Įkraunama...
Įkraunama...

keisti mūsų įpročiai

aš renku daiktus nuo žemės blush2.gif sūnus mėgsta šiukšliaut, tai aš pavyzdį paėmiau laugh.gif
renku visokius įdomius daiktus ir dedu į dėžutę. jau turiu neblogą kolekciją auskarų po vieną lotuliukas.gif
Atsakyti
Įdomių keistenybių čia dauguma turi smile.gif Aš turiu vieną,kuri mane pačią nervina - kai noriu atsigerti, visad skaičiuoju gurkšnius ir būtinai turiu išgert dešimt doh.gif Jau ties aštuntu dažnai jaučiu, kad nenoriu, tai poraper prievartą dar vistiek išgeriu. Na jei jau mažai išrtoškus būnu, tai iškart leidžiu sau tik šešis išgert biggrin.gif
Dar kitiems atrodo keista, kad man pats didžiausias malonumas, kai pėdas kutena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2010 07 05, 22:20)
...kai noriu atsigerti, visad skaičiuoju gurkšnius ir būtinai turiu išgert dešimt  doh.gif ...


Šitas geras lotuliukas.gif
Atsakyti
Telenovelių žiūrėjimas per kompą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 07 04, 19:14)
Nemanau, kad iš televizoriaus naudos nulis.


Patikek - tikrai nulis.


Kartais yra rodomos geros ir naudingos laidos, bet ne per dazniausiai ziurimus komercinius kanalus.

Pas nus televizorius yra, taciau pati jo niekada neziuriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmogeliukas: 07 liepos 2010 - 00:34
QUOTE(zhmogeliukas @ 2010 07 07, 02:33)
Patikek - tikrai nulis.
Kartais yra rodomos geros ir naudingos laidos, bet ne per dazniausiai ziurimus komercinius kanalus.

Pas nus televizorius yra, taciau pati jo niekada neziuriu.



Na kaip kam čia jau.

Man televizorius naudingas. Ne vien per jį žiūriu nesveikus kovinius ar siaubo filmus. Bet žiūriu įdomias, pamokančias laidas. Tos pačios žinios labai naudingos. biggrin.gif
Atsakyti
dmsgi temikė, radau daug daug panašumų, apie kuriuos šiaip net nebūčiau prisiminus smile.gif iš tokių nepaminėtų (arba mano neatrastų pervertus keletą temos puslapių)
1 Man labai nepatinka, kai burokėliai nudažo kitą maistą lėkštėje, tiesiog rodos, kad jį sugadino, todėl burokėlių salotas dedu taip, kad nesiliestų arba iš viso atskirai biggrin.gif
2 Nevalgau salotų, užtaisytų majonezu ar grietine ar net aliejumi kitą dieną, arba tą pačią dieną, bet jau pabuvojusių šaldytuve, tiesiog negaliu, man nebeskanu smile.gif todėl svečiuose ar kavinėj neskubu užsisakinėti tokių salotų, nes nežinau ar garantuotai tokios šviežios doh.gif
3 Mane ramina plaukų kvapas blush2.gif čia matyt iš vaikystės g.gif nepuolu uostyti vyrui plaukų, bet jeigu gulint šalia užuodžiu iš karto toks geras savumo, ramybės jausmas apima rolleyes.gif kaip narkomanui injekcija lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi uostau viska,ka nosis pasiekia smile.gif Vyras kartais pajuokauja,kad galeciau buti policijos suniu biggrin.gif
Niekada sutemus ar degant sviesai nepalieku atitrauktu uzuolaidu ar zaliuziu.
Kalbedama telefonu niekada jo nelaikau prie desiniosios ausies,nors pati ne kairiaranke smile.gif
Atsakyti
Na aš gal ir keista pasirodysiu, nu bet kai nuvažiuojam pas mamos tėvus į kaimą, nu negaliu aš ten nieko nei valgyt nei gert... Kartais net pačiai dėl to nesmagu... Na bet negaliu nieko padaryt, mane tiesiog pykina nuo visko ten, kad ir ney nuo mūsų pačių atsivežtų vaišių iš parduotuvės...
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2010 07 05, 23:20)
Aš turiu vieną,kuri mane pačią nervina - kai noriu atsigerti, visad skaičiuoju gurkšnius ir būtinai turiu išgert dešimt  doh.gif Jau ties aštuntu dažnai jaučiu, kad nenoriu, tai poraper prievartą dar vistiek išgeriu. Na jei jau mažai išrtoškus būnu, tai iškart leidžiu sau tik šešis išgert  biggrin.gif

Turiu panašų įprotį lotuliukas.gif . Tik aš geriu tokį skaičių gurkšnių, kurie dalijasi iš 3 : 3, 6, 9 ... lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nox: 08 liepos 2010 - 00:01
Čia į temą: Aš visko imu po porinį skaičių: jei saldainiai, obuoliai, bananai, persikai, sūreliai... tai visko imu po du, keturis, šešis ir pan. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurora11 @ 2010 07 08, 09:09)
Čia į temą: Aš visko imu po porinį skaičių: jei saldainiai, obuoliai, bananai, persikai, sūreliai... tai visko imu po du, keturis, šešis ir pan.  lotuliukas.gif


O pas mane būtent atvirkščiai,imu ne porinį,pvz. jei noriu antro,tai teks valgyti ir trečią doh.gif man porinis skaičius asocijuojasi,kad man kažkas gali blogo nutikti doh.gif dar pvz. galiu dalintis įrankiais su MB,jei kartu valgom,bet tik jei matau,kad jis neaplaižė šakutės ar šaukšto,jei pasirodo,kad nulaižė,tai viskas,nebevalgysiu nuo jo šakutės biggrin.gif dar gatvėj niekad nelipu ant šulinių,na tų,kur vanduo lietaus subėga,jei netyčia užlipu,nepastebėjusi,tai prašau,kad pažystamas trinkteltų man per kairį petį 3 kartus,na,o jei tuo metu esu viena,tai labai neramu pasidaro unsure.gif
Atsakyti