Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo reikmenų parduotuvės KAUNE

QUOTE(Chera @ 2009 05 17, 13:58)
taip  mirksiukas.gif  dabar "Reda" remontuojama - tai "Kaivida" persikele i PC"Pasimatymo" II auksta

verysad.gif nera ten ikalamu plastmasiniu knopkiu verysad.gif ir dar keleta parduotuviu apejau, niekur neradau, tik metalines knopkes verysad.gif
Gal dar kas zino kur yra plastmasiniu ikalamu(neisiuvamu) knopkiu 4u.gif
Atsakyti
Kazin ar gausit kur nors niekur nemaciau.Buvusem pasimatime antram aukste pardei buvau nu super thumbup.gif seip manau kad visas zinau Kaune bet sioi parduotuvei nebuvus nes pas juos sandelije apsipirkinedavau patiko
Atsakyti
O gal zinot kur be AUskrynes ir Silko tekstiles parduotuviu butu graziu silkiniu, atlasiniu medziagu pasirinkimas? g.gif Nes jau kai susiradau po 180lt uz metra, tai net akyse zalia pasidare blink.gif Man ilgai sukniai vos ne 4m. reikes doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal žinot, kur galėčiau nusipirkti plataus atlasinio ir organzino kaspino normaliom kainom Kaune? Man reikia, kad būtų ne mažiau kaip 10 cm arba dar platesnis.
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Pati paklausiau, pati ir atsakysiu drinks_cheers.gif Aplekiau beveik visa Kauna, tai pigiu audiniu galima rasti Draugystes g-veje, E5 Mode sandeliuose. bet ten daugiau paprasti tokie, na pamusalu dar yra kam reik pigiu . kainos tikrai mazos, 15-20 lt uz metra. Dar yra Dauksos g-vej Senamiesty maza parduotuvele-siuvykla, Savanoriuos prie Guliverio kelioniu. Bet man laime nusisypsojo Zanavyku gatves parduotuvej, prie Zaliakalnio turgaus bigsmile.gif Nusipirkau 4 metrus po 27lt, ir labai neblogos medziagytes biggrin.gif Tai suknia jau baigia siut, atrodo thumbup.gif Ten tikrai verta pabandyt paieskot sau tinkamos medziagos, nebrangu.
Atsakyti
Kur galima nusipirkti pigiau dirbtines ir naturalios odos? Pageidautina Kaune.
Atsakyti
O gal kas uztikote gera baldiniu audiniu ar gobelenu parduotuve bigsmile.gif
Atsakyti
medzigu yra URME(bazese) 5 sandelyje raudonos galerijos. As ten pirkau medziagas mazylio patalynes siuvimui tai kaina 7lt( 1.6m plotis)-9lt(2.2m plotis) uz metra.
Atsakyti
QUOTE(vaitjovi @ 2009 07 27, 11:20)
Pati paklausiau, pati ir atsakysiu drinks_cheers.gif Aplekiau beveik visa Kauna, tai pigiu audiniu galima rasti Draugystes g-veje, E5 Mode sandeliuose. bet ten daugiau paprasti tokie, na pamusalu dar yra kam reik pigiu . kainos tikrai mazos, 15-20 lt uz metra.


Gal kuri galite tiksliai nupasakoti kur rasti tuos E5 Mode sandelius ir audinių parduotuvę? rolleyes.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Draugystes gatveje. Paeiti kelis simtus metru uz Senuku, kitoje gatves puseje bus pastatas. Raudonai- oranziniu plytu jei neklystu. Iskabos e-5 mode nera, bet yra kazkokia kita iskaba susijusi su baldais. reikia eiti i vidu, i sandelius. jeigu kas nors budes prie iejimo, palydes.
Atsakyti
O ten būna kas nors, kas padėtų išsirinkti, ar reikia pačiam jau tiksliai žinoti ko reikia, nes niekas nelauks, kol išsirinksi? Ir ar parduoda mažais kiekiais? ax.gif
Atsakyti
sveikos siuvėjėlės,
gal galite pasakyti kur Kaune galima rasti plono švelnių spalvų lino nekosminėm kainom. man suknelei tik metro reikia, bet šiek tiek pavažinėjau po miestą, tai akys ant kaktos išlipo sad.gif
___
o dėl bazės 5 sandėlio, tai aš visą patalynę savo mažylei iš ten pirktų medžiagų pasisiuvau, taip pat ten merliukų labai gražių su paveikslėliais yra. taip pat sintepono žaisliukams kimšti. tik lino nėra plono, o tik toks su paveikslėliais pabai gražiais, bet storas sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marti: 09 kovo 2010 - 10:46