Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

nu taip ten tuos plaukus ir tausoja. as " paneles" zurnale laimejau sukuosenos daryma. "burzua " kirpykloje. nuvaziavau tai kadangi esu juoda ir neseniai buvus kirpykloj tai nieko per daug nesitikejau. nusprende nudazyt sruoga. tai ja balino gal valanda( jei taip visus plaukus tai nebuciau leidus) po to daze. aisku po kiekvieno dazymo plovimas. o dziovino tokiu karsciu kad jei i kokia ausi pataikydavo tai klykt norejosi.( namie as tik naturaliai arba saltu oru). taigi toks ten ir tausojimas. gal del to kad uz dyja dare? bet manau juk " panele " jiems turejo sumoket ar paeklamuot.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 02 28, 17:46)
nu taip ten tuos plaukus ir tausoja. as " paneles" zurnale laimejau sukuosenos daryma. "burzua " kirpykloje. nuvaziavau tai kadangi esu juoda ir neseniai buvus kirpykloj tai nieko per daug nesitikejau. nusprende nudazyt sruoga. tai ja balino gal valanda( jei taip visus plaukus tai nebuciau leidus) po to daze. aisku po kiekvieno dazymo plovimas. o dziovino tokiu karsciu kad jei i kokia ausi pataikydavo tai klykt norejosi.( namie as tik naturaliai arba saltu oru). taigi toks ten ir tausojimas. gal del to kad uz dyja dare? bet manau  juk " panele " jiems turejo sumoket ar paeklamuot.

Na ir kada galesim pasigrozet tavo naujaja sukuosena Paneleje? pasigirk smile.gif
Atsakyti
Cia del to noro buti blondine, kai esi tamsiaplauke, tai yra taip: arba lieki tamsiaplauke aba lieki su nusiurusiais plaukais. As pati paauglystej paeksperimentavau, tai plaukus vien del sruogu susigadinau doh.gif Dabar irgi dazau sruogelem, bet turiu labai puikia kirpeja, kuri oi kaip stengiasi tausoti mano plaukelius, dazo su silpniausios koncentracijos peroksidu, kuris aisku blondiniskos spalvos neisgauna is karto, lieka gelsva, bet tada uzdeda balzamo kuris duoda pilka spalva(cia kaip buna toks atspalvis toks lyg zilu plauku) Ir sruogeles labai graziai atrodo thumbup.gif

O kur cia tokios kainos uz sruogeles 100Lt, as tai moku kirpimas+sruogeliu dazymas-25Lt thumbup.gif
Atsakyti
Joooo... paciai pasisviesinti sunkoka..., nes net ir kirpejoms labai sunku iveikti ryza pigmenta plaukuose - tai jos sumaiso dazus, arba deda "pilka" balzama. Pats kazin ar taip pasidarysi, cia jau reikia ismanymo.
Atsakyti

as tai moku kirpimas+sruogeliu dazymas-25Lt thumbup.gif

o kokiam tu mieste ir kokioj kirpykloj tu cia tokias kainas radai?
Atsakyti
Kaune, sita kirpeja turi nuosava nama ir jame isirengusi kirpykla smile.gif
Atsakyti
tai gal butu tos kripejos kaune telefoniuka ir adresa, ar cia tik pazistamom ji taip daro:) (gali imest i az, jeia tvirai neskelbi).
as tai per kaledine muge kaune laimejau 100lt ceki "forma" kirpykloj, tokia salia stoties, labai sustrai irengta ir t.t.. papuole kirpejas gejus (na, man tik geriau, nes jie supranta ka daro ir skoni dazniausiai turi) tai paprasiau kad padarytu ivairiu sruogeliu ( asryza ir norejau sviesesniu, raudonesniu, ryskesniu visokiu sruogeliu daug galvoj). rezultatas toks: sruogeliu ne tiek dautg kiek man norejosi, paciu plauku spalvos neryskino, ir kaip tik uzteko to simtinio cekio. daugokai kazkaip uz sruogeles... bent jau man tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugucia @ 2005 03 01, 15:26)
tai gal butu tos kripejos kaune telefoniuka ir adresa, ar cia tik pazistamom ji taip daro:) (gali imest i az, jeia tvirai neskelbi).
as tai per kaledine muge kaune laimejau 100lt ceki "forma" kirpykloj, tokia salia stoties, labai sustrai irengta ir t.t.. papuole kirpejas gejus (na, man tik geriau, nes jie supranta ka daro ir skoni dazniausiai turi) tai paprasiau kad padarytu ivairiu sruogeliu ( asryza ir norejau sviesesniu, raudonesniu, ryskesniu visokiu sruogeliu daug galvoj). rezultatas toks: sruogeliu ne tiek dautg kiek man norejosi, paciu plauku spalvos neryskino, ir kaip tik uzteko to simtinio cekio. daugokai kazkaip uz sruogeles... bent jau man tongue.gif



Parasiau 4u.gif
Atsakyti
Na ir kada galesim pasigrozet tavo naujaja sukuosena Paneleje? pasigirk

na bus gal kovo menesi . bet ten reklamine akcija tai nuotrauka bus kokia 2X3:)
Atsakyti
Pas mane plaukai dabar yra tokie rudi netamsus,labai noreciau pilku sviesiai bet manau be plauku sviesinimo neapsieiciau? reiketu juos is pradziu nubalinti o po to dazyti norima spalva.Ar gal kaip nors galima butu ir kitaip padaryti smile.gif nes pas mane plaukai nelabai kokie,ploni sad.gif ir bijau kad po sviesinimo teks pirkti peruka...
Atsakyti
Patikek savo garbanas profesionalui ir viskas bus o.k. Tik rasti kas graziai sviesintu plaukus, sunkiau nei rasti kas gerai kirptu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta avele @ 2005 02 28, 22:28)
Cia del to noro buti blondine, kai esi tamsiaplauke, tai yra taip: arba lieki tamsiaplauke aba lieki su nusiurusiais plaukais. As pati paauglystej paeksperimentavau, tai plaukus vien del sruogu susigadinau doh.gif  Dabar irgi dazau sruogelem, bet turiu labai puikia kirpeja, kuri oi kaip stengiasi tausoti mano plaukelius, dazo su silpniausios koncentracijos peroksidu, kuris aisku blondiniskos spalvos neisgauna is karto, lieka gelsva, bet tada uzdeda balzamo kuris duoda pilka spalva(cia kaip buna toks atspalvis toks lyg zilu plauku) Ir sruogeles labai graziai atrodo thumbup.gif

O kur cia tokios kainos uz sruogeles 100Lt, as tai moku kirpimas+sruogeliu dazymas-25Lt  thumbup.gif


Gal galima tos kirpejos tel? sudomino kirpeja, kuri tausoja kliento plaukus...
As taip pat blondine..
Atsakyti