Įkraunama...
Įkraunama...

keisti mūsų įpročiai

QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 13:22)
Labai daug kam užkliūva ir būna nesuprantamas mūsų šeimos pasirinkimas gyventi be automobilio. Kai kam keistas mano muzikinis skonis (mėgstu metalą), kai kas keistai žiūri, kad leidžiu pinigus Trollbeads karoliukams. Dar kitiems keista, kad, turėdama šviesius plaukus, dažau juos juodai, kai dauguma daro atvirkščiai. Daugiau nevardinsiu, nes tikriausiai jau ir taip daugumai pasirodžiau nenormali  biggrin.gif

vienintelis keistas dalykas mašina biggrin.gif
Atsakyti
Mano atvejis panašus kaip Erszebeth biggrin.gif metalas, juodi plaukai, juoda apranga smile.gif
Atsakyti
o aš stengiuosi niekada neužlipti ant tarpo tarp plytelių gatvėj, kai laikrodyje pamatau, kad valandos sutampa su minutėm (pvz.: 11:11) visuomet sugalvoju norą ir pabeldžiu į laikrodžio ekraną, iš mašinų numerių raidžių mėgstu dėlioti žodžius, niekada neišgeriu arbatos iki galo, nemėgstu pakelti ragelio nežinomam numeriui, klausant kokią nors dainą mintyse kuriu klipą, kad ir kaip būtų karšta pėdos visada turi būti užklotos, nes kitaip neužmigsiu, klausant, kai kažkas ką nors pasakoja, ar klausia tvarkingai viską išklausau, kartais net palinksiu galvą arba sumurmu mhm, ane?, tačiau nieko nebūnu išgirdus ir, kai pasakojimas baigtas paklausiu KĄ? tada vėl viską per naują turi žmogus pasakot, tačiau taip darau tikrai ne iš piktumo ar dėl to, kad man neįdomu, kai valgau namuose, būtinai valgau tik su viena šakute, kuri man labai patinka, nes jei valgysiu su kita tai atrodo, kad bus ne taip skanu, nemėgstu valgyti prie man mažai artimų žmonių, turi būt jau tikrai geras, artimas žmogus, kad galėčiau prie jo imti valgyti. na kolkas tik tiek prisiminiau savo keistumų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tacka RU @ 2010 06 28, 18:58)
o aš stengiuosi niekada neužlipti ant tarpo tarp plytelių gatvėj, kai laikrodyje pamatau, kad valandos sutampa su minutėm (pvz.: 11:11) visuomet sugalvoju norą ir pabeldžiu į laikrodžio ekraną, iš mašinų numerių raidžių mėgstu dėlioti žodžius, niekada neišgeriu arbatos iki galo, nemėgstu pakelti ragelio nežinomam numeriui, klausant kokią nors dainą mintyse kuriu klipą, kad ir kaip būtų karšta pėdos visada turi būti užklotos, nes kitaip neužmigsiu, klausant, kai kažkas ką nors pasakoja, ar klausia tvarkingai viską išklausau, kartais net palinksiu galvą arba sumurmu mhm, ane?, tačiau nieko nebūnu išgirdus ir, kai pasakojimas baigtas paklausiu KĄ? tada vėl viską per naują turi žmogus pasakot, tačiau taip darau tikrai ne iš piktumo ar dėl to, kad man neįdomu, kai valgau namuose, būtinai valgau tik su viena šakute, kuri man labai patinka, nes jei valgysiu su kita tai atrodo, kad bus ne taip skanu, nemėgstu valgyti prie man mažai artimų žmonių, turi būt jau tikrai geras, artimas žmogus, kad galėčiau prie jo imti valgyti. na kolkas tik tiek prisiminiau savo keistumų  ax.gif



Viskas atitinka ir man. thumbup.gif O mano draugams keista mano savybė, kad aš labiau pasiilgstu žmogaus kurio nekenčiu, negu pačių draugų. Ir kažkodėl stengiuosi nekalbėti prie svetimų žmonių. Net nežinau kodėl. Jų nebijau. Ir dar kai kur nors būnu prie žmonių, man atrodo, kad visiškai visi aplinkui yra psichologai ir mane analizuoja. Ir žiauriai pasimetu tada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taškė.: 28 birželio 2010 - 17:11
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 13:22)
Labai daug kam užkliūva ir būna nesuprantamas mūsų šeimos pasirinkimas gyventi be automobilio. Kai kam keistas mano muzikinis skonis (mėgstu metalą),

Tas pats ir pas mus,tik plaukus dazau violetine spalva biggrin.gif
Atsakyti
O man patinka,kai viena namuose,kad butu visiska tyla. Tik mieste tai sunkiai imanoma. Kur gauti tokia plokstele,kad ijungtum ir grotu absoliuti tyla? ax.gif
Vat kitiems tai reikia pastoviai kazkokio garso fone,uztai jiems mano tylos pageidavimas atrodo keistas...
Atsakyti
Pagalvojau gal reiktų temą pervadinti, pvz: Keisti pomėgiai ir įpročiai ar kažką panašaus smile.gif
QUOTE(tacka RU @ 2010 06 28, 17:58)
nemėgstu pakelti ragelio nežinomam numeriui, kai valgau namuose, būtinai valgau tik su viena šakute, kuri man labai patinka


Mano panašios keistenybės, tik dėl stalo įrankių aš turiu specialius sau po keletą vienetų, su kuriais niekas negali valgyti ar jų imti lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nox: 29 birželio 2010 - 01:06
Pries isidedant maista i burna, visada pauostau. Negaliu valgyti sveciuose, ar maisto kurio nemaciau kaip ruose (nes atrodo, kad ji ruose nesvariai). Kad uzmigciau, antklode turi liesti mano skruosta. Labai megstu pasikvepinti vyro kvepalais. Ir dar kartais uzeina skaiciavimo manija, kad viska turiu skaiciuoti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Turiu ir as smile.gif
1. Nepatinka miegoti, kai atviros kambario durys (tikriausiai reikia vaiku jau kitam kambary, tada jau domausiaus, kaip jie ten). Ir visai negaliu uzmigti jei atidarytos ar nors kiek pravertos spintos durys smile.gif
2. Vaflius valgau sluoksniais. Nuvalgau vafli, tada idara, tada kita vaflio sluoksni, vel idara, ir kas lieka.
3. Valgydama sokoladinius saldainius, pirmiausiai nuvalgau sokolada, katruo aplietas saldainis, o tada viduriuka. Taip pat valgau ir sokoladu aplietus varskes surelius, zefyrus, ledus.
4. Po deserto uzsuku i saldytuva mazycio gabaliuko desrytes ar kumpio pasiskaninimui smile.gif.
5. Jei su kuo nors einu dviese, galiu eiti tik zmogui is kaires (kad pakeleivis butu mano desineje puseje).
6. Labai sunku daryti viena darba. Net paauglysteje nesupratau, ka reiskia "klausytis muzikos". Muzika gali buti tik fonas. Pamokas ruosdama ziuredavau televizoriu. O dabar dalyvauju telefonineje konferencijoje, rasau laiska ir atsakineju cia forume.
7. Negaliu uzmigt neapsiklojusi. O miegodama tarp koju susikisu puse kaldros ir dar ja apsikabinu rankomis smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2010 06 29, 15:56)
O miegodama tarp koju susikisu puse kaldros ir dar ja apsikabinu rankomis smile.gif.

As irgi, man taip labai patogu biggrin.gif Mano vyras luzta, nes as net ir per didziausius karscius tempiuosi kaldra i lova, sakau: man reikia tarp koju ka nors susikisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2010 06 29, 15:56)

5. Jei su kuo nors einu dviese, galiu eiti tik zmogui is kaires (kad pakeleivis butu mano desineje puseje).

7. Negaliu uzmigt neapsiklojusi. O miegodama tarp koju susikisu puse kaldros ir dar ja apsikabinu rankomis smile.gif.



5 keistas biggrin.gif o 7 as irgi taip darau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2010 06 29, 02:02)
Pagalvojau gal reiktų temą pervadinti, pvz: Keisti pomėgiai ir įpročiai ar kažką panašaus smile.gif   



Cia yra tokia tema.
http://www.supermama...?...8072&st=528
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hemetra: 29 birželio 2010 - 15:50