Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

As pas kestuti ir kerpuosi, ir dazausi, bet jis kategoriskai atsisake is manes daryt blondine...... cry.gif
Tipo per grazus plaukai, per stori, per tamsus, blondavimas juos sugadins ir bla bla.... cry.gif
Idejo tik kelias sviesias sruogas, kuriu as savo kudlose ne nerandu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2005 07 25, 13:13)
As pas kestuti ir kerpuosi, ir dazausi, bet jis kategoriskai atsisake is manes daryt blondine...... cry.gif
Tipo per grazus plaukai, per stori, per tamsus, blondavimas juos sugadins ir bla bla.... cry.gif
Idejo tik kelias sviesias sruogas, kuriu as savo kudlose ne nerandu.... blush2.gif


neatsimenu, ar jau rasiau, bet geresniu dazu uz Henna + Nr 00 nesu radus. Taip pat ir mano drauge, kuri budama brunete, po nusidazymo ryzai+ dvieju cheminiu (beje, paskutinis ziauriai plaukus pagadino), vistiek neprarado vilties tapti blondine, ir sekmingai bei laimingai ja buna iki shiol. dazai plauku negadina, spalva- pelenu, jokio geltonumo, galit nusipirkti dazu ir nusinesti i kirpykla, ten ir nudazys. Jei ka, zinau nebloga kirpeja kaune, kuri uz nebrangiai tai ir padarys mirksiukas.gif beje, rodos dabar Droge nuolaidos siems dazams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 25 liepos 2005 - 16:24
QUOTE(Sensi @ 2005 07 25, 16:23)
neatsimenu, ar jau rasiau, bet geresniu dazu uz Henna + Nr 00 nesu radus. Taip pat ir mano drauge, kuri budama brunete, po nusidazymo ryzai+ dvieju cheminiu (beje, paskutinis ziauriai plaukus pagadino), vistiek neprarado vilties tapti blondine, ir sekmingai bei laimingai ja buna iki shiol. dazai plauku negadina, spalva- pelenu, jokio geltonumo, galit nusipirkti dazu ir nusinesti i kirpykla, ten ir nudazys. Jei ka, zinau nebloga kirpeja kaune, kuri uz nebrangiai tai ir padarys  mirksiukas.gif  beje, rodos dabar Droge nuolaidos siems dazams  4u.gif


O ar galima šiuos dažus naudoti ant jau dažytų plaukų? Ar būtina atsiauginti savo spalvą? rolleyes.gif Pati esu dažyta blondinė, šviesinu plaukus su Loreal, bet vis del to po laiko atsiranda geltonumas schmoll.gif nors iš karto būna graži peleninė spalva. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasare: 31 liepos 2005 - 16:26
aš dažausi keune dažais tai spalvytė thumbup.gif gaunasi o ir plaukučiai sveiki ir nenušiurę
Atsakyti
aš dažausi kirpykloje keune dažais tai spalvytė thumbup.gif gaunasi o ir plaukučiai sveiki ir nenušiurę
Atsakyti
QUOTE(pavasare @ 2005 07 31, 16:25)
O ar galima šiuos dažus naudoti ant jau dažytų plaukų? Ar būtina atsiauginti savo spalvą? rolleyes.gif Pati esu dažyta blondinė, šviesinu plaukus su Loreal, bet vis del to po laiko atsiranda geltonumas schmoll.gif nors iš karto būna graži peleninė spalva. rolleyes.gif

Taigi tie Henna dazai su peroksido milteliais, as tai bijociau, jau ir taip ne kas is plauku liko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasare @ 2005 07 31, 16:25)
O ar galima šiuos dažus naudoti ant jau dažytų plaukų? Ar būtina atsiauginti savo spalvą? rolleyes.gif Pati esu dažyta blondinė, šviesinu plaukus su Loreal, bet vis del to po laiko atsiranda geltonumas schmoll.gif nors iš karto būna graži peleninė spalva. rolleyes.gif


Gali drasiai dazyti! As kai jais pradejau dazyti, irgi daziau ant Lorialio... blush2.gif O spalvyte gaunasi labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 07 31, 16:59)
Taigi tie Henna dazai su peroksido milteliais, as tai bijociau, jau ir taip ne kas is plauku liko blink.gif


Yra ten kazkokie milteliai g.gif , bet gal kokius 4 metus edazydavau su tais dazais, tai man plaukai ne tik kad liko, bet dar ir atsigavo... mirksiukas.gif
Atsakyti
Reik pagalbos. Noriu išsirinkt balzamą, specialiai šviesiems plaukams skirtą. Pabandžiau VO5 - nepatiko, nes plaukai kažkokie kieti po to būna ir visai, kaip žadėta, neblizga... Mačiau, yra iš Sunsilk, Shwarskopf, Loreal kaukė nauja atsiradusi...ką rinktis? help.
Atsakyti
Dukra uzsimane plaukus naturaliai sviesint.
Jau pusmetis kaip plauna plaukus su sampunu,kuriame yra ramuneliu,o 1 menesi isplovus galva kartais perskalauja su citrinu sultimis.(naturaliomis).Na ir ka-plaukai laaabai pasviesejo,bet atrdo super.
Graziai svieseja,plaukai nenusiure,o grazuciai ir sveikuciai.
O "Cosmo" skaiciau,kad reikia plaukus istept (nelieciant shaknu) citrinu sultimis ir pasedet priesh saulyte,tada isblukina plaukus.
patikrina-graziai ir lygiai sviesina. thumbup.gif
Reiks ir man pabandyt ax.gif drauge ir dukra taip graziai tuos plaukucius nusiviesino+plaukai dar svelnesni pasidare. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Imante @ 2005 08 31, 11:38)
Dukra uzsimane plaukus naturaliai sviesint.
Jau pusmetis kaip plauna plaukus su sampunu,kuriame yra ramuneliu,o 1 menesi isplovus galva kartais perskalauja su citrinu sultimis.(naturaliomis).Na ir ka-plaukai laaabai pasviesejo,bet atrdo super.
Graziai svieseja,plaukai nenusiure,o grazuciai ir sveikuciai.
O "Cosmo" skaiciau,kad reikia plaukus istept (nelieciant shaknu) citrinu sultimis ir pasedet priesh saulyte,tada isblukina plaukus.
patikrina-graziai ir lygiai sviesina.  thumbup.gif
Reiks ir man pabandyt  ax.gif drauge ir dukra taip graziai tuos plaukucius nusiviesino+plaukai dar svelnesni pasidare.  mirksiukas.gif

Gal plaukai nebuvo tamsus?
Atsakyti
Pas dukra tamsiai rudi,o pas drauge-vidutinio tamsumo.
aisku nei viena,nei kita dabar dar nera tikros blondines,bet plaukai oiii kaip pasvieseja. rolleyes.gif
Atsakyti