Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

QUOTE(Jurblond @ 2005 09 13, 14:02)
Mano ilgi ir nenutriuse plaukai, dazau pas kirpeja ir tik sruogom, nes kai ataugineja, tai ne taip matosi. O dazau kas 2-3 men. Tai va, bet visada pagalvoju, ar ne laikas juodiem plaukam.


Aš taip pat buvau užsimaniusi juodų 4u.gif , bet kai eilinį kartą lankiausi Femina Bonoje, tai kirpėjo ir paklausiau, gal man geriau ne šviesiai, o juiodai dažynes, nes šiaip juk natūralūs ir yra tamsūs, tačiau jis paprieštaravo ir sakė, kad man geriau tinka tokie kokie dabar na nebent daugiausia kokias pora tonų tamsesni, bet jokiu būdu ne juodi, kadangi juo pasitikiu tai taip ir likau šviesiaplaukė ax.gif .
Atsakyti
esu tipiska pilka blondine. dazau plaukus jau 6 metus. paskutiniu metu slinkt pradejo.. cry.gif
gal kas galit rekomenduot gerus neypac kenkiancius plaukams dazus?
bet tikrai sviesius, o ne kokius geltonus. girdejau, kad geri Henna Plus, bet kai paziurejau, jie tiesiog balti. visai balta nenoreciau but. gal tokia truputi i pilkuma mirksiukas.gif
Atsakyti
as esu i gelsvuma dazau jau 10 metu smile.gif bet pradejau nuo lorealio, fructis dazu - nieko gero plaukai trupejo. dabar jau 5 metus dazau feminoje bonoje su keune dazais. plaukai ilgi, zvilgantys elastingi ir netrupa 4u.gif
Atsakyti
As jau 5 metus dažau su Fructis ir nieko mirksiukas.gif
plaukai sveiki, žvilgantys ax.gif
Atsakyti
Man tai Lorealis irgi netiko visaj, tik plaukus sugadino. Patinka Paletes dažai, su jais problemų nebūna, plaukai neslenka smile.gif
Atsakyti
As vakar su Lorealiu daziaus. siaubas cry.gif
mano buvo beveik balti, saknys pilkos, daziausi su Skandinavian blond spalva.
gavausi prie saknu sviesiai ruda, o tie nubalinti plaukai pilki blink.gif
o spalva turejo but tikrai sviesi.

P.S.: pirkau, nes susigundziau akcija. doh.gif

Atsakyti
QUOTE
Man tai Lorealis irgi netiko visaj, tik plaukus sugadino. Patinka Paletes dažai, su jais problemų nebūna, plaukai neslenka


O kokiais Paletes dazais dazai? tais brangesniai? yra Deluxe ir dar kazkokie nauji, o yra tie, kur apie 7 Lt kainuoja.
man atrodo, kad butent nuo paletes slinkt pradejo, bet spalva gera tikrai gaunasi

Atsakyti
Negasdinkit manes del Lorealio! verysad.gif
Siandien mane kirpeja pavede, tai nulekus nusipirkau brangiausius Rimi buvusius dazus- Loreal Exellence man rodos, Nr.2 Rytooj drauges vestuve, ka as darysiu, jei sugadinsiu plaukus... cry.gif
Atsakyti
Na aš dažausi su Loreal Exellence (tik numerio neprisimenu). Aišku balta neesu, bet spalva graži gaunasi.
O dėl slinkimo, tai plaukai slenka paskutiniu metu žiauriai g.gif cry.gif
Atsakyti
Na vaa unsure.gif ir man siaip labai slinkt pradejo paskutiniu metu cry.gif
O gal galima Keune dazu nusipirkti kirpykloje, bet plaukus dazytis namie? Ne visada galiu ir noriu palikti virs 100 lt i menesi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2005 10 07, 10:24)
Na vaa  unsure.gif  ir man siaip labai slinkt pradejo paskutiniu metu  cry.gif
O gal galima Keune dazu nusipirkti kirpykloje, bet plaukus dazytis namie? Ne visada galiu ir noriu palikti virs 100 lt i menesi  schmoll.gif


Aiškiai, kad galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Aiškiai, kad galima 


idomu kiek kainuotu? as galvojau, kad negalima, nes jos is didelio kiekio atsveria kiek reikia ir po to dazo. negi ju yra dezutese, vienam kartui?
Atsakyti