Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas pilvo srityje

Kiek girdejau nuo celiulito padeda berzu aliejus, bet gal kas nors zinot kaip ji naudot? Ar skiesti vandeniu ar itrinti i celiulito pazeistas vietas gryna?
Atsakyti
Sveikutės, gal kas bandėte detoksikuojantį viso kūno liekninamąjį įvyniojimą? Gavau dovanu kuponą. Ka ir kaip ten daro? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte2 @ 2008 01 23, 23:00)
Kiek girdejau nuo  celiulito padeda berzu aliejus, bet gal kas nors zinot kaip ji naudot? Ar skiesti vandeniu ar itrinti i celiulito pazeistas vietas gryna?


Cia apie berzu eterini alieju kalbama? Jeigu apie eterini, tai eteriniu tepti ant odos negalima beveik nei vieno. Reikia skiesti su kokiu nors geru aliejumi ir tada tepti. Prie kiekvieno eterinio aliejaus yra nurodyta, kiek jo galima lasinti ir kaip vartoti, koks jo paveikis is viso. O berzu eterinio aliejaus pirkti nemaciau. Gal padetu berzu lapu aliejine istrauka? Ir berzu lapai turi diuretini poveiki. smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Gal kas bandė anticeliulitinius šortukus, kur reklamuojama per TV? Gal galite pasidalinti patirtimi?
Atsakyti
Viena pažystama darėsi masažus nuo celiulito ( kažkokiu oro siurbimu, jei neklystu g.gif ), Tai va, sumokėjo tūkstančius, aišku dar visokiais kremais tepliojosi...Padėjo menesiui, bet kai pradėjo vėl cepelinus šlamšti, tai viskas sugryžo į savo vietas. Vien tik masažai nepadės, vistiek reikia ir kažkokios bent jau manštos, ar sportu užsiiminėti ir svarbiauia žiūrėti ką ir kiek valgai 4u.gif
Bėje pas mane pačią šita problema yra, vis žadu pradėti sportuoti, bet kažkaip prisitingiu blush2.gif
P.S. Anticeliulitiniais kremais netikiu, nes tai gryniausias šlamštas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristepala: 23 vasario 2008 - 22:33
nu vat ir pas mane ta problema atsirado kai priaugau 5 kg.(labai daug saldumynu valgyti pradejau) ir tikrai nesveriu perdaug bet vat oda nebegrazi verysad.gif tai pradesiu sportuoti nes kazkaip nemanau kas yra "stebuklingu" kremu schmoll.gif
Atsakyti
Mano patarimas-tik tai jau turi tapti gyvenimo būdu-rytais mankštinuosi apie pusvalandį mažiausiai, tada sušilus į vonią, tada trynimais su kavos tirščiais arba galima su medumi ištepti problematiškas vietas ir tapšnoti-tik labai skauda, tada kontrastinis dušas-3 kartai karštas vanduo, 3 kartai šaltas. Labai geras odos stovis ir plius savijauta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2008 03 23, 23:29)
Mano patarimas-tik tai jau turi tapti gyvenimo būdu-rytais mankštinuosi apie pusvalandį mažiausiai, tada sušilus į vonią, tada trynimais su kavos tirščiais arba galima su medumi ištepti problematiškas vietas ir tapšnoti-tik labai skauda, tada kontrastinis dušas-3 kartai karštas vanduo, 3 kartai šaltas. Labai geras odos stovis ir plius savijauta  thumbup.gif

visa tai labai liuks ir jei dar galimybes leidzia + anticeliulitinis masazas, tada vasaros sezonui kaip gulbes busite thumbup.gif
Atsakyti
O tam kad panaikinti celiulita nuo pilvo ir salunu bei subiniuko, pakaktu tarkim sportuotu reguliariai ir pvz kavos tirsciais pateplioti? kaim manote? o gal kuir ir is patirties zinote? g.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate tokį aparatą prieš celiulitą?
http://www.skelbiu.lt/3822640.html
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2007 10 12, 18:37)
Reikia sportuoti ir mesti svorį, pas mane irgi buvo atsiradęs, nors priaugau tik  kokius 4 kg., bet dabar kaip ir gerai. Joks masažas nepadės, jei ten lašiakai, tai ir celiulitas.Reikia mažiau ėsti ir nereikės pinigų masažams mėtyti. thumbup.gif  biggrin.gif



Nebūtinai tik stambios merginos turi celiulitą. Mano pusseserė tikrai daug sveria, bet pas ją celiulito nė ženklo blink.gif Visas šlaunis išmaigiau negalėdama patikėt... g.gif O mano kambariokė liesutė it kartis, bet ant jos šlaunyčių celiulitas mielai sau gyvena... doh.gif Tai ir suprask tu jį dabar g.gif O masažai ir šiek tiek sporto tikrai turėtų padėt.
Atsakyti
Kiekvienam organizmui yra invidualus budas kaip atsikratyti celiulito. As tai tiesiog pradejau sveikiau maitintis ir jisai nyksta. Aisku, dar prisideda masazas, bet ne vakuuminis, o paprastas. Man veikia tai geriausiai, o gal kitas kitoki gyvenima gyvena ir jam reikia kitko. As tai tikrai zinau, kad pas mane si problema del mitybos.
Atsakyti