Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių vaikai sulaužė mūsų žaisliukus :(

QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 20, 17:07)
as tokiu aplamai i namus nekvieciu. Galima neutralioj vietoj susitikt.


Taip, ienas dalykas yra, kai tie seciai nuolat bardakus daro ir lauzo ir dar ka... o kitas dalykas,jei vakas netycia zaide ir sulauze ar sudauze. Siaip ar taip, geriausia brangius zaislus paslepti ateinant sveciams.
Atsakyti
QUOTE(Lina's art @ 2012 11 21, 11:21)
Taip, ienas dalykas yra, kai tie seciai nuolat bardakus daro ir lauzo ir dar ka... o kitas dalykas,jei vakas netycia zaide ir sulauze ar sudauze. Siaip ar taip, geriausia brangius zaislus paslepti ateinant sveciams.

vaikas? Tai, kad ir suauges gali ka netycia sudauzyt ar sulauzyt, ypac, kai kokybes nerasta.
Bet as vistiek laikausi principo, kad jei vaikai tyciniai zaislu lauzytojai, tai jiems ne vieta mano namuose (turejau viena tokia seima, kad ir gaila buvo, bet nutraukiau bendravima).
Atsakyti
Pas mus ne karta buvo tokie incidentai unsure.gif karta sunus atbego ir saukia kad draugas sokineja ant jo Play station kompiuterio,bet vaiko mama nesureagavo,nes jai tai naturalu,MB nemaza pirti uzkure tam vaikui ir dar motinai gerai velniu israse
Atsakyti
Nedarau problemos, sulūžo tai sulūžo žaislas, nebent jau viską iš eilės ima ir laužo, daužo. Aš leidžiu svečių vaikams jaustis laisvai mūsų namuose ir nesuprantu savo draugės, kuri, jei tik žaislą kas išima iš žaislų dėžės tuoj pat deda atgal, stebi kiekvieno atėjusio vaiko judesį.
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2012 11 23, 11:33)
nesuprantu savo draugės, kuri, jei tik žaislą kas išima iš žaislų dėžės tuoj pat deda atgal,

o nepagalvojat, kad gal drauge netures uz ka nupirkt vaikui kito zaislo, kuri kazkas sulauzys? Na, juk ne kiekvienas gali nueit, kad ir rytoj ir play station nupirkt. Todel ir brangina zaislus. Nes gaila bus, kai vaikutis verks savo sulauzyto zaislo, o ji negales jam nupirkt kito tokio.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 11 23, 15:33)
o nepagalvojat, kad gal drauge netures uz ka nupirkt vaikui kito zaislo, kuri kazkas sulauzys? Na, juk ne kiekvienas gali nueit, kad ir rytoj ir play station nupirkt. Todel ir brangina zaislus. Nes gaila bus, kai vaikutis verks savo sulauzyto zaislo, o ji negales jam nupirkt kito tokio.

žnokit tikrai nepagalvojau, nes pati kai ateina svečių negalvoju, kad tik žaislų laužyti vaikai susirinko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 11 23, 15:33)
o nepagalvojat, kad gal drauge netures uz ka nupirkt vaikui kito zaislo, kuri kazkas sulauzys? Na, juk ne kiekvienas gali nueit, kad ir rytoj ir play station nupirkt. Todel ir brangina zaislus. Nes gaila bus, kai vaikutis verks savo sulauzyto zaislo, o ji negales jam nupirkt kito tokio.



Uzmetu aki i sita tema laikas nuo laiko. Mano poziuris situo klausimu butu toks, kad tevai,kalantys i galva vaikams kad reikia branginti zaislus ugdo juos materialistais. Nezinau, ar tai yra gerai. Dabar aisku, kas nors uzsikauks cia, kad "tai kaaaaa, leisti viska is eiles lauzyti?????!!!!! Kas visa tai atpirks, mes tiek pinigu neturim, kad leistume viska lauzyti ir t.t. ir pan." Tik krastutinumus matanciu cia apstu.
Mano nuomone vaikai su zaislais turi zaisti, o ne juos tevu paskatinti slepti nuo draugu, juos branginti ar kazkaip ypatingai saugoti nuo kazko. Tiesiog mano suvokimu zaislas yra zaislas ir viskas tuo pasakyta. Per juos vaikai ateina i suaugusiu pasauli, tai kaip laikina pagalbos priemone. O priemones ir suluzta, ir pasibaigia, ir aplamai nera amzinas dalykas, nes atsiranda kitos.
Kita pamoka, kuria vaikai ismoksta , jei kas nors sulauzo ju zaisla - kad pasaulis nera teisingas. Juk tai tiesa ir visi tai zino. Ir sita dalyka vaikai suzino anksciau ar veliau. Todel nematau tragedijos, jei taip nutinka.
Atsakyti
Gal vertėtų auklėti laužytojus ,kad žaislų laužyti negalima , nes užaugę laužys ne svetimus žaislus, daug vertingesnius daiktus,niokos asmeninį turtą,išaugs vandalais...
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 11 26, 18:30)
Gal vertėtų auklėti laužytojus ,kad žaislų laužyti negalima , nes užaugę laužys ne svetimus žaislus, daug vertingesnius daiktus,niokos asmeninį turtą,išaugs vandalais...


Tai be abejo, kad vertetu aukleti niokotojus. Tai yra taip savaime suprantama, kad net rasyti apie tai nesivarginau. Is kitos puses jei leistis i svarstymus, kodel vaikai zaislus niokoja, tai galima daryt daug visokiausiu prielaidu del tokio vaiko elgesio. Gal jis pats yra labai nelaimingas, ujamas, gedijamas del pykcio protrukiu, istisai apsaukinejamas ir kitaip zeminamas, todel savo susikaupusi pykti islieja ant mazesniu, kurie negali jo nuskriausti - zaislu. g.gif Gal tevams reiketu pasigilinti del tokio vaiko elgesio? g.gif O siaip as nelabai tikiu svetimu vaiku auklejimu,aisku, geriau nei isvis nieko nedaryti, bet kad jie del to isaugs geresniais ir ne vandalais tai labai abejociau....
Kita vertus ne visada zaislai luzta tik del to, kad vaikai yra mazi monstrai ir vos tik paeme i rankas iskreiptu is pykcio veidu juos pavercia i nuolauzu kalna. Yra vaiku, kurie lauzo is smalsumo. Ne tai kad lauzo - nagrineja.Yra tiesiog neatsargiu vaiku.
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2012 11 26, 16:36)
Mano poziuris situo klausimu butu toks, kad tevai,kalantys i galva vaikams kad reikia branginti zaislus ugdo juos materialistais. Nezinau, ar tai yra gerai.


Man atrodo, kad tu painioji du skirtingus dalykus. Manau, tėvai moko SAUGOTI, PRIŽIŪRĖTI, TAUSOTI, o ne branginti savo žaislus. Ir tai yra labai gerai. Branginti irgi galima,tik kitoje situacijoje, sakykim kokį žaisliuką, kurį padovanoja labai brangus draugas ar žmogus. Normalu.
O tas vaikas (užaugęs žmogus) , kuris mokės saugoti ir prižiūrėti savo daiktus, retai kažkaip kitaip elgsis ir su kito daiktais, todėl toks žmogus bus patikimas darbuotojas, patikimas draugas ir kaimynas. Moki saugoti savo, suprasi ką ir kitam reiškia jo daiktai.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2012 11 27, 10:31)
Moki saugoti savo, suprasi ką ir kitam reiškia jo daiktai.

cituoju tik paskutini sakini, bet pritariu absoliuciai viskam drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 11 23, 15:33)
o nepagalvojat, kad gal drauge netures uz ka nupirkt vaikui kito zaislo, kuri kazkas sulauzys? Na, juk ne kiekvienas gali nueit, kad ir rytoj ir play station nupirkt. Todel ir brangina zaislus. Nes gaila bus, kai vaikutis verks savo sulauzyto zaislo, o ji negales jam nupirkt kito tokio.



QUOTE(Aimeja @ 2012 11 27, 10:31)
Man atrodo, kad tu painioji du skirtingus dalykus. Manau, tėvai moko SAUGOTI, PRIŽIŪRĖTI, TAUSOTI, o ne branginti savo žaislus. Ir tai yra labai gerai. Branginti irgi galima,tik kitoje situacijoje,  sakykim kokį žaisliuką, kurį padovanoja labai brangus draugas ar žmogus.



Butent kalba ejo apie zaislu branginima. O bet kokio daikto branginimas man asocijuojasi su materializmu.
O mylimiausias zaisliukas nebutinai turi buti padovanotas mylimo zmogaus. Tai gali buti ir niekniekis, rastas kur nors patvoryje, kuris vaikui kazkodel labai daug reiskia.
Atsakyti