Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

Issiunciau 4u.gif
Atsakyti
Beje kirpejos vardas Ingrida 4u.gif
Atsakyti
man taip ataktuali tema 4u.gif
dabar mano plaukai rudai juodi. ateina pavasaris, norisi kazko sviesesnio, ryskesnio, ivairesnio savo plaukuose. tai sugalvojau kokiom sruogom padazyti. tik ne visa galva, nes kazkaip gal jau is mados biski isejo g.gif g.gif tai prasysiu kirpejos, kad kokia viena ar pora sruogu padarytu, nos nelabai isivaizduoju kaip atrodys tongue.gif
o jus parasykit, ar pasisviesinot,ar patiko, ar plaukai labai nenukentejo? idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2005 03 19, 15:26)
man taip ataktuali  tema 4u.gif
dabar mano plaukai rudai juodi. ateina pavasaris, norisi kazko sviesesnio, ryskesnio, ivairesnio savo plaukuose. tai sugalvojau kokiom sruogom padazyti. tik ne visa galva, nes kazkaip gal jau is mados biski isejo g.gif  g.gif tai prasysiu kirpejos, kad kokia viena ar pora sruogu padarytu, nos nelabai isivaizduoju kaip atrodys tongue.gif
o jus parasykit, ar pasisviesinot,ar patiko, ar plaukai labai nenukentejo? idomu ax.gif

Ir as juoda smile.gif bet pavasariui taip noretusi ko nors sviesesnio, jau kazkada buvau balta...per metus, gal vel reiktu tongue.gif
Atsakyti
kokiais dazais verta nusibalinti plaukus? o gal geriau nuimti spalva ir uzdeti kita? plaukai tamsus cry.gif , o taip norisi sviesiu i baltuma...nenioriu buti geltona kaip visciukas ar karameline... gal zinote kokius gerus dazus? na iki50 lt biggrin.gif
Atsakyti
balinti be peroksido?? hah.gif nu ir uzsimanei... geriausiu ayveju nuima pigmenta kazkokiom priemonem, ir dazo dazais, bet tie dazai juk su peroksidu g.gif o paskui vargas atitaikyti tokia pat spalvyte kad nusidazytu ir ataugancios saknys doh.gif ech, as vis spalvu paieskose jau nebeaisku kelinti metai... cry.gif
namuose darytis tokios proceduros nepatariu schmoll.gif plaukelius sugadinsi
Atsakyti
Oi, prisiskaičiau aš čia biggrin.gif Plaukus dažyt tik pas kirpėją, bent jau pirmus kartus. O sruogeles pačiai nelabai įmanoma ir nusidažyt. Aš esu blondinė, jau gal kokius 8 metus ir nepasakyčiau, kad mano plaukučiai blogi g.gif Turėjau rudus plaukučius, tad juose ryžo pigmento tai ojoj doh.gif O juk jį ir sunkiausia nuimt. Bet aš savo kirpėja esu labai patenkinta, puikiai atitaikėm šviesią spalvą (nesimato, kad dažyti plaukai, daug kas galvoja kad natūralūs) ir nevaikštau kaip viščiukas geltona ar balta kaip peroksidas tongue.gif Viskas priklauso nuo kirpėjos profesionalumo thumbup.gif Dažau Londa dažais, bet visada kirpėja maišo kelis dažus ir aišku peroksidą naudoja. Kaip kitaip pašviesint plaukus g.gif Tik jau miltelių, tai niekad gyvenime, nes galima ir be plaukų likt sad.gif Susirask gerą kirpėją ir bus viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
mano kirpeja mane labai graziai nudaze sruogelem....mano naturalus plaukai yra tamsiai rudos spalvos....ir ji man nudaze su londa balinimo milteliais "Blondoran" su 9% arba 12% peroksidu...ir normaliai isbalino...bet nudaze ne visa galva o tik nuo virsaus iki puses...nes apacioj sake kad retais kas dazo tai va ne visi mano plaukai sugadinti...o jei pvz kasnors nudazo ir iseina gelotna spalva o ne balta tai no problem...nusiperki pallette dazuomaji sampuna "silver" ir isplauni galva ir ta geltona spalva darosi tokia sidabrine..platino spalvos vat ir viskas... tongue.gif
Atsakyti
Kiek tas dažymas sruogelėm kainuoja, a? Nu niekad sruoguota nebuvau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 05 08, 15:40)
Kiek tas dažymas sruogelėm kainuoja, a? Nu niekad sruoguota nebuvau  rolleyes.gif

Žiūrint kokį saloną išsirinksi.Kuo prabangesnis salonas tuo brangiau.
Atsakyti
QUOTE(Sweetstrawberry @ 2005 05 07, 17:08)
mano kirpeja mane labai graziai nudaze sruogelem....mano naturalus plaukai yra tamsiai rudos spalvos....ir ji man nudaze su londa balinimo milteliais "Blondoran" su 9% arba 12% peroksidu...ir normaliai isbalino...bet nudaze ne visa galva o tik nuo virsaus iki puses...nes apacioj sake kad retais kas dazo tai va ne visi mano plaukai sugadinti...o jei pvz kasnors nudazo ir iseina gelotna spalva o ne balta tai no problem...nusiperki pallette dazuomaji sampuna "silver" ir isplauni galva ir ta geltona spalva darosi tokia sidabrine..platino spalvos vat ir viskas... tongue.gif

Tu dar su plaukais,negalima nuiminėti spalvos,balinti su 12% peroksidu.Po visko plaukai būna kaip šiaudai.
Atsakyti
QUOTE(svajoniuke @ 2005 05 04, 19:58)
kokiais dazais verta nusibalinti plaukus? o gal geriau nuimti spalva ir uzdeti kita? plaukai tamsus cry.gif  , o taip norisi sviesiu i baltuma...nenioriu buti geltona kaip visciukas ar karameline...  gal zinote kokius gerus dazus? na iki50 lt biggrin.gif

Net negalvok dažytis namuose tikrai būsi kaip viščiukas,patikėk manim net kartais kirpėjom neišeina.
Atsakyti