Įkraunama...
Įkraunama...

keisti mūsų įpročiai

As visada pasikloju lova tik akis pramerkusi,ir nesvarbu ar veluoju,skubu ...neiseinu is miegamojo,kol lova nepaklota.Nakti neziuriu i veidrodi ir aplamai turiu tik viena namie.
Atsakyti
QUOTE(rutelelt @ 2007 03 26, 22:43)
As visada pasikloju lova tik akis pramerkusi,ir nesvarbu ar veluoju,skubu ...neiseinu is miegamojo,kol lova nepaklota.Nakti neziuriu i veidrodi ir aplamai turiu tik viena namie.

Kiekvieną kartą paskaitydama vieną iš jūsų keistenybių prisimenu dar vieną savąją doh.gif Sakiau, kad pati net nebepastebiu jų, kol kas nors neatkreipia dėmesio hihihi.gif Niekada nežiūriu į veidrodį, kai prausiuosi veidą. Nusiprausus irgi nežiūriu. Pirma rūpestingai jį nusišluostau (tempiu laiką lotuliukas.gif ) ir tik tada galiu pažiūrėti į veidrodį ax.gif A, dar viena- neužsitraukiu dušo užuolaidų besimaudydama ax.gif Jergau, kai pati paskaitau savo rašliavas, kažkaip net gėda pasidaro... blush2.gif
Atsakyti
Ir aš turiu tokį įprotį uostyti viską ką perku, ypač kosmetiką - visokius kremus, šampūnus ir t.t... Turbūt tikrai keistai atrodau iš šalies žiūrint. O paskutiniu metu net ir daržoves, vaisius, rūbus ir avalynę pradėjau uostyti doh.gif
Negaliu pakęsti kai kas nors liečia užuolaidas mano namuose, t. y. jas atitraukia, užtraukia ir galų gale palieka jas bet kaip nutampytas lotuliukas.gif
Kai esu viena namuose, niekada nesimaudau užsitraukusi užuolaidų, visada būna toks jausmas, kad jas atitraukus ką nors ten pamatysiu. Baimė kažkokia blink.gif
Valgydama obuolį visada suvalgau ir obuolio sėklytes. Nu man jos nerealiai skanios blush2.gif
Gerai pagalvojus gal ir dar tų keistenybių rasčiau, bet čia tokios pagrindinės tongue.gif

Papildyta:
Išeidama iš namų kokius 5 kartus tikrinu ar išjungiau lygintuvą ir ar pasiėmiau piniginę. Nu košmaras doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Prisiminiau,kai karta prekinausi,viena porele pirkdami batus jos rinko pagal kvapa blink.gif Mergina pakisdavo vaikinui batus po nosim ir klausdavo,ar skaniai kvepia.Apsizvengiau beziuredama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2007 03 26, 16:01)
hah.gif, aš kaip ir pufffy negaliu sėdėt nuleidus kojų. Jei ilgesnė kelionė, tai  ir mašinoj susikeliu. O svečiuose tai tikra kančia, kai tenka tvardytis...Brolis sako: "Ant ausų dar susidėk kojas..."  blush2.gif


Priimkit i kluba dar viena lotuliukas.gif
Taip pat nemegstu sedet nuleidus kojas. Net dabar prie kompo sedziu sukelus kojas ant kedes...
Dar visada megstu, kad namuose butu telikas ijungtas, ne tai, kad ziureciau, bet man reikia, kad kas bumbetu...
Atsakyti
as irgi miegu su ausu kamstukais, nes vyrelis knarkia...

maudausi pusiau uztraukusi uzuolaida, nes bijau kad kzkas ieis o as nepamatysiu(dziaugiuosi, kad ir kitos taip darot, nes galvojau, kad man su galvele negerai)

negaliu valgyti is lekstes, jei joje viskas belekaip sudrebta, turi buti graziai, su petrazolytem ir t.t

miegu atsisukusi i duris, nes bijau kad kas nors ieis...

nu kitka pamirsau..
Atsakyti
kai miegu ant sono, anklode susikisu tarp keliu. Jei labai salta, tai bent jau kampeli...
ir ziauriai ziauriai nervina, kai kas sukasi virtuvej, kai as 'kuriu'. O jei ragauja, jam/jai - sakes.
Atsakyti
QUOTE(Seppuku @ 2007 03 28, 11:37)
kai miegu ant sono, anklode susikisu tarp keliu. Jei labai salta, tai bent jau kampeli...
ir ziauriai ziauriai nervina, kai kas sukasi virtuvej, kai as 'kuriu'. O jei ragauja, jam/jai - sakes.

mane irgi nervina kai lenda prie maisto ir ji ragauja schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(egliute @ 2007 03 28, 01:51)
as irgi miegu su ausu kamstukais, nes vyrelis knarkia...

maudausi pusiau uztraukusi uzuolaida, nes bijau kad kzkas ieis o as nepamatysiu(dziaugiuosi, kad ir kitos taip darot, nes galvojau, kad man su galvele negerai)

negaliu valgyti is lekstes, jei joje viskas belekaip sudrebta, turi buti graziai, su petrazolytem ir t.t

miegu atsisukusi i duris, nes bijau kad kas nors ieis...

nu kitka pamirsau..

as net atsidarius duris kambario miegu, kad isgirsciau menkiausia sukrebzdejima g.gif
dar turiu savybe...megstu per diena prikaupti kuo daugiau indu ir isplauti viska vienu metu cool.gif
kas cia dar??? g.gif jei gatveje pamatau koki i akis krentanti zmogus, praeidama stangiuosi uzuosti jo kvapa blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(tik drugelis @ 2007 03 27, 22:36)
Priimkit i kluba dar viena lotuliukas.gif 
Taip pat nemegstu sedet nuleidus kojas. Net dabar prie kompo sedziu sukelus kojas ant kedes...
Dar visada megstu, kad namuose butu telikas ijungtas, ne tai, kad ziureciau, bet man reikia, kad kas bumbetu...

as ir sedziu sm ir telikas eina cool.gif ir susikelus kojas ant kedes taip pat bigsmile.gif amzina budos poza lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Seppuku @ 2007 03 28, 02:37)
kai miegu ant sono, anklode susikisu tarp keliu. Jei labai salta, tai bent jau kampeli...
ir ziauriai ziauriai nervina, kai kas sukasi virtuvej, kai as 'kuriu'. O jei ragauja, jam/jai - sakes.


Ir as to negaliu pernesti schmoll.gif

Dar nemegstu kai kazkas stovi ar vaiksto man uz nugaros unsure.gif

O vienas is keisciausiu dalyku - negaliu pakesti jei kazkas pirmiau uz mane perskaito zurnalus, kuriuos prenumeruoju... pas mus jie ateina ipakuoti maiseliuose, tai is karto zinau mirksiukas.gif dazniausiai toks zurnalas ir lieka guleti neskaitytas...
Atsakyti
Kažkaip čia dauguma mėgsta palikti duris, užuolaidas praviras,kad matytų kas ateina, o aš negaliu būtti/miegoti kambaryje, jei durys atidarytos, man nejauku labai. Visada stengiuosi keik įmanoma visur užsidaryt duris rolleyes.gif
Atsakyti
nu pasiskaiciau,kad ne vina as tokia doh.gif mano keistenybes:
-kaip ir kai kurios is jusu,negaliu pakest,kai as gaminu ir kazkas ragauja gun_bandana.gif drauge taip daznai daro,tai as is pradziu graziuoju atimineju lekste,ar varau is virtuves,o po to is vis ant jos pykt pradedu ir viska saugau umn.gif beje,pati,kol patiekalas dar nepagamintas,irgi nieko neragauju schmoll.gif
-negaliu pakest,kai maniskis jungineja kanalus doh.gif man geriau tegu beleka rodo,o ne kas kelias sekundes keiciasi vaizdas mad.gif
-tarp keliu visada isipraudziu anklode rolleyes.gif kuo daugiau-tuo geriau biggrin.gif
-kai as esu kokiam kambary,butinai turiu uzsidaryti duris (net vaikas iprato ir dabar visur uzdarineja thumbup.gif )
-kai nuobodziauju,arba siaip su kuo nors plepu-visada issidirbineju su plaukais(susirisu,po minutes isleidziu ir supinu,po keliu minuciu pasileidziu ir sukineju sruogas aplink pirsta,pabosta,susisuku kuoduka,po keliu minuciu ji isleidziu ir plaukus susirisu...ir t.t doh.gif )

nu kol kas atrodo tiek,kai prisiminsiu daugiau-parasysiu unsure.gif
Atsakyti
Stigma, su plaukais tai geras čia lotuliukas.gif
Dar nei pas nieką nemačiau tokios keistenybės thumbup.gif
Atsakyti