Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(dovzil @ 2008 03 25, 23:14)
Man atrodo slinkima mazina ir stiprina plaukus  4u.gif



na jau siandien buvau issitrynusi svogunu sultimis, o po to galva issiploviau su catrin bio+ sampunu, tikiuosi kad nustos slinkti, o isslinke plaukai ataugs verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 03 25, 22:25)
na jau siandien buvau issitrynusi svogunu sultimis, o po to galva issiploviau su catrin bio+ sampunu, tikiuosi kad nustos slinkti, o isslinke plaukai ataugs verysad.gif

Tik jokiu budu nesitikek rezultato po vieno karto. Teks det kelis kartus, kad pamatytum kaip plaukuciai atsigauna....tik tas svogunu kvapas doh.gif Bet ko tik nepadarysi zmogus del grozo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 26, 09:45)
Tik jokiu budu nesitikek rezultato po vieno karto. Teks det kelis kartus, kad pamatytum kaip plaukuciai atsigauna....tik tas svogunu kvapas  doh.gif  Bet ko tik nepadarysi zmogus del grozo  unsure.gif



na ka teks susigyventi su tuo "kvapeliu" bent jau kol kas doh.gif
Atsakyti
Kur Kaune galima nusipirkti Himalya Herbals krema? Labai seniai skaiciau siame forume, kad laisves alejos ar senamiescio vaistineje, bet niekaip dabar nerandu. Busiu dekinga jei kas nors dar karteli papasakos. Aciu
Atsakyti
QUOTE(linak10 @ 2008 04 02, 01:34)
Kur Kaune galima nusipirkti Himalya Herbals krema? Labai seniai skaiciau siame forume, kad laisves alejos ar senamiescio vaistineje, bet niekaip dabar nerandu. Busiu dekinga jei kas nors dar karteli papasakos. Aciu


Yra vaistinėje prie Centrinio pašto. Dabar atsirado Akropolio Eurovaistinėje, jie ten
atskiram stenduke sudėti su Himalaya šampūnais, losjonais ir kremais.
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 26, 10:45)
Tik jokiu budu nesitikek rezultato po vieno karto. Teks det kelis kartus, kad pamatytum kaip plaukuciai atsigauna....tik tas svogunu kvapas  doh.gif  Bet ko tik nepadarysi zmogus del grozo  unsure.gif


prieš 6 metus ir man teko trinti su svogunu sultimis. tai as koki menesi per kiekviena plovima tepdavau. plaukai labai atsigavo, tik reikia stenktis nepakliuti po lietum, nes kvapelis nekoks kai plaukai sudreksta cool.gif
si karta plauku slinkima bandysiu iveikti su alfapart ampulemis, nes vakar issiplovus galva issigandau kiek plauku liko saujose verysad.gif
Atsakyti
is savo patirties galiu pasakyti, kad Himalaj kremas labai geras ir kvapas visai malonus jo. Kad atauga plaukai po isslinkimo tai faktas ir pasireiskia po 1 men kurso. Dabar nesenai buvau pas odos gydytoja del savo bedu del plaukuciu, tai jis man dar israse tepala Alpicort nuo plauku slinkimo ir dar pleciancius kraujagisles, kad butu praeinamumas geresnis i plauko folikulus.Matysiu kaip veikia visi sie preparatai.
Atsakyti
QUOTE(sagule @ 2008 04 03, 14:22)
is savo patirties galiu pasakyti, kad Himalaj kremas labai geras ir kvapas visai malonus jo. Kad atauga plaukai po isslinkimo tai faktas ir pasireiskia po 1 men kurso. Dabar nesenai buvau pas odos gydytoja del savo bedu del plaukuciu, tai jis man dar israse tepala Alpicort nuo plauku slinkimo ir dar pleciancius kraujagisles, kad butu praeinamumas geresnis i plauko folikulus.Matysiu kaip veikia visi sie preparatai.


Alpicort'as hormoninis preparatas. Aš kažkaip bijočiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 04 04, 09:00)
Alpicort'as hormoninis preparatas. Aš kažkaip bijočiau g.gif

o ko cia bijoti???? g.gif As juk ju negeriu o tepu galva.
Atsakyti
O kokia kaina to Himalaj kremo?
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2008 04 04, 10:20)
O kokia kaina to Himalaj kremo?

jis kainuoja apie 50 lt., jo uztenka menesiui tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(sagule @ 2008 04 04, 10:46)
jis kainuoja apie 50 lt., jo uztenka menesiui tai tikrai.

Aisku,aciu 4u.gif
Atsakyti