Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo reikmenų parduotuvės KAUNE

Labai gražaus ir daug spalvų yra Auskrynėje, Savanorių pr. pradžioje, ten kur sustoja troleibusai. Taip pat Savanorių pr. Hiper maximoje yra rankdarbių prekių parduotuvėlė , joje taip pat yra. Nors man asmeniškai geriau patiko auskrynėje. Gal ir dar kur yra, bet aš ne vietinė ir visų Kauno parduotuvių nežinau
Atsakyti
QUOTE(prapieste @ 2010 12 10, 19:48)
Labai gražaus ir daug spalvų yra Auskrynėje, Savanorių pr. pradžioje, ten kur sustoja troleibusai. Taip pat Savanorių pr. Hiper maximoje yra rankdarbių prekių parduotuvėlė , joje  taip pat yra. Nors man asmeniškai geriau patiko auskrynėje. Gal ir dar kur yra, bet aš ne vietinė ir visų Kauno parduotuvių nežinau

Dėkui labai, bėgu ieškoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2010 12 10, 13:50)
Sveikos merginos,
gal galėtumėt pasufleruot kur Kaune galima būtų galima rasti spalvoto tiulio? Tokiu oru kažkaip nėra noro per visus taškus su paieškom lėkt...  unsure.gif



kazkada maciau E5 sandeli - dabar lygtais vadinas textilus smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas žinot kur Kaune deda knopkes? Ar reikia jau savo atsinešti, ar galima ir vietoje nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2011 04 06, 12:18)
Merginos, gal kas žinot kur Kaune deda knopkes? Ar reikia jau savo atsinešti, ar  galima ir vietoje nusipirkti?


Mickevičiaus gatvėje, ten prie teismo, ant lango bus pilna sagu priklijuota smile.gif ten didelis pasirinkimas pas juos tų "knopkių" 4u.gif
Atsakyti
O aš kreipiuosi su pigaus flizelino paieška Kaune 4u.gif

Atsakyti
Gal kas žino kur Lietuvoje galima nusipirkti reples spaudėms ir pačias spaudes
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2011 07 30, 19:55)
Gal kas žino kur Lietuvoje galima nusipirkti reples spaudėms ir pačias spaudes
user posted image   user posted image


Esu pirkusi iš Select katalogo. Bet tiesa sakant nesužavėjo... Pačių spaudžių būna Gariūnuose audinių paviljone. Jei tai vienkartiniam reikalui, tai geriau nunešti kam nors, kad įmuštų. O jei nuolatiniam naudojimui, tai geriau nusipirkti presą. Kainuoja jis brangokai apie 100 su trupučiu. Anksčiau būdavo Kaividoj. http://www.kaivida.l...alog&cat_id=223
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamese20: 31 liepos 2011 - 21:52
tu spaudziu lyk Garmuse maciau, Raudondvario pl.101 prie buvusio Vilko

Biski ne i tema, bet gal kuri turit paskolint Burda 03/2011??? Labai labai reikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gidli: 01 rugpjūčio 2011 - 21:55
QUOTE(siamese20 @ 2011 07 31, 22:51)
Esu pirkusi iš Select katalogo. Bet tiesa sakant nesužavėjo... Pačių spaudžių būna Gariūnuose audinių paviljone. Jei tai vienkartiniam reikalui, tai geriau nunešti kam nors, kad įmuštų. O jei nuolatiniam naudojimui, tai geriau nusipirkti presą. Kainuoja jis brangokai apie 100 su  trupučiu. Anksčiau būdavo Kaividoj. http://www.kaivida.l...alog&cat_id=223

sveika, spaudziu lyg maciau PC "Kalnieciai" 2-ame aukste, ten dabar kazkas panasaus atsidare kaip Kaivida
Atsakyti
QUOTE(emilija0123 @ 2011 08 03, 19:49)
sveika, spaudziu lyg maciau PC "Kalnieciai" 2-ame aukste, ten dabar kazkas panasaus atsidare kaip Kaivida

Dėkui už info, reiks prie progos patikrinti ką jie turi mirksiukas.gif Gal ir kainos mažesnės nei Kaividoj? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2011 08 04, 09:46)
Dėkui už info, reiks prie progos patikrinti ką jie turi  mirksiukas.gif  Gal ir kainos mažesnės nei Kaividoj?  rolleyes.gif

kai kas pigiau, kai kas brangiau, na bet zodziu juk visur taip 4u.gif
Atsakyti