Įkraunama...
Įkraunama...

Stebėjimo kameros namuose


O aš manau, kad auklei nėra ko baimintis dėl tų kamerų! Juk tualete nestatomos jos blush2.gif !

O jei rimtai, tai auklytė gali rasti pliusų dirbdama su vaizdo kamera:
1. Nufilmuota medžiaga - geriausias įrodymas kaip vaikas elgiasi su auklyte ( čia tuo atveju, jei vaikutis nemandagus su svetimu žmogumi ir pan. Akmenukas į šeimos daržą.)ю
2. Nufilmuota medžiaga - geriausias įrodymas, jei namuose dingo koks daiktas, kad tai ne auklė paėmė bigsmile.gif . O kiek tokių atvejų, kai auklė apkaltinama neteisingai vagyste!
3. Nufilmuota medžiaga - geriausias įrodymas kaip auklytė dirba su vaiku ( turiu omenyje, ką veikia per dieną su vaikeliu, ko mokina ir pan.).

Tai juk auklytei tik į naudą!!! Tik dar kartą pasikartosiu, BŪTINA auklę informuoti , kad namie ją stebės visą laiką nematomos akys - vaizdo kamera!!!
Atsakyti
Pritariu lygitusiai, tačiau suprantu ir tas kurios nenorėtų būti filmuojamos - manau, ir aš nejaukiai jausčiaus jei žinočiau, kad filmuoja.. Jei nuoširdžiai, aš jau geriau nežinočiau biggrin.gif Kita vertus, jei savo namuose palikčiau visai svetimą žmogų, man būtų smalsu pažiūrėt ką jis ten su mano maže ir po mano stogu veikia.. Pas mumis čia tų kamerų pilna gatvėse, net laiptinėse, ypač mūsų rajone, nes seniau buvo didelis nusikalstamumas jame ir visi kažkaip ramiai į jas reaguoja, bet privačioj teritorijoj filmuojama jausčiaus kaip ant podiumo. unsure.gif
Žodžiu, pasakykit auklei, įtraukit į sutartį.. Jei nenorit išgąsdint, paaiškinkit, kad kamera ne jai stebėt skirta, ir kad nestebėsit nuolatos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 11 spalio 2007 - 23:31
Jaustusi itampa bunant su vaiku, nes negali zinot kada busi stebima. Negaleciau elgtis naturaliai 4u.gif
Bet reik pacios aukles klaust kaip jai.
Atsakyti
O aš kaip tik manau, kad auklei tokių dalykų žinot nebūtina... schmoll.gif Iš kur tu žinai, kas ten per žmogus...? Kiek visokių nutikimų dabar būna, oi...O jei viskas gerai, tai gerai-niekas tų vaizdelių ir nepamatys. Nežinai, galvos neskauda...Aš pati mąstau apie stebėjimo kameros įrengimą namuose (kai ateityje išeisiu darbelin), tik va nė žalio supratimo neturiu, ką ten kompiuteryje reikia sureguliuoti ir koks tas veikimo principas? blush2.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms pasisakiusioms 4u.gif

Su vyru kol kas neapsisprendem sakysim auklei ar ne blush2.gif Nutarem pasikonsultuot su teisininku ir jau tada ziuresim kaip daryt ax.gif Nesinoretu sakyt dar ir del to, kad "nesiseitu pletkai", kad kaimynai, draugai,pazystami ir pan. nezinotu ir paskui nereiktu teisintis/aiskintis, kad per baliu, vakareli tikrai neirasineji vaizdeliu ar kalbu... Niekada to nedarom ir nedarysim, cia jau visiska nesamone... jau rasiau anksciau, kam mums tos kameros reikalingos... bet paskui irodinek, kad ne dramblys esi...

Su viena moterim, pretenduojancia i auklytes, kalbant pasiteiravau ar jai butu labai nesmagu, jei namuose butu kameros... na, kad neirasinejam "istorijai", bet tiesiog galim bet kada galim pasiziuret kas namusoe vyksta. Tai pasake, kad primokekit 500lt/men prie to, kas siuloma ir galit ka nufilmuosit nors ir pardavinet biggrin.gif

Daluta, jei smalsu bus, rasyk az... galesiu paaiskint kas prie ko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Phedra @ 2007 10 14, 16:11)
Labai aciu visoms pasisakiusioms  4u.gif

Su vyru kol kas neapsisprendem sakysim auklei ar ne  blush2.gif  Nutarem pasikonsultuot su teisininku ir jau tada ziuresim kaip daryt  ax.gif Nesinoretu sakyt dar ir del to, kad "nesiseitu pletkai", kad kaimynai, draugai,pazystami ir pan. nezinotu ir paskui nereiktu teisintis/aiskintis, kad per baliu, vakareli tikrai neirasineji vaizdeliu ar kalbu... Niekada to nedarom ir nedarysim, cia jau visiska nesamone... jau rasiau anksciau, kam mums tos kameros reikalingos... bet paskui irodinek, kad ne dramblys esi...

Su viena moterim, pretenduojancia i auklytes, kalbant pasiteiravau ar jai butu labai nesmagu, jei namuose butu kameros... na, kad neirasinejam "istorijai", bet tiesiog galim bet kada galim pasiziuret kas namusoe vyksta. Tai pasake, kad primokekit 500lt/men prie to, kas siuloma ir galit ka nufilmuosit nors ir pardavinet  biggrin.gif

Daluta, jei smalsu bus, rasyk az... galesiu paaiskint kas prie ko  4u.gif


AS ne aukle,no valou butus pas zmones. Tai pas kelius tikrai stove kameros,as pastebejou(man nekas nesake) net palikdavo manes vienu name,ir isvazijodavo savo reikalais seimeninke. Man nemaise schmoll.gif as darijou savo darba.Ir neklausinejou,man tai normalus dalikas tongue.gif (kameros)
Atsakyti
O kaip yra su diktofono pastatymu karts nuo karto, kad pasiklausytum, kaip auklė bendrauja su vaiku, ar nešaukia ant jo be reikalo? Ar irgi reikia įspėti auklę, kad kartais tai gali būti padaroma? g.gif Būčiau dėkinga, jei parašytų mamytės, kurios tai darė... Kur statėte diktofoną ir iš kur jį gauti (ar nusipirkti, ar būna tarkim išsinuomoti?)
Atsakyti
QUOTE(Laura_ @ 2007 10 13, 17:29)
Jaustusi itampa bunant su vaiku, nes negali zinot kada busi stebima. Negaleciau elgtis naturaliai 4u.gif


Aš visados esu namuose, kai auklė būna, taigi, galiu girdėti ir panorėjusi stebėti, kaip auklė dirba. Kažkodėl dar neteko girdėti priekaišto, kad tokiu atveju sunku elgtis natūraliai.

Be to, jau yra darželių, kurie suteikia galimybę stebėti savo vaikus internetu. Tad, jei jau auklė nesutinka, reikėtų pagalvoti, gal tikrai turi kokių priežasčių likti "nematoma". g.gif

O įstatymiškai tai man atrodo filmuoti savo namuose gali ką nori, negali tik viešinti be kito asmens sutikimo. Ir kaip įrodytų, kad slapta stebėjote būtent auklę - o gal tos kameros, pvz., nuo vagių? O jūs nekalti, kad auklė vis kadre pašmėžuoja bigsmile.gif
Atsakyti
As kai paskaiciau "Juoduju aukliu sarasa" ir visas istorijas, tikrai neisivaizduoju kito varianto, kaip tik palikti kameras namie.
Nesuprantu ko cia blogai auklei jaustis, jei ji nieko blogo nedaro. Juk ne filma sukam, tai tik apsaugos priemone.
Beveik kiekvienoj parduotuvej yra filmuojama, juk nemanau, kad aukle jauciasi blogai Maximoje, nes ir ten stovi kameros.
As kiek snekejau su pazistamu advokatu, tai savo namuose gali daryti ka nori (privati erdve) tik negali nufilmuotos medziagos viesinti (panaudoti kaip ikalcio).
Kazkada maciau laida, surinkta slaptai filmuota medziaga, kaip aukles elgiasi su vaikais. Atsimenu tada net apsiverkiau pamacius, purto, dauzo, tyciojasi, kankina - tiesiog tu vaiku nekencia! Bet kazkodel dirba...
As tik uz kameras, o sakyti auklei ar ne - tai jau kiekvieno sazines reikalas. As manau pradzioj nesakyciau. Nors daug kas paaisketu ir atsisalius auklei dirbti jei suzinotu kad yra kameros...
Atsakyti
Jeigu kameras statot auklei stebeti,tai ir pasakykit jai,kad bus stebima,sazininga aukle neissigas,o nesaziningos jums ir taip nereikia. Aukle zinodama kad bus stebima,nenuskriaus jusu vaikelio,o ir kokia nauda jei bus nufilmuotas blogas elgesys ar smurtas,kad ir atleisit aukle vaikas jau bus nuskriaustas,kad ir ta vieninteli karta.. Reikia uzkirst kelia blogam elgesiui is karto,o ne po to,kai tai ivyko,juk vaikas nebus maziau iskaudintas,kad nufilmavot!
Atsakyti
QUOTE(pandora2006 @ 2007 11 17, 17:30)
nesipykit. as neklausiai ar reikia ar nereikia tos valyojaus. as tik norejau suzinoti ar lietuvoje populiaru ar teikiamos tokios paslaugos ir ar zmones turi galimybiu pasinaudoti. kiek kainuoja pvz tokios paslaugos. o ar reikia ar nereikia jos cia kiekvieno asmeninis reikalas.


auklei netgi labiau apsimoka būti filmuojamai, kad paskui šeima neapkaltintų nebūtais dalykais. tėvelių irgi "gerų" būna -- kurie ir prisigalvoja visko, ir apvagint gali.
Atsakyti
na as esu girdejus, kad darbo vietoje (imonese) irengdami kameras darbdaviai privalo ispeti savo darbuotojus, o cia juk taip pat darbo vieta. todel tikiuosi, kad nuspresite teisingai ir ispesite busima aukle apie kameras.
as pati aukle, ir noreciau zinoti apie kameras, jei tokios butu. aisku, butu ne itin jauku, bet jau kaip nors, 500lt priedo tikrai neprasyciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti