Įkraunama...
Įkraunama...

Kol vyrui pirštu neparodysi-nepadarys

Labas,
mano vyras irgi tvarkingumu nepasizymi, kazkaip labai jau lepino ji mamyte, kadangi pati nebuvo darbais uzsivertusi, tai kam varginti vaika smile.gif . Brangiosios mamytes, mokykite savo dukrytes ir sunelius kibti i darbus!!! biggrin.gif Jei rimtai, tai dirba jis po truputuka, kilimus pasiurbliuoja (kartais net, kai as to nesitikiu), valgyt padaro biggrin.gif , nu bet zinote, GERIAU JAU AS PATI GAMINSIU, nes po jo "prasinesimo" virtuveje man tvarkymosi buna daugiau nei turetu buti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet as kazkaip is to problemu nekeliu (bent jau kol nera vaiku), gristu anksteliau, tad ir pati pasitvarkau.
Kazkuri mergicka minejo, kad vyras nelabai tvarkingas, tad ir ji dabar maziau laksto su skudurais, tai ir as tokia pasidariau. Gabi mokine... viska kas bloga ismokstu gan greitai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O Jusu brangieji neismoke riaugeti? As tuoj savo mokytoja pralenksiu garsumu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 02 27, 20:57)
Na, man lengva čia bus blevyzgotis, nes pas mus situacija yra atvirkštinė - diedas tvarkosi, bo negali sulaukt, kada mane pagaus įkvėpimas tongue.gif



biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
as pirstu rodyti tingiu,geriau pakomanduoju ka daryt tongue.gif
Klauso biggrin.gif
Atsakyti
na maniškis dar pusė velnio, kai matai su kuo galima palyginti,bet dažnai vistiek užknisa.As pvz. pakabinu sarašiuką ant šaldytuvo, tai jis pamatęs tik nusižvengia ir viskas...
Kai prašauišsiurbtį kilimėlį tai reiškia prašau dabar kai pati plaunu grindis, kad purvas nesinešiotų, tai jis sako išsiurbsiu kai norėsiu aš o ne tu...
Indus išplauna bet tik tada kai to nori pats, jei aš tvarkau virtuvę aš negaliu palikti jo lėkštės neplautos, todėl plaunu viską kartu.
Aplamai mano vyras ne iš tų kurį galima pastumdyti, daugumos vyram reikia sakyti, bambėti o jie puola ir daro, nieko panašaus maniškis dar prieš tai man moralą susako, kad mol ko tu dabar vat susigalvojai, kad turiu tą ar aną padaryti.
Mano vyras negybena pagal visuomenės sukurtas taisykles, jis gyvena pagal savo susikurtas nuostatas.... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(eva @ 2005 03 01, 15:01)
na maniškis dar pusė velnio, kai matai su kuo galima palyginti,bet dažnai vistiek užknisa.As pvz. pakabinu sarašiuką ant šaldytuvo, tai jis pamatęs tik nusižvengia ir viskas...
Kai prašauišsiurbtį kilimėlį tai reiškia prašau dabar kai pati plaunu grindis, kad purvas nesinešiotų, tai jis sako išsiurbsiu kai norėsiu aš o ne tu...
Indus išplauna bet tik tada kai to nori pats, jei aš tvarkau virtuvę aš negaliu palikti jo lėkštės neplautos,  todėl plaunu viską kartu.
Aplamai mano vyras ne iš tų kurį galima pastumdyti, daugumos vyram reikia sakyti, bambėti o jie puola ir daro, nieko panašaus maniškis dar prieš tai man moralą susako, kad mol ko tu dabar vat susigalvojai, kad turiu tą ar aną padaryti.
Mano vyras negybena pagal visuomenės sukurtas taisykles, jis gyvena pagal savo susikurtas nuostatas.... cry.gif

O TU JI, MOTERISHKE, GUDRUMU SUVYSTYK biggrin.gif , susikurk taisykles, kurios butu jam nepalankios? Gal tada atsivers i zmones?
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2005 03 02, 16:38)
O TU JI, MOTERISHKE, GUDRUMU SUVYSTYK biggrin.gif , susikurk taisykles, kurios butu jam nepalankios? Gal tada atsivers i zmones?


du krastutinumai:netvarkingumas ir pedantiskumas. nezinau kaip pirmas variantas, bet antrasis-patikekit moterytes, blogiau buti negali. po septyniu metu niekaip negaliu priprast. nekenciu krastutinumu, nes mano diedas, kai pradedu aiskint, kad nereikia du kartus per diena valyt dulkiu, tai atsauna-o ka tau betvarke patinka, tipo nori gyvent kaip kiaulidej. cry.gif ir kek aiskinau, kad nereikia buti namu vergais, uztenka susitvarkyti normaliai ir viskas, tai ne, blyn, nesupranta. wub.gif vaiksto is paskos ir ziuri ar gerai sutvarkyta, apie valgyma ne virtuvej nera kalbos, nes tipo as ir dukra trupinam.O pats zaraza valgo, nes jis moka atseit. schmoll.gif ir tie nuolatiniai priekaistai, kad jis vienintelis tvarkosi, o mes tik siukslinam, tai taip uzkniso, kad negaliu. wub.gif wub.gif verysad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(1-2-3-4 @ 2005 03 03, 17:26)
du krastutinumai:netvarkingumas ir pedantiskumas. nezinau kaip pirmas variantas, bet antrasis-patikekit moterytes, blogiau buti negali. po septyniu metu niekaip negaliu priprast. nekenciu krastutinumu, nes mano diedas, kai pradedu aiskint, kad nereikia du kartus per diena valyt dulkiu, tai atsauna-o ka tau betvarke patinka, tipo nori gyvent kaip kiaulidej. cry.gif ir kek aiskinau, kad nereikia buti namu vergais, uztenka susitvarkyti normaliai ir viskas, tai ne, blyn, nesupranta. wub.gif vaiksto is paskos ir ziuri ar gerai sutvarkyta, apie valgyma ne virtuvej nera kalbos, nes tipo as ir dukra trupinam.O pats zaraza valgo, nes jis moka atseit. schmoll.gif ir tie nuolatiniai priekaistai, kad jis vienintelis tvarkosi, o mes tik siukslinam, tai taip uzkniso, kad negaliu.  wub.gif  wub.gif  verysad.gif  sad.gif


parasiau ir lengviau nepasidare, nes turi grizti namo ir zinau kas bus:puls tvarkytis. kazkada dziaugiausi, kad jis tvarkingas vyras, gal per daug mylejau ir nepaastebejau, kad tai per daug jau, bet kai atsipeikejau-ziuriu sakes. taip uzsilipo ant sprando, tokie auklejimai nuolatiniai ir aiskinimai kaip jis vargsas stengiasi ir niekas jo nesupranta, kad pizd....vemt norisi. cry.gif
gal galit patart ka su tokiu daryt, nes mane apeme depresija, tiesiog pati nebenoriu nieko daryti ir grazus zodziai nepadeda. jis bet ka gali sugadinti su savo pedantiskumu. blush2.gif net veluojam visur, nes isvaziuojant is namu reikia, mat jam viska sutvarkyti. wub.gif
Atsakyti
Man patinka kai namuose tvarkinga,bet mano isrnktasis jeigu ka paeme tai jau i vieta nepades,tai vienintelis trukumas biggrin.gif bet kazkaip mokosi po trupuciuka nes,man paskui ji tvarkyt nusibosta tai as ir palieku viska taip kaip yra,pora dienu pabuna betvarke,o paskui jis ziuri kad nieko surast nebeimanoma ir pradeda pats savo daiktus tvarkyt....o taip ir valgyt padaro ir rezetes sutvarko ir savo rubus gali isskalbt (bet deja nespeja)taigi daugiau trukumu neturi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 03 03, 17:34)
Man patinka kai namuose tvarkinga,bet mano isrnktasis jeigu ka paeme tai jau i vieta nepades,tai vienintelis trukumas biggrin.gif bet kazkaip mokosi po trupuciuka nes,man paskui ji tvarkyt nusibosta tai as ir palieku viska taip kaip yra,pora dienu pabuna betvarke,o paskui jis ziuri kad nieko surast nebeimanoma ir pradeda pats savo daiktus tvarkyt....o taip ir valgyt padaro ir rezetes sutvarko ir savo rubus gali isskalbt (bet deja nespeja)taigi daugiau trukumu neturi... biggrin.gif


man taip patinka tvarka ir niekada, net gyvenant vienai anksciau, pas mane betvarkes nebuvo, to mokau ir dukra. smile.gif bet kai viskas daroma perdetai tvarkingai ir dar skaitomi moralai, tai tuomet nezinau ka daryti. ne karta buvo isvadines mane nevala, veliau atsiprasinejo, nes zino kad taip nera. bet pats manau serga pedantiskumu. doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(1-2-3-4 @ 2005 03 03, 18:39)
man taip patinka tvarka ir niekada, net gyvenant vienai anksciau, pas mane betvarkes nebuvo, to mokau ir dukra.  smile.gif bet kai viskas daroma perdetai tvarkingai ir dar skaitomi moralai, tai tuomet nezinau ka daryti. ne karta buvo isvadines mane nevala, veliau atsiprasinejo, nes zino kad taip nera. bet pats manau serga pedantiskumu. doh.gif  blink.gif

Zinai,pedantiskas vyras... nezinau ar tai gerai g.gif mano tevas tipiskas pedantas jeigu indus isplauni ir nepastatai i spintele,sakes........ apreks.....ir pliurpes visa diena,kad tik jis viska daro gerai...kai is tikruju jis tik lekstes sudet ir moka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(1-2-3-4 @ 2005 03 03, 17:26)
du krastutinumai:netvarkingumas ir pedantiskumas. nezinau kaip pirmas variantas, bet antrasis-patikekit moterytes, blogiau buti negali. po septyniu metu niekaip negaliu priprast. nekenciu krastutinumu, nes mano diedas, kai pradedu aiskint, kad nereikia du kartus per diena valyt dulkiu, tai atsauna-o ka tau betvarke patinka, tipo nori gyvent kaip kiaulidej. cry.gif ir kek aiskinau, kad nereikia buti namu vergais, uztenka susitvarkyti normaliai ir viskas, tai ne, blyn, nesupranta. wub.gif vaiksto is paskos ir ziuri ar gerai sutvarkyta, apie valgyma ne virtuvej nera kalbos, nes tipo as ir dukra trupinam.O pats zaraza valgo, nes jis moka atseit. schmoll.gif ir tie nuolatiniai priekaistai, kad jis vienintelis tvarkosi, o mes tik siukslinam, tai taip uzkniso, kad negaliu.  wub.gif  wub.gif  verysad.gif  sad.gif


Čia tai jau baisu, galima tik užuojautą pareikšti. Gal aš ir "sutrė", bet rimtai tvarkausi kartą per savaitę. Dirbančiai moteriai dukart per dieną valyti dulkes, gaminti maistą ir suspėti sutvarkyti dar krūvą smulkių reikalų neįmanoma, tik sadistas gali to reikalauti. Bet jaučiu, nesiaukosiu net ir nedirbdama taip - viskam turi būti ribos. Jaigu kam nepatinka, tegul tvarkosi pats.
Atsakyti
QUOTE(1-2-3-4 @ 2005 03 03, 17:26)
du krastutinumai:netvarkingumas ir pedantiskumas. nezinau kaip pirmas variantas, bet antrasis-patikekit moterytes, blogiau buti negali. po septyniu metu niekaip negaliu priprast. nekenciu krastutinumu, nes mano diedas, kai pradedu aiskint, kad nereikia du kartus per diena valyt dulkiu, tai atsauna-o ka tau betvarke patinka, tipo nori gyvent kaip kiaulidej. cry.gif ir kek aiskinau, kad nereikia buti namu vergais, uztenka susitvarkyti normaliai ir viskas, tai ne, blyn, nesupranta. wub.gif vaiksto is paskos ir ziuri ar gerai sutvarkyta, apie valgyma ne virtuvej nera kalbos, nes tipo as ir dukra trupinam.O pats zaraza valgo, nes jis moka atseit. schmoll.gif ir tie nuolatiniai priekaistai, kad jis vienintelis tvarkosi, o mes tik siukslinam, tai taip uzkniso, kad negaliu.  wub.gif  wub.gif  verysad.gif  sad.gif

Labas, uzuojauta tau verysad.gif , *****, ka su tokiu daryti? Gal nekreipti demesio? Gal visai nesitvarkyti? O gal susitarkite, kad jis tik tegu tvarkosi, o tu tik valgyt darai? A? Bet as tai megstu ir lovoje valgyti, o jis vadinasi pats valgo, o Jums negalima? Kas cia dabar, kalines Jus ar ka?
Pas mane atvirksciai, va vakar grizau namo, o jis serga pas mane, ziu namuose jovalas, uzteko poros sakiniu ir puole indus plauti smile.gif , ne toks gi jau ligonis, kad namuose reikia kaip kiaulideje buti biggrin.gif Geras jis, uz tai ji ir myliu! As jam del tvarkos pabambu (labai retai), jis man pabamba, kad kartais pernelyg nervuojuos del dalyku, kuriu negaliu pakeisti. Taip ir gyvenam biggrin.gif . Taciau zinau, kad jau geriau ne labai tvarkingas, nei pedantiskai tvarkingas.
Atsakyti