Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas pilvo srityje

Čia tai tikrai - celiulitas su ne svorio, o odos problema.
Atsakyti
Jeigu kalbant apie celiulito susidarymo priezastis, tai pirmoje vietoje noreciau pamineti stresa, o antroje hormoninius pokycius. Taigi tikrai neviskas nuo gazuotu gerimu priklauso tongue.gif O pilvukui pagrazinti siulyciau masazai+sveika mityba+ lengvas fizinis kruvis = thumbup.gif
Atsakyti
Dar kazkaip reiketu ramiau reaguoti i dirgiklius, kurie, deja, daug...
Atsakyti
kaip skaudziai man atrodo pilvo anticeliulitinis masazas blink.gif

masazas

reiks pasimaigyt save siandien bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2010 04 10, 20:47)
kaip skaudziai man atrodo pilvo anticeliulitinis masazas blink.gif

masazas

reiks pasimaigyt save siandien bigsmile.gif

Galiu paguosti, masažuojant pilvą nuo celiulito, mažiausiai skauda iš visų kitų masažuojamų kūno vietų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Iš tikruju masazai visai ne pro sali, kazkiek padeda. Bet reikalas tas, kad reikia atlikti visa kursa, kokiu 10 proceduru. O kai tiek proceduru atlieki, noretusi geresnio rezultato. ax.gif Pernai dariausi vakuminio masazo kursa. Tikrai pagerejo, bet ne taip kaip noretusi. Po ziemos pati vel noriu suliekneti, tai kreipiausi i Grozio akademija, ja rekomendavo drauge. Cia po apziuros man pasiule kompleksini gydyma. Zodziu, sudare proceduru programa kartu su masazais ir mezoterapija. Atliktos tik trys proceduros, o rezultatai jau matosi, kai bus padarytas visas kursas, manau is viso bus gerai bigsmile.gif Ant slaunu ju dermatologe is pradziu padare karboksiterapija, duju injekcijas. Jausmas, kad supleso oda, skauda, bet kai isisenejes celiulitas, taip bent jau aiskino, situo metodu pagerinama kraujotaka, isjudinami uzsistoveje skysciai ir kitos proceduros po to efektyvesnes. bigsmile.gif
Atsakyti
naura14, tai jau tikrai biggrin.gif
graziii, o ta mezoterapija adatine?
celiulitas nevisada reiskia "stora". mano viena drauge, kaip smilte...o celiulitas baisus. nes ner riebaliuku,kurie butu tarp jungiamojo audinio ir odos...o vat pas mne riebaliuku daug biggrin.gif siaip tai mano nuomone storejame, nes edame arba perdaug, arba tai, kas "nuseda". kalorijas ne is oro gauname...todel vien is isores su celiulitu nieko nepadarysi. masazas super, man pvz padeda ir neblogai. bet ir mityba reguliuoju. nes mityba duos ilgalaiki poveiki, o vien kosmetika-trumpalaiki...
Atsakyti
QUOTE(tagris @ 2010 04 18, 17:52)
naura14, tai jau tikrai biggrin.gif
graziii, o ta mezoterapija adatine?
celiulitas nevisada reiskia "stora". mano viena drauge, kaip smilte...o celiulitas baisus. nes ner riebaliuku,kurie butu tarp jungiamojo audinio ir odos...o vat pas mne riebaliuku daug biggrin.gif siaip tai mano nuomone storejame, nes edame arba perdaug, arba tai, kas "nuseda". kalorijas ne is oro gauname...todel vien is isores su celiulitu nieko nepadarysi. masazas super, man pvz padeda ir neblogai. bet ir mityba reguliuoju. nes mityba duos ilgalaiki poveiki, o vien kosmetika-trumpalaiki...

Tikrai taip, jei esi liekna, dar nereiškia, kad esi pasaugota nuo celiulito. O kovoje su juo, tai turi veikti daug dalykų vienu metu, nes subalansuota mityba nieko nepadarys be masažų ir sporto, o masažas nedaug ką tepadarys be subalansuotos mitybos ir sporto ir t.t.
Atsakyti
celiulitas pilvo srityje geriausiai salinasi dieta ir sportu. Na, galima ir pamasazuot trupuciuka, pasivyniot, jeigu purus tas celiulitas. Tada veikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 01 22, 15:34)
celiulitas pilvo srityje geriausiai salinasi dieta ir sportu. Na, galima ir pamasazuot trupuciuka, pasivyniot, jeigu purus tas celiulitas. Tada veikia smile.gif

Sunkiai tas pilvas pasiduoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 01 22, 16:43)
Sunkiai tas pilvas pasiduoda  doh.gif


Man atrodo, jei tik pilvą masažuotis, o nemasažuoti šlaunų - kažin, ar celiulitas taip paptastai nueis. Reikėtų bendrai numti šiek tiek apimčių - ir dietos pasilaikyti, ir pajudėti. Draugė neseniai pasigyrė, kad nuėjo 3cm nuo šlaunų, pilvas sumažėjo - masažo dėka. Bet kartu ir sportavo. Lankiausi ir aš pas tą masažistę - nebrangininkė, ir oda palygėja, "apelsinas" nebe taip matosi. Kam įdomu, parašykit.
Atsakyti
Bandykite "Proshock Ice" procedūras! thumb_yello.gif tikrai veiksmingas celiulito priešas, o dar kai tokioje vietoje, užteks kokiu 4 vizitu ir viskas wub.gif
Atsakyti