemburge (ten gyvenu), rezultatai ir vel geri... Dar ten buvau pas gydytojas - bendrosios praktikos ir dermatologe - jos liepe kuo maziau nervintis ir pagerti vitaminu. Tik kad as dabar labai daznai i savo pakausi ziuriu, o ten tikrai labai nedaug plauku, o toj vietoj, kur verpetas ir aplink ji, isvis galvos oda sviecia verysad.gif

Be to, prisiskaiciau net'e, kad tai galetu buti androgenine alopecija (kai plaukai isslenka, bet neatauga, nes reaguoja i tam tikrus hormonus, kaip kad vyriskiam buna...). Pradejau ziuretis - dabar jau atrodo, kad ir sklastymas daug platesnis, nei anksciau buvo (anksciau kazkaip demesio neatkreipdavau...). Istudijavau visas savo foto, plauku tikrai maziau atrodo...

Vos grizusi i Lietuva ejau pas vietine dermatologe, ji pasiziurejo pasiziurejo ir sako, gali buti ir androgenine alopecija verysad.gif Pries kelias dienas vel Liukse dariausi viena kosmetine procedura, kuria dare dermatologe, paprasiau, kad ir ji i mano galva paziuretu - sako, kad tai neturetu buti androgenine alopecija... g.gif

Lietuve gydytoja israse Regaine, tai kaip tik pradejau juo galva trinti... Dar ji buvo israsiusi vitaminu Pantogar, bet Liukse buvo tik panasios sudeties Pantovigar. Taip pat geriu kalci...

Nezinau, ka galvoti, atauganciu plauku lyg ir yra, bet nezinau, ar ju pakankamai... Pazistami sako, kad nesinervinciau, nes nieko nesimato, bet man tai ryskiai matosi... Siaip labai nesinoretu isigyti plikes verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Gal kam buvo panasus atvejis?
Atsakyti
Labai skaudu kad Lietuvoje gydytojai i plauku slinkimo problema ziuri nerimtai...pas ka nueitim nieks nesupranta kad tai tikrai problema verysad.gif
as manau kad pas mane difuzine alopecija, skaiciau kad galima sustabdyti plauku slinkima ir tikrai nesunkiai jei TIK ISSIAISKINI PRIEZASTI
**** ***** jau nervas ima rimtai kai eini pas tuos daktarus ir jie nieko neranda, nieko nesiulo, priduok krauja, hormonai, skydliauke , vsio, tai kaip man zinot, kuom pasitiket ir kur kreiptis pagalbos unsure.gif atsibodo jau. negi paciai gerti bele kokias tabletes ir ziuret ar nepageres doh.gif
kodel pas mus tokie daktarai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 10 25, 10:32)
Labai skaudu kad Lietuvoje gydytojai i plauku slinkimo problema ziuri nerimtai...pas ka nueitim nieks nesupranta kad tai tikrai problema verysad.gif
as manau kad pas mane difuzine alopecija, skaiciau kad galima sustabdyti plauku slinkima ir tikrai nesunkiai jei TIK ISSIAISKINI PRIEZASTI
**** ***** jau nervas ima rimtai kai eini pas tuos daktarus ir jie nieko neranda, nieko nesiulo, priduok krauja, hormonai, skydliauke , vsio, tai kaip man zinot, kuom pasitiket ir kur kreiptis pagalbos  unsure.gif atsibodo jau. negi paciai gerti bele kokias tabletes ir ziuret ar nepageres  doh.gif
kodel pas mus tokie daktarai  blink.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Sutinku su tavo pasisakymu, nes jaučiuosi taip pat doh.gif daktarai nieko nepasako, nepadeda išspręsti plaukų slinkimo problemos, ir į šią problęmą žiūri pro pirštus visai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 10 25, 10:46)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Sutinku su tavo pasisakymu, nes jaučiuosi taip pat  doh.gif  daktarai nieko nepasako, nepadeda išspręsti plaukų slinkimo problemos, ir į šią problęmą žiūri pro pirštus visai  verysad.gif


deja, turiu ir as sutikti. pirma karta kai nuejau pas dermatologe ir pasiskundziau plauku slinkimu ji kaip ir nemate dideles problemos. kol nepasakiau ka studijuoju, tada visi daktarai pagereja per sekunde
issikovojau sioki toki gydyma ir tyrimus trukstamus padare (nes kitus jau pati buvau kitur pasidarius) kadangi tyrimai norma buvo, tai tas gydymas buvo toks, kad ir pati sugalvociau... kai nuejau antra kart jau realiai matesi, kad nemazai plauku truksta ir kad ataugineja nauji... kad tik neprisikalbet, reikalai taisosi, bet ne vien daktares deka.
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2007 10 25, 12:14)
tai tas gydymas buvo toks, kad ir pati sugalvociau...

tai padėk mums sugalvoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita8352 @ 2007 10 25, 12:14)
deja, turiu ir as sutikti. pirma karta kai nuejau pas dermatologe ir pasiskundziau plauku slinkimu ji kaip ir nemate dideles problemos. kol nepasakiau ka studijuoju, tada visi daktarai pagereja per sekunde
issikovojau sioki toki gydyma ir tyrimus trukstamus padare (nes kitus jau pati buvau kitur pasidarius) kadangi tyrimai norma buvo, tai tas gydymas buvo toks, kad ir pati sugalvociau... kai nuejau antra kart jau realiai matesi, kad nemazai plauku truksta ir kad ataugineja nauji... kad tik neprisikalbet, reikalai taisosi, bet ne vien daktares deka.


Aha pasidalink patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2007 10 25, 15:39)
Aha pasidalink patirtimi  4u.gif


taip taip prasom pasidalinti ir su mumis, kokius tyrimus dareisi, kaip gydeisi, viska issamiai prasytume biggrin.gif 4u.gif
p. s. ka studijuoji kad gydytojai iskart pradejo i tave kitaip ziuret? medicina? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveika pas mane irgi plaukai labai slinko tai aš nusipirkau tokią priemonę plaukams, ji vadinasi "C
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 10 25, 11:32)
Labai skaudu kad Lietuvoje gydytojai i plauku slinkimo problema ziuri nerimtai...pas ka nueitim nieks nesupranta kad tai tikrai problema verysad.gif
as manau kad pas mane difuzine alopecija, skaiciau kad galima sustabdyti plauku slinkima ir tikrai nesunkiai jei TIK ISSIAISKINI PRIEZASTI
**** ***** jau nervas ima rimtai kai eini pas tuos daktarus ir jie nieko neranda, nieko nesiulo, priduok krauja, hormonai, skydliauke , vsio, tai kaip man zinot, kuom pasitiket ir kur kreiptis pagalbos  unsure.gif atsibodo jau. negi paciai gerti bele kokias tabletes ir ziuret ar nepageres  doh.gif
kodel pas mus tokie daktarai  blink.gif


Jo pritariu daktarai siaubingi, kad bent jau tas kraujo tyrimas butu teisingas. Man pradejo slinkti plaukai, jauciau nuovargi ir pan. tai nuejau issitirti gelezi, tai rezultatas vienoj klinikoj 30, kitoj 9 (norma nuo 9-29), tai sakau kur problema kas per nesamone. Tai zinot man atsakymas buvo, gal regentai blogi todel blogas tyrimas, o gal siaip suklydo, sakau tai kaip jus gydot ligonius, jei ligonis rimtas tai ir pasimirs. Na sako tai dar pasidarykit, o tyrimai tai visur mokomi. doh.gif , na aisku ir siaip nusibodo kaip narkomanei venas badyti.
Tai va pasidariau trecia tyrima ir turiu tris atsakymus 9, 19 ir 30. Ir velnias zino ka daryti gerti gelezi ar ne. Terapiautas pasake nieko nedaryk, praeis ir taip jei kas negerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beata_abc: 25 spalio 2007 - 15:55
QUOTE(beata_abc @ 2007 10 25, 16:53)
Jo pritariu daktarai siaubingi, kad bent jau tas kraujo tyrimas butu teisingas. Man pradejo slinkti plaukai, jauciau nuovargi ir pan. tai nuejau issitirti gelezi, tai rezultatas vienoj klinikoj 30, kitoj 9 (norma nuo 9-29), tai sakau kur problema kas per nesamone. Tai zinot man atsakymas buvo, gal regentai blogi todel blogas tyrimas, o gal siaip suklydo, sakau tai kaip jus gydot ligonius, jei ligonis rimtas tai ir pasimirs. Na sako tai dar pasidarykit, o tyrimai tai visur mokomi. doh.gif , na aisku ir siaip nusibodo kaip narkomanei venas badyti.
Tai va pasidariau trecia tyrima ir turiu tris atsakymus 9, 19 ir 30. Ir velnias zino ka daryti gerti gelezi ar ne. Terapiautas pasake nieko nedaryk, praeis ir taip jei kas negerai.


Kažkoks košmaras doh.gif
Tai kur žmogui kreiptis turint problemų su plaukų slinkimu doh.gif
Atsakyti