Įkraunama...
Įkraunama...

Cepelinai iš virtų bulvių

Sakykit o virtu bulviu kukulius galima valgyt jai laikaisi dietos?Nes ten gi nieko tokio koloringo nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2011 10 06, 10:40)
Sakykit o virtu bulviu kukulius galima valgyt jai laikaisi dietos?Nes ten gi nieko tokio koloringo nera g.gif

O kaip pačios bulvės g.gif biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(milda.jas @ 2011 04 26, 17:15)
Man patogiausias receptas: cepelinai (tik truputį mėsos kiekis netikslus nurodytas, bent jau man mažiau reikėjo mėsos) smile.gif


puikus receptas thumbup.gif

mano cepelinai gavosi labai guminiai, nors ir skanūs. Tikriausiai dėl to, kad nepakankamai nusunkiau bulvių tarkius, išėjo beveik šlapia košė, reikėjo labai daug pirktinio krakmolo, nes nusistovėjusio nepakako. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2009 05 14, 22:20)
va cia tai nesupratau, bet driso visa sita pavadinti lietuviskai cepelinais  blink.gif 
http://www.youtube.c...h?v=MFgygJKtE8E

tipo moteris kur gamino lietuviu kilmes... tai matosi, kad tik kilmes  doh.gif  blink.gif

paziurejau blink.gif na jovalyne ten o ne cepelinai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 11 05, 18:22)
O kaip pačios bulvės  g.gif  biggrin.gif ?

pacios bulves kaloriju palyginus nedaug turi kaip cia daugumai atrodo smile.gif bananuose pvz daugiau kaloriju nei bulvese mirksiukas.gif
Atsakyti
Visos kalorijos padažuose, o paprasta virta bulvė jų neturi daug, netgi kažkur teko skaityti apie virtų bulvių dietą...
Atsakyti
O aš virtų bulvių cepelinus dar užsišaldau šaldiklyje, tai ilgam laikui užtenka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aricci: 16 vasario 2012 - 23:15
Sveikos mirksiukas.gif
Na perskaičiau visą temą - o kiek naujienų sužinojau thumbup.gif
Jau taip užsinorėjau cepelinukų, tad ryt bandysiu išsivirti virtų bulvių cepelinus ir parašysiu kaip gavosi - pliurzė ar ne tongue.gif

Skanaus ir sėkmės su cepelinukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aricci @ 2012 02 17, 00:14)
O aš virtų bulvių cepelinus dar užsišaldau šaldiklyje, tai ilgam laikui užtenka thumbup.gif


O Jus pries saldydama apmakaluojat krachmole? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2011 09 12, 12:40)
Daznai verdu, nes seimyna reikalauja, i virtas bulves dedu tik krakmola ir druskyte, daugiau jokiu isradimu cia nereikia. Cepelinai niekados neskyla ir neissileidzia, reikia tik nepervirti  thumbup.gif Zemaitiskus blynus darant irgi tik su krakmolu bulves maisau - visada viskas pavyksta  ax.gif

Tikrai taip, man irgi gaunasi super su krakmolu thumbup.gif Verdu bent kartą per dvi savaites, nes labai mėgstam, net užšaldyti netyžta... o žemaičius darau tik su miltais ir viskas gaunasi gerai.
Atsakyti
Virtas bulves ir krakmolą atminkau tarkuota žalia bulve,kol gaunas tinkama masė cepelinams. Pakasa baigiama,derlius didelis,skanių cepelinų rolleyes.gif
Atsakyti
Sakykit, kiek laiko reikia virti cepelinus, kad neištežtų?
Atsakyti