Įkraunama...
Įkraunama...

Stebėjimo kameros namuose

Aš manau - tegu žino, dėl to gal tik stropesnė bus. O filmavimas anksčiau ar vėliau vis tiek paaiškės. Kam šokiruot žmogų. Supyks, kad užfiksavot ją nosį krapštančią biggrin.gif
O jei iš anksto įspėta bus - jos reikalas sutikti ar ne pas jus dirbti, ir nereikės sukt galvos dėl įstatymų pažeidinėjimo.
Atsakyti
Manyčiau,kad įspėti auklės nereikia.Neseniai turėjau auklę,kuri pas mane pradėjo dirbti pabėgusi iš šeimos,kur demonstratyviai buvo pastatyta kamera ir viskas filmuojama.Ji man skundėsi,kad pastoviai jautė įtampą ir daugiau aktore būti nebenori.
Kai žmogus nežinos,kad yra filmuojamas,tai ir jausis laisviau.
Atsakyti
Man atrodo ,kad butinai reikia auklei pasakyti apie kameras,nes manau,mazai kam patiktu visa laika jaustis kaip filmavimo aiksteleje.
Atsakyti
O kas bus, kai tas dalykas atsitiktinai išaiškės? Juk vaikai gali leptelt doh.gif
Parduotuvėse mūsų pačių saugumui mus stebi video kameros lotuliukas.gif bet dėl to mes nesijaučiam kaip aktoriai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 08 spalio 2007 - 11:47
Kameros nepastebimos... ir vaikai nezino, kad jos nuolatos yra... kai mes juos vienus paliekam, pastatom "demonstratyviai" "papildomas" paprastas blush2.gif kita karta ir neziurim, bet kaip drausminamoji priemone, kai tevu nera thumbup.gif Aukle irgi, manau, nepastebetu, jei jau vaikai neatrinko per tiek laiko.
As to labiausia ir bijau, kad jei zmogus zinos, kad kazkas gali stebet, tai nesmagiai jausis... ziuri kas i ja ar neziuri... man irgi butu nesmagu doh.gif as nezadu istisai snipinet ir prisiknisinet prie del kazkokiu smulkmenu, visi mes zmones ir visiems visko nutinka ir vaikai ne auksiniai ax.gif Dar mastau, jei kazka labai labai blogo kada pamatyciau, tai vistiek su tuo zmogum "nedraugausi" toliau, tada galima ir pasakyt, kad va, pamaciau per ten ir ten blush2.gif ir del aukles irangos gi neisiminesi...
Bet dar klausimas... ar teisiskai legalu? Jei tarkim mano vaikas bus skriaudziamas - kankinamas (nu as cia filosofuoju tik) ar toks irasas turetu kazkokios reiksmes tarkim teisme. Smalsu, kaip yra "realiai" gal kas zinot... ax.gif ir ar gali mus aukle baudziamojon atsakomyben patraukt uz toki "snipinejima"?
Nesinori ir kitu zmoniu kazkaip nepatogion situacijon pastatyt ir patiems zmoniskai... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Donalita @ 2007 10 08, 11:45)
O kas bus, kai tas dalykas atsitiktinai išaiškės? Juk vaikai gali leptelt  doh.gif
Parduotuvėse mūsų pačių saugumui mus stebi video kameros  lotuliukas.gif  bet dėl to mes nesijaučiam kaip aktoriai


Parduotuve kazkaip iprasta... viesa vieta... ir ilgai ten netunai, o cia paskui zmogus bijos ir nosi pasikrapstyt ar vaika subart, kai chuliganys g.gif
Atsakyti
Gal yra kokia nors darbo taisių apsauga ar kažkas tokio? Paemeilint ir paklaust mirksiukas.gif
Manau, požiūris į kameras vaikų aklėjime turi būti kiek kitoks. Auklė, žinodama kad ją filmuoja, turėtų demonstruoti auklėjimo išmintį, o ne nervų tamprumą
mastau.gif na, gerai čia man šnekėt, kai aš ne auklė. Tegu jos pačios pasisako, juk lankosi šiame forume mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 08 spalio 2007 - 13:40
QUOTE(Donalita @ 2007 10 08, 13:34)
Gal yra kokia nors darbo taisių apsauga ar kažkas tokio? Paemeilint ir paklaust mirksiukas.gif
Manau, požiūris į kameras vaikų aklėjime turi būti kiek kitoks. Auklė, žinodama kad ją filmuoja, turėtų demonstruoti auklėjimo išmintį, o ne nervų tamprumą
mastau.gif  na, gerai čia man šnekėt, kai aš ne auklė. Tegu jos pačios pasisako, juk lankosi šiame forume  mirksiukas.gif


Kameros ne vaikams sekiot buvo sugalvotos, tiesiog tada, kai tai buvo padaryta, jokia saugos tarnyba nesieme musu trobeles saugot... arba uzsiprase laaabai daug, tai mums buvo tiesiog patogiau ir pigiau ta padaryti patiems... Dabar gal ir iseitu "susitart", bet ir taip gerai ax.gif
Nu nepedagogiska, bet pagazdinam vaikus kamerom, kad viska matysim, prasom cia fejerverku ir baliu nekelt...miegot eit ne 3-4 paryciais, o veliausia 12-1 ir t.t. ax.gif
Vaikai musu, namai irgi... tai nesijauciam darantys kazka blogo, nors gal tai ir yra neteiseta ax.gif bet aukle jau svetimas zmogus... ax.gif
Gal pasisakys ir auklytes, ka mano... ar reikia informuot auklyte ar tiesiog nutylet... blush2.gif
Atsakyti
Sunku pasakyti bigsmile.gif Net ir puikiai,be priekaistu atliekant darba,jaustusi itampa...kodel.........o kam butu malonu nuolat stebimai buti.
Siais laikais kameru yra visu,parduotuveje ofisuose,mokyklose,gatveje.Tarkim dirbant ofise,ten sedi prie PC,o ne strikineji aplink vaika,nesielgi vaikiskai ir t.t.Parduotuveje jausiuosi nemaloniai eidama i matavimosi kabinas,nes zinau,kai kurios jos yra stebimos,nors....ir nelegalu.Galima diskutuoti iki begalybes,kiek zmoniu,tiek nuomoniu.Mano nuomone kol kas tokia,dirbant sutikciau,kad mane filmuotu,bet........butu nemalonu ir iki galo negaleciau atsipalaiduoti........jaustusi itampa.Ir manau cia taip kiekvienam taip butu,nebent laikui begant iprastumei.
Sakau is aukles pozicijos 4u.gif
Atsakyti

Pasiskaitykite apie zmogaus teisiu apsauga! ten yra numatyta bauda ( nepamenu kokia , reiktu prisiminti 4u.gif ) darbdaviams, kurie istato vaizdo kameras auklytei nezinant! Todel PRIVALOTE informuoti auklyte,kad namie yra vaizdo kamera!!!! Kitu atveju, jei aukle nepescia, gali jus labai nuskriausit! O to,ko gero, niekas nenoretu! g.gif Srekmes!!!
Atsakyti
QUOTE(lygitusia @ 2007 10 09, 07:40)
Pasiskaitykite apie zmogaus teisiu apsauga! ten yra numatyta bauda ( nepamenu kokia , reiktu prisiminti  4u.gif )  darbdaviams, kurie istato vaizdo kameras auklytei nezinant! Todel PRIVALOTE informuoti auklyte,kad namie yra vaizdo kamera!!!! Kitu atveju, jei aukle nepescia, gali jus labai nuskriausit! O to,ko gero, niekas nenoretu!  g.gif Srekmes!!!


Aciu 4u.gif
Butinai pasidomesiu
Atsakyti
butina aukle ispeti apie kamera, nes slaptas zmogaus filmavimas be jo sutikimo yra zmogaus teisiu pazeidimas, nes tai vadinama pasikesinimu i zmogaus teise issaugoti privatuma. ir jei aukle netycia suzinotu, kad buvo spalta filmuojama gali jums skaudziai atsirugti mirksiukas.gif
siulyciau net sudaryti kokia rastiska sutartele, jog ji zino ir sutinka buti filmuojama, kad veliau niekam nekiltu jokiu pretenzinu.
o cia jau aukles problema ar ji sutiks pas jus dirbti ar ne 4u.gif
Atsakyti
apie baudas nežinau, bet nemanau, kad auklė sutiks būti filmuojama schmoll.gif
Atsakyti