Įkraunama...
Įkraunama...

Kol vyrui pirštu neparodysi-nepadarys

Ir pas mus taip pat. aš ir valgyti darau, ir namus tvarkau. Jis man pasako, kad jei reikės pagalbos kreipčiausi. Tai mane siutina, nes kodėl aš turiu tai daryti? Jei ką nors prikišu jis tada sako, juk sakiau, kad kviestum mane, jei reikės. Ir šiaip jau greičiau pati sutvarkau, nei laukiu kol ateis, susikrapštys. Viską manasisd lėtai daro, labai kruopščiai, bet užknisa laukti. Valgyti darau aš, nes jo tokie tempai, kad ir badu gali numirti. Kambarius tvarkytų jaučiu nuo ryto iki vakaro. Jei aš jo paprašau ką nors padaryti, turiu vaikščiot iš paskos ir nuolat priminti, KĄ jis turi daryti, nes nukrypsta schmoll.gif pvz paprašau susidėti jo dokumentus į vieną vietą, tai betvarkydamas ką nors įdomaus randa, ima kitką tvarkytis, po to dar ką nors ir visai pamiršta, ko prašiau. BRRRRRR
Atsakyti
Mano diedas, keistas baisiai... jam kaip uzplaukia, uzplaukia susitvarko, arba indus isplauna, kartais ir valgyt padaro...visai tox pats kaip as. Kazkaip nei as jam ka sakau nei jis man. Jei as pradedu valyti dulkes, jis siurbli parsitempia. Jei darau valgyt, padeda ka reik nuskust, nulupt ar supjaustyt.
Tiesa vakar pasake, kad viena kart galeciau ji isvaryti is virtuves ir nesinaudoti juo. nu negaliu as nesinaudoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2005 02 27, 19:42)
gal kas yra tokioj pat situacijoje? kaip kovojat?

Kaip kovojam? Ogi bambam bambam bambam, baksnojam pirštu baksnojam, baksnojam. Kartais reik net mėnesį, o kartais dėl kai kurių darbų ir pusmetį ar metus prištu baksnoti. O kartais trūksta kantrybės ir pati pasidarau...Dėl nukritusios plytelės bamėjau tris mėnesius. Pakol pati nesusiruošiau ją priklijuot, tada jau priklijavo. O vat neprikalti plintusai jau trečius metus mėtosi. A jam dzin- grindų jis neplauna, ne jam tuos plintusus kaskart iš vietos į vietą kilnoti...Va dabar jau mėnuo kaip kranas varva- tai pakišo bliūdelį po apačia ir jam dzin. Nu vienžo - gyvenu kaip gyvanašlė- diedas lyg ir yr, bet praktiškai- jo nėr...Jei kas svetimas užeitų- tikrai manytų, kad moteriškė viena gyvena- nesijaučia vyriškos rankos mūsų bute...
Atsakyti
[quote=Daile,2005 02 28, 11:32]
Mano diedas, keistas baisiai... jam kaip uzplaukia, uzplaukia susitvarko, arba indus isplauna, kartais ir valgyt padaro...visai tox pats kaip as. Kazkaip nei as jam ka sakau nei jis man. Jei as pradedu valyti dulkes, jis siurbli parsitempia. Jei darau valgyt, padeda ka reik nuskust, nulupt ar supjaustyt.


thumbup.gif jei visiems vyrams kiltų mintis išsiurbti kilimus, kai jo brangioji ima šluostyti dulkes, tai būtų puikumėlis. Mano tetos vyras toks - jis ir valgyt padeduoda ruošti, ir bulves nuskuta ir pan, o mano tėvas tai nesupranta, kam jam plauti indus ar kažką tvarkyti, jei moterys namie yra (čia nekalbu apie rozetes, spynas, čiaupus ir pan.).
O mano brangusis, kadangi gyvenam su tėvais tai nesijaučia namų šeiminiku, todėl ir per daug nesistengia. na jei kartelį per mėn indus išsiplaus ar kambarius išsiurbs, tai jau bus šventė. Bet vis tiek aš jam nuolat kartoju, kad tai padarytų, nes jei leisi atsipalaiduoti, tai ant galvos užlips.
Tik kita bėda, kad aš dažnai mėgstu pertvarkyti tai, ką jis sutvarkė, tai jis ir sako "kam man kažką daryti, jei tu vis tiek perdarysi". taigi bandau pasitaisyti ir kentėti, tegu bus taip kaip jis padarė, nei iš vis nieko nedarys..
Jei gyventume atskirai, tai neplaučiau indų, kol švarių neliktų, tai gal susiprotėtų dažniau išplaut. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 02 27, 19:47)
Teigiama, kad tvarkymosi įgūdžiai vaikui susiformuoja iki septynerių metų. jei iki tol jis nebuvo pratinamas prie tvarkos, tai jau amen. gali tik kelias smulkmenas jo įgūdžiuose pakoreguot, bet iš esmės jau nebepakeisi. Apie suaugusį žmogų išvis patyliu, bergždžias darbas


Cha akurat! Kaip pirstu i aki! tongue.gif Maniskis nu jau tooooks netvarkingas kad boze moj...O jau jo motina ir apskritai visa seimyna blink.gif blink.gif BAISU.Kokie netvarkingi.Tai vat ir suneliui to nerode jis to nemate ir pats toks netvarkingas.Tik spokso ir spokso telika, o kad ka padarytu namie.. verysad.gif mad.gif
Reikia 5 kartus kartoti kad siuksles isnestu.va kad ir vakar.Reikejo sluota pataisyti.tiksliau pakeisti ta toki antgali tokioms sluotoms kur isgrezi tik ir vsio.Na nupirkau ta nauja antgali galvoju pakeis gi vyrelis..Aha kur ten.Kol ruosesi-pati susukau ir viskas ok.Kartais jis mane mad.gif bash.gif box.gif gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 02 28, 11:05)
Ir pas mus taip pat. aš ir valgyti darau, ir namus tvarkau. Jis man pasako, kad jei reikės pagalbos kreipčiausi. Tai mane siutina, nes kodėl aš turiu tai daryti? Jei ką nors prikišu jis tada sako, juk sakiau, kad kviestum mane, jei reikės. Ir šiaip jau greičiau pati sutvarkau, nei laukiu kol ateis, susikrapštys. Viską manasisd lėtai daro, labai kruopščiai, bet užknisa laukti. Valgyti darau aš, nes jo tokie tempai, kad ir badu gali numirti. Kambarius tvarkytų jaučiu nuo ryto iki vakaro. Jei aš jo paprašau ką nors padaryti, turiu vaikščiot iš paskos ir nuolat priminti, KĄ jis turi daryti, nes nukrypsta schmoll.gif pvz paprašau susidėti jo dokumentus į vieną vietą, tai betvarkydamas ką nors įdomaus randa, ima kitką tvarkytis, po to dar ką nors ir visai pamiršta, ko prašiau. BRRRRRR


vat ir blogai darai. schmoll.gif
jei pats tvarkosi, nors ir ne taip kaip tu nori, tai dar neresihkia, kad jis nesugeba tvarkytis. mirksiukas.gif tu gi jam padeti gali.
kas geriau ar kai visai nesitvarko ar kai tvarkosi, bet ne viska padaro. mirksiukas.gif man tai tinka pastarasis variantas. ax.gif
manishkis, kai paprashau, aishku biggrin.gif , plauna grindis, siurbia kilimus, plauna indus. o nusivalyt dulkes, ishplaut vonia as ir pati galiu. ax.gif

tiesiog vyrui reikia pasakyti ko tu ish jo nori.
nereikia cia purkshti, piktintis ar stebetis. tiesiog, jie taip sutverti ir tiek. cool.gif
paskui, jei pripratinsi ir viska pati darysi, tai neliks to ir "paprashyk manes". jei tavishkis pasako, kad "as tau padesiu, tik pasakyk" , tai cia yra labai geras variantas.
tiesiog reik ishmintingai tuo naudotis. as, pvz, kasdien primenu, kad jis gyvena namie ir turi tam tikras pareigas: ishvesti shuni, ishplauti indus...
o savaitgali kai tvarkomes, tiesiog pasidziaugiu garsiai koks jis shaunuolis kad man padeda ir galim abu linksmai leisti laika, netampant mano svekatos ir nervu ant namu tvarkymo. cool.gif
Atsakyti
Kadangi maniškis dirba tik kas ketvirtą parą - jo laisvadieniais prieš išeidama į darbą mėgstu palikti netrumpą sąrašiuką, ką reikia padaryti namie, dažniausiai tų trijų laisvadienių bėgyje suspėja smile.gif
Gyvenime kažką pats yra daręs kelis kartus ir tai ne taip, na visiškai ne taip, kaip reikia, o kai surašai smulkiai - "paimi bulvę, nuskuti, nuplauni, supjaustai 1,5*1,5 cm kvadratėliais, morką 0,3*3 cm šiaudeliais"..."vonioje liepi iššveisti vonią, kriauklę, po kriaukle, kilmuką išplauti, nuvalyti kraną, išplauti muilinę" ir pan., tai kažkaip ima ir padaro, aišku skambina penkis kartus - ką daryt, jei bulvė 1*2 cm gavosi? jei po kriaukle yra kempinė - kur ją dėt, jei bulvės kietos, o morkos minkštos sriuboje - ką daryt? Taip jau gal 5 metai, mano mama juokiasi iš mano laiškučių, bet man nė motais - yra kaip yra, vis geriau nei nieko... Gal kada pradės daryti viską pats, pavyzdžiui vakar nuėjo ir išplovė indus,kai buvo svečiai, niekieno neliepiamas - apsiverkiau net pasalapčiom cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Barskuole @ 2005 02 28, 12:57)
Cha akurat! Kaip pirstu i aki! tongue.gif Maniskis nu jau tooooks netvarkingas kad boze moj...O jau jo motina ir apskritai visa seimyna blink.gif  blink.gif BAISU.Kokie netvarkingi.Tai vat ir suneliui to nerode jis to nemate ir pats toks netvarkingas.Tik spokso ir spokso telika, o kad ka padarytu namie.. verysad.gif  mad.gif
Reikia 5 kartus kartoti kad siuksles isnestu.va kad ir vakar.Reikejo sluota pataisyti.tiksliau pakeisti ta toki antgali tokioms sluotoms kur isgrezi tik ir vsio.Na nupirkau ta nauja antgali galvoju pakeis gi vyrelis..Aha kur ten.Kol ruosesi-pati susukau ir viskas ok.Kartais jis mane mad.gif  bash.gif  box.gif  gun_smilie.gif


Bliamba as maniau cia jis tik pas mane toks... doh.gif
Sunku, pikta, nu bet o ka dayt cry.gif
Vaiko piestukines dugnas vis nukrenta, sakau reikia priklijuot kaip nors " ai ne, neprisiklijuos cia niekaip" schmoll.gif . ***** vakar paemiau ir suklijavau graziausiai ,sakau " tai va, tu man kaip ir nebereikalingas, visk1 pati galiu ir darau". Isizeide, bet gal gi ateis i prota? g.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2005 02 28, 12:21)
Bliamba as maniau cia jis tik pas mane toks...  doh.gif
Sunku, pikta, nu bet o ka dayt  cry.gif
Vaiko piestukines dugnas vis nukrenta, sakau reikia priklijuot kaip nors " ai ne, neprisiklijuos cia niekaip"  schmoll.gif . ***** vakar paemiau ir suklijavau graziausiai ,sakau " tai va, tu man kaip ir nebereikalingas, visk1 pati galiu ir darau". Isizeide, bet gal gi ateis i prota?  g.gif

Oi, aš daug ką pasidarau pati - jau įpratau, išmokau, jei labai nemoku, tada 15-20 kartų paprašau ir padaro
Atsakyti
O kaip jūsų nuomuone geriau elgtis:
ar ignoruot ir pasidaryt viską pačiai?
ar bambėt bambėt iki galo?
Nes pirmu atvėju- diedas dar labiau gali atsipūsti, o antru tapsi bjauria nuolat bambančia boba.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 02 28, 11:05)
Ir pas mus taip pat. aš ir valgyti darau, ir namus tvarkau. Jis man pasako, kad jei reikės pagalbos kreipčiausi. Tai mane siutina, nes kodėl aš turiu tai daryti? Jei ką nors prikišu jis tada sako, juk sakiau, kad kviestum mane, jei reikės. Ir šiaip jau greičiau pati sutvarkau, nei laukiu kol ateis, susikrapštys. Viską manasisd lėtai daro, labai kruopščiai, bet užknisa laukti. Valgyti darau aš, nes jo tokie tempai, kad ir badu gali numirti. Kambarius tvarkytų jaučiu nuo ryto iki vakaro. Jei aš jo paprašau ką nors padaryti, turiu vaikščiot iš paskos ir nuolat priminti, KĄ jis turi daryti, nes nukrypsta schmoll.gif pvz paprašau susidėti jo dokumentus į vieną vietą, tai betvarkydamas ką nors įdomaus randa, ima kitką tvarkytis, po to dar ką nors ir visai pamiršta, ko prašiau. BRRRRRR


Perskaičiau ir nesupratau, kur čia problema. Aš irgi pati ir valgyt darau, ir namus tvarkau, vasarą veją nusipjaunu, daržus nusiraviu. Maniškis vyriškus darbus padaro, o kai nespėju ar sveikatos neturiu, paprašytas ir man padeda. Tikrai nėra blogas toks variantas, nepalyginsi su tais, kurie linkę nieko nedaryti. Galiu patarti tik tiek - neieškoti sliekų, kur jų nėra ir neėsti tokio vyro, kuris nors ir lėtai, ne taip, kaip mes įsivaizduojame, tegul su nukrypimais, bet PADEDA.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 02 28, 12:44)
O kaip jūsų nuomuone geriau elgtis:
ar ignoruot ir pasidaryt viską pačiai?
ar bambėt bambėt iki galo?
Nes pirmu atvėju- diedas dar labiau gali atsipūsti, o antru tapsi bjauria nuolat bambančia boba.... g.gif


Tiksliai žinau, kad bambėjimas nepadeda. Kaip sakoma - šuva loja, karavanas eina. Pagal save žinau - jei man kas nuolat bambėtų, kad aš to ar kito nedarau, tai ir iš principo nedaryčiau. O prašymas padeda. Pagyrimas padeda, aš tai kai maniškis indus netikėtai išplauna, sakau - šaunuoliai indai, patys išsiplovė. Pasijuokiam ir vienas kitą suprantam
Atsakyti