Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių vaikai sulaužė mūsų žaisliukus :(

Vakar sventem gimtadieni, dovanu gavo toki mikrofona su stovu, ir ka, nulauze ta dali kur mikrofonas isistato doh.gif ir vaikas didelis, 9 metu doh.gif bandysim klijuot.. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 09 liepos 2012 - 08:07
Gal ne visai i tema, bet artimesnes neradau ax.gif Kaip reiketu elgtis jei i svecius ateje tevai leidzia savo vaikui viska ka ir namie, nors ir akivaizdiai mato, kad musu vaikui tokiu dalyku neleidziama? Pavyzdziui vaikas uzsioziuoja ir nenori nusiauti batu, suvalgius saldaini ir issipurvinus rankas ju nenuvalo. Na del batu as nenusileidziu, nes mano vaikis dar visas siuksles nuo zemes valgo, tai tevai taip nepatenkinti buna, kad cia ju vaikas patempta lupa nuskriaustas liko. Na o visa kita stengiuosi nepastebeti doh.gif Ka jus patartumet daryti? Vaikai to paties amziaus, o kitu pazystamu su tokio amziaus vaikais nelabai turim, taip kad nebendrauti nesinori g.gif O gal cia as per daug is savo vaiko reikalauju g.gif
Atsakyti
Kalbėti su tėvais, pakankamai diplomatiškai, o jei jie nesupranta, neišauklėti ar jiems dzin jų toks vaikų elgesys, na ne visi kreipia dėmesį į tokius dalykus, tai tiesiog susitikinėti jei su vaikais neutralioje teritorijoje, ne namie. Pvz kavinėse, gamtoje, kieme arba pas juos namuose. Kad tik ne jūsų teritorijoje.
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 07 09, 08:07)
Vakar sventem gimtadieni, dovanu gavo toki mikrofona su stovu, ir ka, nulauze ta dali kur mikrofonas isistato  doh.gif  ir vaikas didelis, 9 metu  doh.gif  bandysim klijuot.. sad.gif


patarimas iš praktikos - per gimtadienius reikia visas dovanas paimti ir neduoti, kol yra svečių.
Papildyta:
QUOTE(WildWildWest @ 2012 07 05, 07:26)

Kažkaip keistai skamba- paslėpti žaislus unsure.gif Man atrodo, kai jau ateina svečių vaikas, kaip tik nori pasirodyti savo geriausius žaisliukus, o ne luženas ar pliuškius blush2.gif


schmoll.gif nieko keista. juk paslepi - tvarkingai padedi- ne visus, o tik pačius brangiausius žaislus, lieka visa krūva. jei jau kažką labai nori parodyti - prašau, parodyk, o paskui atnešk ir padėsim. svečio nebarsi, jei sulaužys, o jei žaislas brangus, nuosavas vaikas liūdės jo netekęs. jau yra taip buvę, pasimokėm - geriau padėti, kad nepaimtų. vieno žaislo, sulaužyto prieš kokius trjus metus, vaikas dar dabar liūdi. o buvo dovanotas, nežinom, kur gauti būtent tokį patį.
Atsakyti
Jei zinau, kad ateis vaiku, tai brangiausius ir mieliausius zaislus ( o tokiu tera keletas) paslepiu. Is tu, kurie paliekami zaidimams, tai jei sulauzo - nu sulauzo. ka cia dabar smile.gif tevams sveciu vaiku niekada apie tai nepasakau ir atpirkti pasiulymu nesitikiu.
Atsakyti
QUOTE(Debesuota @ 2012 08 10, 21:43)
Gal ne visai i tema, bet artimesnes neradau  ax.gif Kaip reiketu elgtis jei i svecius ateje tevai leidzia savo vaikui viska ka ir namie, nors ir akivaizdiai mato, kad musu vaikui tokiu dalyku neleidziama? Pavyzdziui vaikas uzsioziuoja ir nenori nusiauti batu, suvalgius saldaini ir issipurvinus rankas ju nenuvalo. Na del batu as nenusileidziu, nes mano vaikis dar visas siuksles nuo zemes valgo, tai tevai taip nepatenkinti buna, kad cia ju vaikas patempta lupa nuskriaustas liko. Na o visa kita stengiuosi nepastebeti  doh.gif Ka jus patartumet daryti? Vaikai to paties amziaus, o kitu pazystamu su tokio amziaus vaikais nelabai turim, taip kad nebendrauti nesinori  g.gif O gal cia as per daug is savo vaiko reikalauju  g.gif

Mūsų namuose galioja MŪSŲ taisyklės, net ir svečiams...Jie paprašomi taisyklių laikytis. Už jų taisyklių laikymąsį atsakomybę prisiimu aš - atkrinta problemos dėl kaltų paieškos, jei kas sulaužoma. Jei manau kad reikia, paprašau draugus atitraukti vaiką nuo vienos ar kitos veiklos. Gi taip nesunku taisyklių nesuprantančio mažylio dėmesį nukreipti (su retomis išimtimis).
Jei planuoju suaugusių pabendravimą, tai visuometpasirūpinu, kad mažylius būtų kam prižiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 12 rugsėjo 2012 - 15:26
QUOTE(Debesuota @ 2012 08 10, 22:43)
Gal ne visai i tema, bet artimesnes neradau  ax.gif Kaip reiketu elgtis jei i svecius ateje tevai leidzia savo vaikui viska ka ir namie, nors ir akivaizdiai mato, kad musu vaikui tokiu dalyku neleidziama? Pavyzdziui vaikas uzsioziuoja ir nenori nusiauti batu, suvalgius saldaini ir issipurvinus rankas ju nenuvalo. Na del batu as nenusileidziu, nes mano vaikis dar visas siuksles nuo zemes valgo, tai tevai taip nepatenkinti buna, kad cia ju vaikas patempta lupa nuskriaustas liko. Na o visa kita stengiuosi nepastebeti  doh.gif Ka jus patartumet daryti? Vaikai to paties amziaus, o kitu pazystamu su tokio amziaus vaikais nelabai turim, taip kad nebendrauti nesinori  g.gif O gal cia as per daug is savo vaiko reikalauju  g.gif


Na, man butu giliai dzin, patenkinti tie tėvai ar ne. Mano namai mano taisyklės. Aš, bandyčiau kažkaip su vaiku daugmaž tartis, na palengvinti dalią jo tėvams, ir tuo pačiu aiškiai nurodant, pvz: pasilenkiu prie vaiko ir sakau: "nenori batukų mautis, suprantu tave. Bet, mūsų namuose žinok, yra tokia taisyklė, - su batais nevaikštom schmoll.gif Ir, jei nori eiti ten, kur va žaislai ir bla bla, reiktų nusimauti batus. Davai aš tau padėsiu, gerai". Gal tas padėtų susitarti su vaiku, be didelių isterijų. Na, o tėvai, suaugę žmonės, jiems pasakyčiau aiškiai, nu sorry, supraskit, su batais negalima. Ačiū...


Yra, pas mus kaimynas. Ateina su dar dviem kaimynų vaikais biggrin.gif Nežinau ar visi tie angliukai tokie, bet šitie vaikai tai be jokių kompleksų, problemų ir kt dalykų, ardosi mano namuose kaip turi būti doh.gif doh.gif doh.gif Kiekvienas jų atėjimas kančia pasidarė, ir supratau, kad jei tėvas stovi, žiūri ir nieko nesako, tai mano pareiga, mano tuos namus ir apginti. Taigi, kai paskutinį kartą, iš lietingo kiemo sugalvojo eiti į vonią ir nuplauti kamuolį po kranu, drąsiai vaikams užtvėriau kelią ir pasakiau: "sorry, pas mus su batais į vonią eiti negalima, kamuolio kišti po kranu negalima. Atnešiu skudurą, nusišluostysit, arba jei labai reikia, manęs paprašykit, kad nuvalyčiau. bet, murzinom kojom į vidų negalima". Nu, žinokit, vaikai akis išpūtė, dar du kartus pabandė įeiti, bet paskui tuom viskas ir baigėsi. Nu, jei pas mane ateina svečių, kodėl aš turiu kentėti, savo namuose g.gif
Atsakyti
o musu sveciai manieza sulauze sad.gif ir nera nei ka sakyt, nes vaikai visi duko ir kazkaip uzgriuvo sad.gif
Atsakyti
Mes irgi suslepiame zaislus, kuriu butu gaila, jei kas sulauzytu. Ir dar ivairias deliones ar stalo zaidimus, nes yra vaiku, kurie nezaidzia, o meto ir lauzo zaislus.
yra buve, kad ir suluzdavo kas nors, bet kompensuot niekada neprasydavom ir matyt nepaprasytumem. Na nebent, koki plazmini televizoriu sudauzytu, tai tada jau isdristumem kompensacijos:)
Atsakyti
yra posakis - musu namai - musu taisykles. Tai reikia jas ir nustatyti thumbup.gif
Atsakyti
As tai jei zinau kad ateis vaikai, kuriu tevai netramdo, tai paslepiu brangiausius daiktus
Atsakyti
QUOTE(Gorija @ 2012 11 09, 16:52)
As tai jei zinau kad ateis vaikai, kuriu tevai netramdo, tai paslepiu brangiausius daiktus

as tokiu aplamai i namus nekvieciu. Galima neutralioj vietoj susitikt.
Atsakyti