Įkraunama...
Įkraunama...

keisti mūsų įpročiai

QUOTE(Ridikute @ 2007 03 26, 13:25)
As tai kai kai miegu, man antklodes krastas turi buti tarp keliu..Nuo vaikystes sitaip ir niekaip kitaip biggrin.gif



As irgi sitaip miegu drinks_cheers.gif thumbup.gif Bet blogiausia yra tai kai miegi po viena anklode i vyra veidu, nu tada jau "neisidesi" anklodes tarp keliu verysad.gif . Ir tai yra viena is priezasciu del ko man patinka miegoti po atskirom anklodem biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai irgi turiu visokių keistenybių doh.gif
Virtuvinius indelius susistatau pagal spalvą, nuo šviesiausio iki tamsiausio ir labai nervina jei kas juos sumaišo gun_rifle.gif
Dar kartais save pagaunu, kad eidama gatve stengiuos neužlipti ant griovelio skiriančio vieną plyelę nuo kitos hihihi.gif
Keistuolių keistuolė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Antigonė @ 2007 04 01, 20:07)
Dar kartais save pagaunu, kad eidama gatve stengiuos neužlipti ant griovelio skiriančio vieną plyelę nuo kitos hihihi.gif
Keistuolių keistuolė lotuliukas.gif

Na cia kaip Nikolsonas, is Kaip bus Taip gerai... Izymybes keistenybes, pOgarba smile.gif
Atsakyti
O aš galvojau, kad aš viena tokia keistuolė hihihi.gif Pasakojamės toliau mirksiukas.gif
Tiesa, nemoku gert vandens iš stiklinės ar puodelio doh.gif Ne, mokėt tai moku, bet man taip neskanu schmoll.gif O va iš buteliuko visai kas kita- išgeriu kelis litrus vandens per dieną bigsmile.gif
Atsakyti
aš negaliu pakęsti, kai daiktai namuose padėti ne vietoje, tikra pedantė. Aš užmigti negalėčiau jai žinočiau, kad kambarys netvarkingas. O dabar kai vaikas žaidžia tai ir einu keliais, rinkdama jos žaislus, kad nesimėtytu ax.gif
Atsakyti
O gal atsiras bendraminčių, kurios kaifuoja nuo padų kutenimo? man tai didžiausias malonumas, beveik kas vakarą draugą priprašau, kad padukus pakutentų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2007 04 02, 19:11)
O gal atsiras bendraminčių, kurios kaifuoja nuo padų kutenimo? man tai didžiausias malonumas, beveik kas vakarą draugą priprašau, kad padukus pakutentų  blush2.gif

Nu jau ne- net pati prisiliest prie savo padų negaliu schmoll.gif Jei man kas pedikiūrą darytų, aš tam žmogui nevalingai dantis išspardyčiau blush2.gif Tikrai nenorėdama blush2.gif Jei kas norėtų iš manęs valstybines paslaptis ištraukt, teturėtų prisiliest prie mano pėdų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2007 04 02, 18:11)
O gal atsiras bendraminčių, kurios kaifuoja nuo padų kutenimo? man tai didžiausias malonumas, beveik kas vakarą draugą priprašau, kad padukus pakutentų  blush2.gif

Mano draugei tai vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Ji irgi kas vakarą prašydavo draugo, kad jai pėdas paglostytų, pakutentų doh.gif
O aš tai turbūt numirčiau iš baimės jei kas man priliestų pėdas fear.gif
Atsakyti
Na gal keisciausias mano iprotis- geriant kava su nuosedomis nesvarbu ar su pienu ar be, visada ismaisiusi nugraibysiu ir ispilsiu tas putas nuo virsaus kavos smile.gif
Atsakyti
Prisiminiau, kad turiu labai keista iproti doh.gif doh.gif doh.gif Nu megstu uzpakalius znaibyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai vyras kencia nuo manes, visada progai pasitaikius znaibau jo uzpakaliuka doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
dar prisiminiau viena......... kai valgau sriuba...is pradziu suvalgau su duona skystima, o tada darzoves ir pan ant galo bigsmile.gif taip skaniau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(birdie @ 2007 04 02, 20:48)
Nu jau ne- net pati prisiliest prie savo padų negaliu  schmoll.gif Jei man kas pedikiūrą darytų, aš tam žmogui nevalingai dantis išspardyčiau  blush2.gif Tikrai nenorėdama  blush2.gif Jei kas norėtų iš manęs valstybines paslaptis ištraukt, teturėtų prisiliest prie mano pėdų  doh.gif

man tas pats doh.gif negaliu istvert to kutenimo blink.gif nors isip man beveik visur kutena, bet su pedom ziauriausia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti