Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo reikmenų parduotuvės KAUNE

Visokio lino galima rasti urme, geltonoje galerijoje 4 sandely ir dar yra savanoriuose, nordic baldu centro pastate 2 aukste. Kainos nuo 6 - 7 lt uz metra... wink.gif manau kainos tikrai nesikandzioja ten... smile.gif kolkas pigesnio lino man dar nepavyko rasti, jei kas rasite - pasidalinkite radybomis smile.gif aciu smile.gif
Atsakyti
Gal žinote, kur Urmo bazėje ( be 5 sandėlio ) dar prekiauja audiniais (flanele, marle ir tt.) ?
Atsakyti
Gal kas patars kur Kaune normaliomis kainomis rasti lininių nėrinių?
Atsakyti
gal zinot kur butu galima rast tvirtesniu audiniu Kaune? gobeleno ar kazko panasaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naguciu_feja @ 2010 08 14, 19:47)
gal zinot kur butu galima rast tvirtesniu audiniu Kaune? gobeleno ar kazko panasaus g.gif
Savanorių pr. ntoli buvusio Aklųjų kombinato, šalia Kasiulai parduotuvės (Savanorių pr. 192 c ("Mariaus" kiemas, prieš "Juzę"), mačiau, kad yra baldinių audinių parduotuvė. Gal ten rastum? mirksiukas.gif
http://www.kasiulai....s/zemelapis.JPG
Atsakyti
kur galima KAUNE nusipirkti frotines neperslampamos medziagos vaikiskai paklodei pasisiuti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 08 22, 09:14)
kur galima KAUNE nusipirkti frotines neperslampamos medziagos vaikiskai paklodei pasisiuti? 4u.gif

jyske biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 08 23, 00:30)

o aciu, salia mano namu kaip tik mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
esu visiskai zalia siuvime doh.gif ir susidomejau leliu gamyba. Tai mano klausimelis butu toks gal ir kvailas - kadangi leliu siuvimui (ypac ju rubeliams) reikalingi labai mazi medziagu kiekiai, ar audiniu parduotuvese parduoda tarkim po 30 cm? g.gif na, nesinori apsikraut medziagom kol kas unsure.gif
Ar gal tose parduotuvese buna kokiu atraizu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 08 24, 10:57)
Sveikos,
esu visiskai zalia siuvime  doh.gif  ir susidomejau leliu gamyba. Tai mano klausimelis butu toks gal ir kvailas - kadangi leliu siuvimui (ypac ju rubeliams) reikalingi labai mazi medziagu kiekiai, ar audiniu parduotuvese parduoda tarkim po 30 cm?  g.gif  na, nesinori apsikraut medziagom kol kas  unsure.gif
Ar gal tose parduotuvese buna kokiu atraizu?  g.gif

parduos ir 15 cm jei tik reiks, bet šiaip tokiu atveju aš eičiau į atraižų parduotuves, ten tokių gėrybių galima rasti, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 08 24, 10:06)
parduos ir 15 cm jei tik reiks, bet šiaip tokiu atveju aš eičiau į atraižų parduotuves, ten tokių gėrybių galima rasti,  wub.gif


g.gif dar buna ir atraizu parduotuves? bigsmile.gif idomu idomu... kol nepabandziau pirmo darbelio pasiut ir kol nezinau, ar man tai patiks, norisi kuo maziau nusipirkt... o jau kai patiks, tada jau rimtesnius kiekius pirksiu cool.gif Panasiai buvo su mezgimu... ir pajauciau poreiki ismokt siut biggrin.gif
Atsakyti
sveika,gal turite kanva aida 20?balta?ieskau parduotuveje ir interneto nera.gal zinote,kur gali surasti? 4u.gif
Atsakyti