Įkraunama...
Įkraunama...

keisti mūsų įpročiai

Miegoti TIK savo lovoj. Jei reikai pas svecius miegoti-laukia bemiege naktis,todel stengiuosi to isvengti doh.gif
Atsakyti
Gera temike ka ir sakyti, prisijuokiau, nes daug panasumu turiu pati biggrin.gif
Namuose niekada nebunu pasileidus plaukus, griztu i namus ir is karto i vonia susisukuoti susiristi plaukus biggrin.gif Nusiimu ir visus papuosalus ir i chalata biggrin.gif
Nepakenciu neplautu indu kriaukleje, gali jie buti bet kurm bet tik ne kriaukleje biggrin.gif

Automobilyje, butinai pradaras langas, net jei ir uzlija ant veido biggrin.gif
Iseidama kelis kartus patikrinu ar isjungta virykle biggrin.gif
Vos tik ieinu i virtuve, atidarau langa, ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Ogo, aš paskaičiusi atradau savo įpročių, apie kuriuos nė nepagalvodavau biggrin.gif

Dažnai kartoju žodį žinai, ir ta prasme. ;DD
Pastaruoju metu pradėjau save prigaudinėti, tai stengiuosi atprasti, ir jau rpadedu pastebėti ant kitų, nes yra daug tai darančių biggrin.gif

Mėgstu vyriškus švelnius kvepalus, tai būna, kad riešus pasipurškiu ir uoooostau wub.gif blush2.gif

Pastoviai kur nors susikeliu kojas, kartais net ne pas save namie, visai užsimiršusi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 08 15, 09:47)
mano vienas is idomesniu iprociu yra tas, kad jei tenka vienai miegoti namuose, tai pries uzmiegant patikrinu visus palovius, uz uzuolaidu, spintas ir kitus uzkampius, mazdaug, ar nesislepia baubas hihihi.gif

Vat sitas tai geras :Maniau, kad esu tokia vienintele pasaulyje, bet as ieskau ne baubo o voro lotuliukas.gif Paniskai ju bijau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(NOTA BENE @ 2008 11 18, 17:34)
Visuomet palieku "paskutini kasni"

As irgi, yra toks prietaras, jei zmogui tai iprotis, sakoma, kad niekada jis nebadaus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Jamyy @ 2008 11 22, 22:39)
jei esame namie vieni negaliu miegot kai  miegamajame durys uzdarytos...turi buti atviros man butinai!!
ir dar iprotis- miegoti nuogai, jei uzmiegu su naktinukais tai ryte vis tiek atsikeliu nuoga...nezinau kodel.. :ax:kartais nervina- jei miegu sveciuose tai keliuos kas valanda pazet ar nenusirengiau miegodama doh.gif

As manau, kad tie iprociai jau nera keistumai, nes daznai elgiames taip pat, vadinasi normalu tai, su naktiniais neuzmiegu ir psio, durys butinai atidaros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegė @ 2010 06 25, 13:03)

Mėgstu vyriškus švelnius kvepalus, tai būna, kad riešus pasipurškiu  ir uoooostau wub.gif  blush2.gif


O, drauge radau biggrin.gif
As kartais namie pasipurskiu vyro kvepalais, net ir stipresniais, ir save vaikstau, uostineju tongue.gif
O dar miegu ant pilvo ir kojos nuo keliu pakeltos i virsu rolleyes.gif Nezinau ar aiskiai cia g.gif Visi sako, kad keista poza bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ulrika @ 2010 06 01, 22:03)
...kalbedama labai daznai kartoju zodi 'zinai'  smile.gif Pati net nepastebiu  blush2.gif

Aš irgi drinks_cheers.gif Bet aš to nežinojau, kol man maniškis to nepasakė, o kas juokingiausia, kad jis ne lietuvis ir kai klauso kaip kalbu, tai girdi, kad tą vieną žodį ypač dažnai sakau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NimfeO @ 2010 06 24, 22:53)
Miegoti TIK savo lovoj. Jei reikai pas svecius miegoti-laukia bemiege naktis,todel stengiuosi to isvengti  doh.gif

ir as stengiuosi isvengti nakvyniu ne savuose namuose(mamos namai nesiskaito)
Atsakyti
Mano keistumas, kuris MB vis dar stebina, valgyti visiškai nesuderinamus produktus kartu, pvz.: sriuba + bandelė su džemu, mėsos kotletai+ pienas smile.gif ax.gif ir kaip nekeista, man nuo tokio valgymo viduriai visai nestreikuoja smile.gif turbūt jau priprato organizmas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Braskytee26 @ 2010 06 27, 12:15)
mėsos kotletai+ pienas smile.gif  ax.gif ir kaip nekeista, man nuo tokio valgymo viduriai visai nestreikuoja smile.gif turbūt jau priprato organizmas  lotuliukas.gif

O kuo keista mesos kotletai+pienas?
Atsakyti
Gal ir keistas, gal ir ne, bet mano pomėgis - vaikščioti pėsčiomis (protingus atstumus, žinoma) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2010 06 27, 15:03)
O kuo keista mesos kotletai+pienas?


Man tai nieko keisto, bet kiti tame įžvelgia kažką nesąmoningo smile.gif
Atsakyti
Labai daug kam užkliūva ir būna nesuprantamas mūsų šeimos pasirinkimas gyventi be automobilio. Kai kam keistas mano muzikinis skonis (mėgstu metalą), kai kas keistai žiūri, kad leidžiu pinigus Trollbeads karoliukams. Dar kitiems keista, kad, turėdama šviesius plaukus, dažau juos juodai, kai dauguma daro atvirkščiai. Daugiau nevardinsiu, nes tikriausiai jau ir taip daugumai pasirodžiau nenormali biggrin.gif
Atsakyti