Įkraunama...
Įkraunama...

Stebėjimo kameros namuose

QUOTE(panda1 @ 2015 03 22, 18:21)
juk zmogu jus turesit pasakyt delko atleidziat.Auklė dažniausiai nėra nei įdarbinama, nei atleidžiama. Perkamos auklės paslaugos (kaip kirpėjos, manikiūrininkės, siuvėjos, odontologės). Šeima gali auklės paslaugų atsisakyti - o ne atleisti smile.gif
Atsakyti
Mūsų auklytė tai tapo mūsų šeimos nariu ax.gif Labai faina moteriškė, o kas svarbiausia tai kad dukrai jinai patinka, nes prieš tai, tik ateina auklė, o dukra verkia, rėkia, cypia, kad su ja nebus. doh.gif Tai po poros kartų pasakiau, kad auklės nereikia ir suradom šią smile.gif Tiesa jinai jau su amžiumi, virš 70 metų, bet tokia aktyvi, šauni moteriškė, o ir šiaip nei iš išvaizdos nei iš ''elgesio''* tikrai tiek neduočiau.

*Nežinau ar čia tinka, tas žodis, bet vaikšto ir į baiseinus ir į keliones važinėja ir t.t. thumbup.gif

Jokių nusiskundimų apie ją, ir tikrai kamerų namuose nėra smile.gif
Atsakyti
As dirbusi aukle, ne vienoje seimoje, nezinau ar jie turejo kameru. Bet pamenu, kai is manes moteris periminejo darba, as buvau su vaikais ir ji. Tai ji sako: "Tokie turtingi tevai, matyt kameras tikrai turi slaptas, kaip manai?" Kazkaip juokingai nuskambejo. o koks skirtumas, dirbti saziningai visuomet turi. kasininkes neiskundzia kad kameros prie kasu, labai daug zmoniu yra darbe nuolat filmuojami. Zinoma,maloniau jei tevai patys pasako kad filmuos, o ne slapta, nes kazkaip menkiau pasijauti tada.
Bet as pati tai tikrai deciau kameras filmuoti, nes labai svarbu kaip elgiasi zmogus vienas su vaiku likes.
Atsakyti